Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

דווקא ליד יציאות בכביש מהיר אני משתדל להיות בנתיב שמאלי, דווקא כדי להמנע מאדיוטים בדיוק כמו בסרטון המצורף.

בדר"כ אדיוטים כאלו נזכרים שזו היציאה שהם צריכים והם יחתכו אליה בכל מחיר. נסיעה בנתיב האמצעי מצמצמת את הסיכון (אם כי לא לגמרי. ע"ע הסרטון לעיל), נסיעה בנתיב השמאלי מונעת אותו לחלוטין.

כמובן שמיד אחרי היציאה חוזרים לימני

Sent from my Le Max using Tapatalk

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגלגדולה7375נדב, תנוח דעתך על משכבה בשלום.

אין צורך להצמיד לי שמות תואר. זה לא נעים.

אני מקווה שלאחר קריאה מחודשת של מה שכתבתי, בלי כעס ובלי משמש רגשי, תבין שאין לי טענה כלפך.

אעצור כאן מבלי להגחיך את מה שכתבת על 'להגן' על מישהו. :shock:

אם כי לשאלתך האחרונה...אין הנחתום מעיד על עיסתו, אבל אותי לא עוקפים מימין (מלבד השוליים בנגב ובצפון).

והכי חשוב, תהיה בריא.

Geschmacksmusterschutz

Golf MK3 TDI 😊 // Jetta mk5 TDI 🤮 // E91 Touring 318D 🤩

פאפואס בלאט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לעשות?

התגובה שלך דבילית אז קיבלת בחזרה תגובה דבילית.

אתה לא מכעיס אותי אבל אנשים ש"קופצים" לתת תירוצים מוזרים, אני חושד שהם מתנהגים (ונוהגים) בצורה הזהה למוצג בסירטון.

חוץ מלומר "אותי לא עוקפים מימין", יש לך סירטונים של דבילים שמתעללים בך ונהיגה טובה שלך או שזה נסגר בביקורת שלך על מעלי הסירטונים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדב, מאוד קורץ לי להכנס איתך לשיח 'מוכיח' כזה, אבל אני לא אעשה זאת כי קשה לנהל שיח עם אדם שבוחר להבין מן התכוב את מה שלא כתוב ועוד על הצד השליליביותר, מתגונן ותוקפני.

אני בטוח שאני לא מכעיס אותך, כי אין במה שנכתב על ידי אין שום דבר פוגע או מאשים, זה שבחרת לזקק מתוך דברי את מה שזיקקת מעיד על תפיסותך את העולם.

בבקשה תקרא שוב את מה שרשמתי בהודעה הראשונה, אשמח אם תראה לי איפה ראית דברי ביקורת.

והופ...אני בשיח 'מוכיח'.

לא, אין לי כוונה כזאת.

בקטנה.

Geschmacksmusterschutz

Golf MK3 TDI 😊 // Jetta mk5 TDI 🤮 // E91 Touring 318D 🤩

פאפואס בלאט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההגדרה של זכות קדימה (למרות שאתה מגדיר את זה כ"חתכו אותי"):

'חתחו אותי' - הכוונה שלי שבעקבות תמרון של מישהו אני נאלץ לשנות את כיוון הנסיעה שלי או לבלום. זה 'לחתוך' מבחינתי.

קודם כל - בדיוק! הדביל נכנס למרחב המוגן שלי.

מה שאומר שהוא עלול לגרום לתאונה קשה ומיותרת כי הוא נכנס למרחב הקרוב מידי לרכב אחר.

יש קשר לנוחות אבל מוצג בסירטון סכנה ברורה ומיידית של בן אדם שצריך להיות פסול רישיון.

כל שער הדברים הם כניסה לתוך המרחב המוגן שלי, שכמו שחלק מכם יודעים גדל כשאדם נוהג באוטו. דבר שגורם לאי נוחות באותה מידה כאשר אנשים הנצמדים\מתקרבים אלי יותר מדי בשיחה וחודרים אל המרחב המוגן שלי.

עדיין לא הבנתי מה הקשר.

אז אם "לא זזתי או בלמתי" אז הכל טוב?

הגיון מעוות.

לפי הסרטון לא נראה שזזת מהנתיב או בלמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן זה כבר ממש מוגזם. דיי, אף אחד לא נוהג 100% כל הזמן, זה המציאות. השרשור הזה נועד להראות נהגים שעושים דברים דבילים ומסוכנים. לא צריך להתחיל לחפור על כל אחד שלא נוהג מושלם. המרחק בין לא לנהוג מושלם לבין העיקר בסרטון הוא עצום. ונתקלים בדבילים כאלו לא משנה איך תנהג. (לדוגמא תדמיין שלא היה נתיב ימיני בסרטון הזה והרכב משמאל היה באמצע עקיפה של הנהג המצלם, עם ההבדלי מהירויות האלו היה קורה אותו דבר)

מעבר לזאת, לא מזמן שהעלתי סרטון דומה (בהפרשי מהירויות יותר נמוכים) היה מישהו שאמר שהוא גם היה עושה עקיפה כזאת :shock:

זה גם מרתיע אנשים מלעלות סרטונים, גם חסר טעם, וגם ממלא את השרשור בויכוחים במקום סרטונים.

