Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

אם מדובר בדיון, בסדר.

אם מדובר בהערה קטנה, ניחא.

אבל מדובר לפעמים בהאשמות שמאוד קל לתת אבל החכמים האלו לא חשופים לרצף נהיגה אלא ל-30 שניות.

קשה או בלתי אפשרי לשפוט מישהו על "למה אתה באמצעי?" אם אתה לא חשוף לכמה דקות נהיגה.

אולי אותו מצלם נמצא בעקיפה איטית בנתיב אמצעי?

אין בזה פסול.

בגלל זה כבר קצת נמאס למעלי סירטונים והם מצטמצמים לאט לאט וחבל!

אתה צודק, ולכן הביקורת שלנו צריכה להיות עניינית ומדויקת, ורוב הביקורת כאן היא בהחלט כזו.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעולם ורוד מישהו היה מרים את הכפפה ופותח שרשור אשר כותרתו "ריכוז סרטוני DVR בלבד ללא תגובות"

ומשתתפי הדיון היו מכבדים את זה.

אך זהו אינו עולם ורוד, וכל המטיפים (אתם יודעים לבד מי אתם) ככל הנראה ישתינו על כולם בקשת וגם שם יפתחו ויכוחים אינסופיים.

[ATTACH=CONFIG]464763[/ATTACH]

תרים את הכפפה ואז לא תתלונן. לא חבל?

הרצון הזה לעשות משהו ואף לא לעשות אותו? לדעתי אי ניצול היכולות שלך, חבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד בתקופת היסודי קראו לי כישרון מבוזבז

או שזה היה כישלון, לא זוכר

ANYWAY

בשביל מה לחזור על ההיסטוריה? השרשור הזה הוא הוכחה לכך שהמטיפים משתינים על כולם

אי-שם בעמוד דו ספרתי כלשהו התחילו ההצפות, היו הרבה כאלה שביקשו שזה ייפסק, תשובתם של המטיפים הראשונים? "יש מנהלים שהם יחליטו" וכמובן המשיכו להספים את השרשור.

למנהלים ככל הנראה יש דברים יותר טובים לעשות בחיים מאשר לשבת בשרשור האחד הזה ולנקות אותו.

אי לכך - כישלון וודאי

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איני מנסה לרדת לסוף דעתם של המנהלים, אני פשוט חושב שלשרשור סרטונים ללא שום דיון אין טעם.

תמונה איננה אלף מלים, היא שווה אלף מלים - היא ראיה שזקוקה לפרשנות בכתב.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מספיק להבין מ 30 שניות את מה שאותו אדם לא השכיל להבין כל הנסיעה שלו אם הוא ביצע את הטעות או השגיאה.

מזל שאתה לא שופט.

היית יכול להיות הסיוט של כל מערכת משפט.

אתה צודק, ולכן הביקורת שלנו צריכה להיות עניינית ומדויקת, ורוב הביקורת כאן היא בהחלט כזו.

הדגשתי לך את האידיליה, המשך המשפט שלך לא ממש מייצג את השירשור הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובנימה חיובית זו:

1. יש אנשים שלא צריכים לאותת או לעמוד בתור.

2. איפה אתם מורידים את הקניות שאתם חוזרים הביתה? אתם לא חוסמים נתיב בשביל זה?

פרשנות מראש לכל המטיפים לפי הסעיפים:

1. כולנו חוצפנים שתופסים לבהמה את הנתיב.

2. אני החוצפן שמנסה לעבור בנתיב השמור להורדת קניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הרכב מאותת כמה שניות טובות, בחרת להאיץ ורואים זאת בבירור, לא המשכת במהירות הנסיעה הרגילה שלך.

אם היית ממשיך במהירות הנסיעה הרגילה האיטית שלך כקודם, הרכב מולך יכל היה להשתלב ולפנות שמאלה (מניח שהוא הגיע גם מצד ימין).

ראית מספר שניות רכב שמאותת, צריך שמאלה, בחרת להאיץ ולצפור לו ובסופו של דבר בלמת חזק, אתה מחשיב את זה כמעשה נכון צודק וחכם וטוען לזכות הקדימה? על ידי המעשה שלך, אתה בעצם הפרעת לתנועה שמאחורייך אם כבר בכך שעיכבת אותם. דמיין לך סיטואציה שמאחרייך יש טור רכבים, במחשבה נכונה יכלת לאפשר לרכב מקדימה להשתלב, מהירות הנסיעה שלך הייתה נשארת קבועה והכל בסדר.

בחרת להאיץ, לבלום, לצפור, זה לא צודק וזה ממש לא חכם, האמת אגואיסטי מאוד מצידך, סלח לי אבל אתה רק מנסה להצדיק את זה שהחלטת להאיץ ולא לאפשר לרכב להשתלב, אתה כנראה עושה את זה בעוד מקומות.במקרה לא היה מאחוריי אף אחד, והנהג הגיע ביחד איתי מצד ימין 500 מטר קודם לכן, אז אני אטען שהאצתי כדי שיעבור תכף אחריי, עדיין לא בסדר? מבחינתי כן.

