Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

כדברי ישוע (הבשורה על פי יוחנן ח' 7)

כך גם לפי התפסיר של אבן כת'יר לקוראן.:wink:

והוא בהחלט עלה על משהו: יש כאן סרטונים של עבריינים מאוד קשים (הסרטון של נדב בהחלט נחשב), ויש כאן סרטונים של טעויות קטנות שיכולות לקרות לעתים לכל אחד.

גם לנהגים מצוינים יש מעידות ולפעמים אפילו מנהגים מגונים.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תנסה, הוא מריח ביקורת ונכנס לאנטי ויתקוף אותך.

אילו הייתי קורא 5 דק' קודם את התגובה שלך, הייתי מונע מעצמי את גילויי האיוולת הילדותיים בתגובה לדברי.

Geschmacksmusterschutz

Golf MK3 TDI 😊 // Jetta mk5 TDI 🤮 // E91 Touring 318D 🤩

פאפואס בלאט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרכז ת"א, צהריים, חם, עומסי תנועה בשפע, וגם הרבה אנשים שמחפשים חניה.

אך יש כאן מישהו שלא צריך לחפש חניה - הוא כבר שריין לעצמו חניה ציבורית בעזרת קטנוע.

כדי להחנות את הרכב, הוא נוסע ברוורס ברחוב חד-סיטרי, ותוקע את כל התנועה בזמן שהוא מזיז את הקטנוע למדרכה.

לאחר שכבר כולם מאחור עצבניים על התמרון וצופרים לו בלי הפסקה, הוא מתעקש לחנות למרות שהחניה קטנה מדי, ונכנס מהר לחניה תוך כדי פגיעה ברכב שמלפנים (רואים אותו מתנדנד ב-1:27).

אז לצערי לא יכולתי להשאר לשים פתק באותו רגע, כי מיהרתי מאוד.

חצי שעה מאוחר יותר עברתי שם במיוחד אבל הרכב האדום כבר לא היה שם....

אני לא בטוח כמה חמור הנזק, אם בכלל, או שאולי מדובר בשפשוף קל וזהו. מי שמעוניין לאתר את הנהג הנפגע והפוגע ולהעביר לו את הסרטון, מוזמן בכיף :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RIP גומיות ציריה

RIP קיה פיקנטו

RIP מנוחת השכנים

RIP תדמית חובשי הכיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי התנהגות בהמתית שכזו מאפיינת את השכן שלי, שחייב שתהיה לרכב החבוט שלו חניה מול הכניסה לבניין בכל מחיר (אפילו אם הוא כבר חונה 20 מטרים בהמשך הרחוב), גם במחיר של לריב עם אחרים ברמה המילולית והפיזית - נשים, גברים, הכל כשר כשהוא רוצה את החניה.

יש לו גם קטנוע שאיתו הוא תופס את החניה (רחוב תל אביבי חד סיטרי, חניות כחל"ב) אך לרוב, בגלל שהוא כמעט כל היום בבית, מספיק שהוא או אישתו יציצו רגע מהחלון ויקלטו שהחניה התפנתה, כל הרחוב יעמוד דום אם צריך בכדי שכבודו ייקח עם הרכב שלו רוורס ויחנה.

אף אחד מהשכנים לא מעז להתעמת איתו בנושא, למרות שמצוקת החניה משותפת לכולם.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקראו לי חסר סבלנות, לא יכול לסבול את עצם היותי 'בלתי נראה' בעיני נהגים אחרים, האלו שמתחילים לנסוע כשאני בכיכר וגורמים לי לבלום, אלו שנכנסים לנתיב שלי מתוך השתלבות וגורמים לי להאט. ויש גם את הולכת הרגל שבמשך דקה עומדת ליד מעבר החציה אבל מחליטה לחצות בלי להסתכל באופן מפתיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקראו לי חסר סבלנות, לא יכול לסבול את עצם היותי 'בלתי נראה' בעיני נהגים אחרים, האלו שמתחילים לנסוע כשאני בכיכר וגורמים לי לבלום, אלו שנכנסים לנתיב שלי מתוך השתלבות וגורמים לי להאט. ויש גם את הולכת הרגל שבמשך דקה עומדת ליד מעבר החציה אבל מחליטה לחצות בלי להסתכל באופן מפתיע.

חחחחחחח הרכב האחרון בסרטון עם הכיכר , הסקודה אוקטביה חח לא פלא זה אלביט מערכות "באלביט נוהגים אחרת" :) והמבין יבין ...