עריכה אחרונה על ידי EyeKey
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזו בדיוק הסיבה שהפסקתי להעלות סרטונים לשרשור הזה, כי אנשים מאשימים את כולם בשטויות.

איש לא האשים איש. אנשים באים ונותנים טיפים איך להימנע ממקרים כאלה ולהתגונן מפני עברייני תנועה מסוכנים, אבל אחרים לא מוכנים להעלות בראשם את המחשבה שאולי הם לא הנהגים הכי טובים שהעולם ראה מימיו שנוהגים באופן מושלם וחסין ביקורת בכל שניה ושניה מחייהם, ובנוסף על כך עוד מקללים כמו ילדים לא מתורבתים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוב הסרטונים פה יש יותר מנהג אחד שהוא לא הכי בסדר, וכמעט תמיד זה ברור מה הנהגים האחרים עשו שתרם למצב הזה. נדיר שנותנים עצה לגבי הנהיגה שהיא לא טריוואלית ("תצמד לימין", "תסתכל במראה", ...). זה מסקנות שהצופה הממוצע יכולל הסיק לבד מצפיה בסרטון, אין טעם להתווכח עליהם דפים על גבי דפים.

כן יש פה עצות טובות, אבל אם תסתכל אחורה רוב הויכוחים הם לא על זה.

עריכה אחרונה על ידי EyeKey
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
וזו בדיוק הסיבה שהפסקתי להעלות סרטונים לשרשור הזה, כי אנשים מאשימים את כולם בשטויות.

דווקא נראה לי כמו אחלה הכנה להטרלה מוצלחת.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לשאר "המטיפים".

תלמדו לנהוג ולא יחתכו אתכם.

מעבר לזאת, לא מזמן שהעלתי סרטון דומה (בהפרשי מהירויות יותר נמוכים) היה מישהו שאמר שהוא גם היה עושה עקיפה כזאת :shock:

ועומד מאחורי המילים שלי.

MAZDA CX-5 AWD (4x4) 192hp / SkyActive-G 13:1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקו,

קודם כל - אל תסתתר בבונקר...

לא חסרים כאלו שהיו בנתיב ימין ו"חטפו".

כאשר יש רוצח פוטנציאלי בכביש, אתה יכול להיפגע גם כהולך רגל מאחורי ברזלים.

אז בהקשר להיות בימני - זה לא משנה בכלום (בייחוד שגם לי יש זכות עקיפה של רכב איטי יותר בכביש ממני בנתיב אמצעי).

הכל נכון. אפשר לחטוף גם בימני ואפשר להיות מעורב בתאונה בהרבה דרכים. גם יש לך כל זכות לעקוף.

מה שאני לא מסכים זה עם הסוף: "זה לא משנה להיות בימני". לדעתי זה כן משנה, בייחוד בכביש תלת נתיבי. כבר כתבתי קודם לכן שהסיבה העיקרית היא הימנעות מלהיות מקביל לנהגים שנויים במחלוקת: מתנחלי שמאל, אלו שנרדמו באמצע, משאיות. כמו כן זה מבטיח לך מילוט (שול) ומרחיק ממך ממהרים (שלרוב בשמאל/אמצע).

באופן כללי אני תמיד מנסה למקם את עצמי במרווח בטחון, לא כי אני לא טועה, אלא להפך; דווקא כי אני טועה בכביש אני רוצה למזער סיכונים.

ההודעה שלי היא לא בשל ציפייה שאנשים ינהגו מושלם תמיד, כפי שנטען פה באחת ההודעות. אנשים לא נוהגים באופן עקבי וזה בסדר. דווקא בשל כך אני סופר ביקורתי כלפי עצמי ומעביר את דעתי למקרה שהיא מעניינת מישהו. אני גם תמיד כותב מראש כדי שמי לא מעניין אותו יוכל לדלג ואז אפילו לא בזבזתי לאנשים כלום למעט 4 שניות קריאה.

בנימה אישית, אני מעביר ביקורת על חברים ומשפחה בלי להסס והם מעבירים עליי. כפי שאני נותן אני מקבל. בשמחה ובפתיחות. אני חושב שהפרייה הדדית יכולה להיות מאוד מועילה כשאנשים באמת פתוחים לביקורת.

בנימה אישית2, כשאין לי כוח לקרוא מלל אני מדלג על הודעות עד שיש סרטון מוטמע. לעתים משתמשים פה מתנהגים כאילו מכריחים אותם לקרוא הודעות בשרשור. יש חפירה? מאשימים אתכם ברצח? מטיפים לכם מוסר? לא מעניין אתכם מה אומרים?

מהיום פתרון מהפכני: גלגלו עוד קצת עם האצבע!!!

טה דה. איזה קסם.

טיפ נוסף, המשיכו לגלגל עד שתגיעו לסרטון. כך גם תהנו מהשרשור וגם תתעלמו מיפי הנפש.

איך? נשמע טוב?

נסו ותגלו.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.
ג

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה צריכה להיות אחרת, מאוד קל להטיל רפש באחרים, בטוחני שאם אני אסע אחרי המצלמים פה גם אני אצליח לתפוס אותם בעבירות תנועה, פעוטות ככל שיהיו.

כדברי ישוע (הבשורה על פי יוחנן ח' 7)

כשהוסיפו לשאל אותו, זקף קומתו ואמר: "מי מכם נקי מחטא, שיהא הוא ראשון להשליך עליה אבן!"
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...