2. בכיכר הראשונה (הסרטון הראשון אחריי הלילה שהנהג שורף אדום), איפה ראית תמרור עצור לרכב מצד ימין שניסה להכנס לכיכר? כאשר טסת אל תוך הכיכר? את התופעה הזאת אני מכיר יפה, רכב שטס אל תוך הכיכר מנצל את היתרון היחסי שלו בכביש בכך שהוא מגיע מנתיב מהיר על מנת לא לאפשר לכלי רכב להכנס לכיכר.

רואים את הרכב מנסה להכנס לכיכר אך מהסס, אתה טסת אל תוך הכיכר, הנהג לא יכל לחשב את מהירותך וקרה מה שקרה.

שוב, זה ממש לא חכם או צודק, אבל זה מה שקרה בעצם ולכך קוראים, סיטואציה.

אמרת שרק טיפש יחשוב, הבעיה שיש טיפשים שעושים מבלי לחשוב, תאר לעצמך אם היית חושב גם כן בכביש?

איפה אני רואה? אני מכיר את הצומת מאחר וזה 300 מטר מהבית שלי, בו אני גר 22 שנים. יש שם תמרור עצור ש90 אחוז מהנהגים מתעלמים ממנו.

נהגת ותיקה שלא יודעת לאמוד מרחק ויש לה שיקול דעת הססני מבחינתי לא צריכה להיות על הכביש.

3. ולכן, הולכי רגל שנמצאים בקצה המדרכה, תמיד תצפה מהם לבלתי צפוי, הם הולכי רגל, לא מלמדים את זה באף מקום היום? אני דווקא חושב שכן מלמדים כל נהג להבין שהולכי הרגל לא צפויים.

אתה במוד עירוני, צריך להיות מוכן לבלימת פתע מול הולכי רגל, לא יעזור לך שום דבר. (בגלל זה מתקינים מערכות)אתה רואה שאני מוכן, ובלמתי אפילו די לאט. שוב - אף אחד בסרטון פה לא הפתיע אותי, בעיקר הרגיז.

4. ובכן, אם אתה תמיד נצמד לימין ותמיד הולך להצמד לימין, אתה כנראה תמיד הולך לאכול אותה עם רכבים שיבואו לך מימין, מה שאומר שאתה תמשיך לנסות לחנך, להיות צודק אבל לא חכם, אני חושב שאני ואתה מזהים כאן דפוס של נהג מחנך ולא חכם, אבל צודק?

עזוב, אתה רק משכנע את עצמך, דווקא מהביקורות והסרטונים עלייך ללמוד על צורת הנהיגה שלך וכיצד ניתן לשפר אותה.

תווים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בואו נחליט על חוק לא רשמי שאם מישהו מגיב לסרטון והמצלם מרגיש שמנסים ללעוג לו, להתנשא עליו ולחנך אותו רמחנא לצלן, שלא יתייחס.

זה לא באמת קשה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה שזה איך שהוא התפספס בין כל ההטפות החוזרות והנשנות שלי, אז אני אצטט את עצמי כדי שאולי תקבלו הזדמנות נוספת. הכל מרצון להקל עלכם את הסבל הקשה שאתם עוברים כשאתם נאלצים לקרוא הטפות. אבל מהיום, יש פתרון!

בנימה אישית2, כשאין לי כוח לקרוא מלל אני מדלג על הודעות עד שיש סרטון מוטמע/קישור ליוטיוב.

לעתים משתמשים פה מתנהגים כאילו מכריחים אותם לקרוא הודעות בשרשור.

יש חפירה? מאשימים אתכם ברצח? מטיפים לכם מוסר? לא מעניין אתכם מה אומרים?

מהיום פתרון מהפכני: גלגלו עוד קצת עם האצבע!!!

טה דה. איזה קסם.

טיפ נוסף, המשיכו לגלגל עד שתגיעו לסרטון. כך גם תיהנו מהשרשור וגם תתעלמו מיפי הנפש.

איך? נשמע טוב?

נסו וגלו.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקו פ. אתה גם מפספס פה משהו, שים לב לתגובה של איילס05 ואנשים עם דעה דומה -

בגלל החפירות לכאורה אנשים הפסיקו להעלות סרטונים, כלומר יש פחות סרטונים שאפשר לחפור עליהם.

לא יודע אם אתה זוכר אבל הסרטונים של אייל היו שוס, אולי הכי מעניינים בשרשור הזה, ואני בטוח שהוא ממשיך לצבור מקרים - אך לא מעלה.

זה הפסד של כולנו.

יש עוד הרבה כמוהו שסיפקו פה בידור, אבל עזבו בגלל הרוח של השרשור.

אם זאת לא ירייה ברגל אז אני לא יודע מה כן

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני לא מבין איך החפירות גורמות לאנשים להפסיק להעלות סרטונים,

1. אף אחד לא באמת קורא את התגובות הארוכות האלה.