<Kia Rio LX 1.4 4DR automatic 2014 <SOLD

TOYOTA COROLLA SUN 2011 automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחחחחחח הרכב האחרון בסרטון עם הכיכר , הסקודה אוקטביה חח לא פלא זה אלביט מערכות "באלביט נוהגים אחרת" :) והמבין יבין ...

הוא פשוט רואה אותי בכיכר ומתקדם לאט לאט לנתיב שלי. דביל כל כך. גם הסבתא בכיכר הנוספת, הייתי מוריד אותה מהכביש על שיקול דעת הססני ושגוי.

Sent from my SM-J700F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והיית אשם. (ELIC25)

ראית אדם עומד על קצה המדרכה, האט למהירות מאוד מאוד איטית ותהיה מוכן לבלימה לא צפויה, לא היית מצליח לברוח בשום דרך בבית המשפט.

אגב, היא עומדת עם הפנים לכיוון שבו היא מתכוונת ללכת, אומנם עומדת... אבל על קצה המדרכה, היה עלייך לנסות להבין מראש ולהכין את עצמך.

אומנם לא היית מקבל את מלוא האשמה, אבל עדיין, היית האשם העיקרי כי לא צפית את זה.

לגבי הכיכרות, אכן יש תופעה של רכבים שמתקדמים לאט לאט אל תוך הנתיב ועבורם, הם לא שמים לב שהם גוזלים חלק מהנתיב.

עשה לך מנהג, במידה ואתה ממשיך ישר, הכנס בנתיב הפנימי או השתמש באיתות.

אני בכל כיכר, אבל בכל כיכר, עושה שימוש באיתות כאשר אני בחיצוני או הפנימי, והפלא פלא, רואים את האיתות ומבינים.

הפעל את האיתות לפניי הכניסה לכיכר.

יש עוד כמה מקומות שבהם אתה בעצם מנסה "לחנך" יותר מאשר לצפות את הבעיה, כאשר אתה בכביש מהיר, מכיר את המקום (כאן היתרון שלך) ואתה יודע שיש נתיב השתלבות בכביש בין עירוני, עבור לנתיב האמצעי או השמאלי ביותר עד לאחר שתעבור את נתיבי ההשתלבות וחזור חזרה, או האץ או בלום בהתאם, ככה העולם עובד, כאן זה לא גרמניה.

זה בשבילך יותר, קח את הכל במחשבה.

עריכה אחרונה על ידי Automatic1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל שאף אחד לא עמד במעבר החצייה..

רשלנות פושעת על נהג המשאית שלא דאג לבדוק האם היא מוכנה לנסיעה לפניי כן, זלזול ידוע מראש.

מה הקטע? גם כאשר חוצים או עומדים במעבר חציה, אני תמיד מחפש עמוד לעמוד אחריי או לפניו, לוקח צעד או 2 מקצה המדרכה... עושה פעולות מנע לאחר שהבנתי, מצפיה ברחבי האינטרנט, שמעבר החציה זה אחד המקומות שבו אתה הכי חסר אונים ולא צפוי הרכב שיפגע בך.

בכל מעבר חציה אני מסתכל טוב ומנסה לראות מהיכן מגיעה התנועה ועושה את הצעדים והדברים שלי על מנת להיות מוכן או למעזר את הנזק שעלול להגרם לי, חד וחלק.

מי שיגיד "אבל אי אפשר להיות מוכן להכל" אז שיבושם לו, לפחות אני כן והם לא. אגב, ככה הלא מוכנים נהרגים והמוכנים שורדים.

אין ברירה, אחריי שהאדם גילה את יוטוב ואת עולם המצלמות ורואים מה מתרחש בצמתים, בכבישים, הגיע הזמן לשנות מחשבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והיית אשם. (ELIC25)

ראית אדם עומד על קצה המדרכה, האט למהירות מאוד מאוד איטית ותהיה מוכן לבלימה לא צפויה, לא היית מצליח לברוח בשום דרך בבית המשפט.

אגב, היא עומדת עם הפנים לכיוון שבו היא מתכוונת ללכת, אומנם עומדת... אבל על קצה המדרכה, היה עלייך לנסות להבין מראש ולהכין את עצמך.

אומנם לא היית מקבל את מלוא האשמה, אבל עדיין, היית האשם העיקרי כי לא צפית את זה.

לגבי הכיכרות, אכן יש תופעה של רכבים שמתקדמים לאט לאט אל תוך הנתיב ועבורם, הם לא שמים לב שהם גוזלים חלק מהנתיב.

עשה לך מנהג, במידה ואתה ממשיך ישר, הכנס בנתיב הפנימי או השתמש באיתות.

אני בכל כיכר, אבל בכל כיכר, עושה שימוש באיתות כאשר אני בחיצוני או הפנימי, והפלא פלא, רואים את האיתות ומבינים.

הפעל את האיתות לפניי הכניסה לכיכר.

יש עוד כמה מקומות שבהם אתה בעצם מנסה "לחנך" יותר מאשר לצפות את הבעיה, כאשר אתה בכביש מהיר, מכיר את המקום (כאן היתרון שלך) ואתה יודע שיש נתיב השתלבות בכביש בין עירוני, עבור לנתיב האמצעי או השמאלי ביותר עד לאחר שתעבור את נתיבי ההשתלבות וחזור חזרה, או האץ או בלום בהתאם, ככה העולם עובד, כאן זה לא גרמניה.

זה בשבילך יותר, קח את הכל במחשבה.

1. היא עומדת שם לא מעט זמן, בלי הסתכלות לצדדים אלא פשוט בהייה בבניין או בדרך מימין.והמהירות שלי איטית ועובדה שבלמתי, הייתי במהלך פניה.

2. מי אמר לך שאני לא מאותת? תנסה להקשיב בסרטון, זו פעולה אוטומאטית שאני מבצע בכל מקום, לא המשכתי ישר בכל אופן.

3. יצאתי במחלף הקרוב לכן הייתי בנתיב הימני, אין לי מה לעבור 2-3 נתיבים ב300 מטר האחרונים שנשארו לי. (מה גם שבמחלף הנ"ל היציאה נפתחת ל5 נתיבים והייתי צריך את הימני ביותר)

דבר אחרון, אף אחד מהם לא הצליח להפתיע אותי, בגלל האופן היומיומי שדברים כאלו קורים, גם אם הנהג לא מאותת, שפת הכביש שלו גורמת לך להסיק שזה מה שהוא יעשה.

Sent from my SM-J700F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אספר לך עוד כמה דברים ידידי, נתחיל מההתחלה:

1. יש לצפות בכל השתלבות לסטיית רכבים, זה תפקידך כנהג דרך אגב

2. הטויוטה החל מהשניה ה 8 מאותת שהוא פונה שמאלה, מה עשית? האצת וחסמת אותו וצפרת לו, למה האצת וחסמת את המעבר שלו? הוא הרי אותת בשניה 8 ובדיוק רצה להכנס לנתיב אחריי הרכב הלבן, כאשר אתה נמצא בשטח עירוני צפוף.

מה הסיבה שבחרת להאיץ ככה ולחסום אותו מלפנות שמאלה? כאן אתה אשם בבירור, לא אפשרת לרכב שמאותת, היה לך מספיק זמן לראות, האצת לחסום לו את המעבר ועוד צפרת כאילו אין מחר, האם אינך יודע לקרוא איתותים או את הנעשה בכביש?

בחוק היבש של אבקת מרק, אתה צודק, אבל בפועל בהתנהגות שלך? כשלת לחלוטין מכיוון שלא ראיתי, אבל זה יכל להיות נהג שהרגע פנה איתך ונכנס לימני ורוצה לעבור לשמאלי ולפנות, קח את זה חשבון.

3. בשניה מספר 19, לגבי האישה, מה פספסת? האם זיהית שבשניה 19 ישנו אדם בשחור הולך ובשניה 20 הוא עובר ספספל או חפץ וכביכול, כאילו, נראה שייתכן ויש מצב שיחצה את הכביש, לא ראית? התמקדת רק באישה, זאת הבעיה.

אני זיהיתי שיש את הבחור שנראה בבירור כאילו הוא הולך לרדת לכביש ולחצות, אז אתה בתור רכב שפונה, גם ככה צריך להאט מאוד.

במקרה הספציפי של האישה, זה מובן, אבל לא לקחת בחשבון את האדם בשחור שיכל לחצות את הכביש ואת חובתך כנהג.

4. בכיכר הראשונה, נסעת מהר - כאן אין וויכוח ואותו הנהג לא ציפה את המהירות שלך (משהו שבני אדם לא יכולים לחשב)

5. בכיכר השניה, כאשר אתה רוצה למנוע בעיות כאלו, כנס בנתיב הפנימי אם אם אתה נוסע ישר או שמאלה, מי שנכנס בנתיב הימני, הכל טוב ותקין ויפה וזכותו והכל, אבל... לוקח סיכונים שכאלו, זה הכל.

השאלה היא כזאת, אתה רוצה להיות צודק או לנהוג חכם, לתת לאנשים שמאותתים לעבור ובסהכ להתנהג בסבבה עם כולם או לצפור ולחנך? את זה תצטרך לפתור עם עצמך וזה נכון לגבי המון סרטונים כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...