2. כל פעם שמעלים סרט חדש החפירה הקיימת מסתיימת. אני מצלם כל יום בתקווה שיהיה לי משהו ששווה צפייה שאוכל להעלות לכאן ולעצור את שטף החפירות לכמה ימים.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקו פ. אתה גם מפספס פה משהו, שים לב לתגובה של איילס05 ואנשים עם דעה דומה -

בגלל החפירות לכאורה אנשים הפסיקו להעלות סרטונים, כלומר יש פחות סרטונים שאפשר לחפור עליהם.

לא יודע אם אתה זוכר אבל הסרטונים של אייל היו שוס, אולי הכי מעניינים בשרשור הזה, ואני בטוח שהוא ממשיך לצבור מקרים - אך לא מעלה.

זה הפסד של כולנו.

יש עוד הרבה כמוהו שסיפקו פה בידור, אבל עזבו בגלל הרוח של השרשור.

אם זאת לא ירייה ברגל אז אני לא יודע מה כן

תשמע,

כבודו של אייל במקומו מונח והוא יודע מה אני חושב עליו. גם את הסרטונים שלו אני זוכר. זה כיף לראות קארמה.

יחד עם זאת, לא רואה קשר בין הדברים בדיוק בשל מה שסלואורייד כתב.

תעלה סרטון ודלג הלאה. מה אכפת לך מה אנשים כותבים? לא רואה איך זה אמור להעליב מישהו ולא מצליח להבין את המגננה. סליחה אבל באמת שלא.

בחיי שמה שכתבתי לנדב בעמודים [בדיוק 2 הודעות] האחרונים זה נטו ממקום של הפריה הדדית. זו אפילו לא ביקורת. כתבתי למה אני בד"כ פועל אחרת בנסיבות דומות. זה הכל. אם ירצה יאמץ. אם לא, גם טוב.

מפה ועד להפסיק לעלות סרטונים. על מה ולמה?

אני נהג לא טוב. מודה פעם אחר פעם.

לפעמים אני עושה טעויות בכביש. לפעמים טעויות חמורות.

אני שמח כשמעירים ואין לי בעיה שתעירו לי על טעויות.

מעולם לא הערתי שום דבר ממקום שלי שיפוט או התנשאות. להפך. ועדייןאני נתקל בשמות גנאי ומגננה שפשוט לא מובנת לי. לא יודע, אולי מה שרואים מכאן לא רואים משם.

בלי קשר לכלום. אני עם "הערות" הפסקתי. אם זה לא מתקבל בברכה, אז אין לי מה להתעקש.

תודה לכולם על כל השיתופים. אמשיך לצפות ולעקוב, בלי הערות.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אנסה להסביר לSlowRide ולך למה השרשור הזה גורר אנטי אצל הרבה מאוד אנשים, אחל לי הצלחה

לשרשור הזה נושא מאוד ספציפי, בדומה לשרשור התמונות המצחיקות בעוף-טופיק, זה שרשור סרטוני DVR

למיטב הבנתי אמור להיות פה רצף של .. well .. סרטוני DVR

ברגע שאני נכנס ורואה שניים-שלושה עמודים של טקסט בלתי פוסק אני מבין שזה כבר לא הנושא

ברגע שחיים צילם אידיוט מתהפך ועושה פליק-פלאק שמיניות באוויר אבל כל הזמן הוא היה בשמאלי הוא לא יעלה את הסרטון המעניין הזה כי הוא יודע שעכשיו יתחילו לצלוב אותו במשך הרבה מאוד תגובות

או משה שצילם מישהו דורס פוני אבל הוא נסע קצת מהר בעירוני ויודע שאם הוא יעלה את הסרטון אז יבלבלו לו בביצים על זה, ואז צריך להיגרר לכל הדיון של פריימים לשנייה, מיקום מצלמה, האצה של יוטיוב וכו'

כל הדיונים הללו לא מעניינים אף אחד למעט האנשים המתדיינים בינם לבין עצמם (3~4 נפשות כרגע?)

נכון, זה פורום, זכותם המלאה להתדיין בכל נושא באשר הוא - אני לא בא לחנך אף אחד בענייני internet etiquette - ובכלל גם אין לי זכות כי אני לא מנהל פה שום דבר (בבקשה אל תתנו לי התראה על זה) אבל לדעתי זה גובל ב thread hijacking, וזה לא מנומס

לדעתי השרשור הזה צריך להיות בפורמט גלריה, כמו 9gag או collegehumor או אפילו יוטיוב

עובדה שהיה פה הרבה יותר תוכן לפני שהשרשור הפך לפסטיבל הערות והארות בין חברים

נכון לעכשיו הרבה אנשים לא נכנסים לכאן בדיוק מהסיבה הזאת, כי הם יודעים שכל מה שהם ימצאו פה זה ספאמ, ואם לא נכנסים אז גם לא מעלים סרטונים מן הסתם, כאמור הפסד של כולנו.

תעשו חושבים, או שלא, מה שבא לכם.

רק אל תתבעו אותי על הוצאת דיבה כי קראתי לכם ספאמרים לכאורה, תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...