Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

גרר חותך רכב אחר ועוד אחרי זה ממשיך ב"road rage" קטן כלפיו. חמור במיוחד בהתחשב בכך שזה נהג מקצועי ברכב גדול ומסוכן. מה הוא עוד עושה על הכביש?

מספר רכב - 7457284

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי במרכאות רשמתי קטן.... הוא עבר נתיב בחדות (וחתך אותי מבחינת החוק) והבהב רק מעצבים. זה אכן התבטאות (קטנה) של זעם בכביש. אם הוא לא שולט על העצבים שלו אז מקומו לא על הכביש. בייחוד שנהג זה המקצוע שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שהנהג הזה חוצפן, בריון בכביש ואכן מסכן אחרים.

אבל לא היה כאן ROAD RAGE.

אני נתקל כל יום בכאלו (שעוברים נתיב בחדות רק בכדי לעשות דווקא וכו'), אבל בחיים לא עלה בדעתי לקרוא לתופעה ROAD RAGE.

על כל פנים תודה על הסרטון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי במרכאות רשמתי קטן.... הוא עבר נתיב בחדות (וחתך אותי מבחינת החוק) והבהב רק מעצבים. זה אכן התבטאות (קטנה) של זעם בכביש. אם הוא לא שולט על העצבים שלו אז מקומו לא על הכביש. בייחוד שנהג זה המקצוע שלו.

גם אני מתרגז מנהגים מטומטים ומהבהב להם, לא במקרה כמובן שזו אשמה שלי כמו בסרטון, אז גם מקומי לא על הכביש, כי אני לא שולט בעצבים שלי? (בדוגמת הבהוב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך להיתפס למילה הזאתי של road rage. בכל מקרה אם אתה מבטא את הזעם שלך במעבר בפראות בין נתיבים (והיצמדות לרכב) עם רכב גדול וכבד אז כן. ההבהוב זה לא בעיה כי זה דרך להעביר מסר. להעביר מסר בעזרת תנועות עם הרכב הגדול שלך - לא.

(וכשמנסים לערוך הודעה במובייל זה מוחק אותה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה היה קורה אם נהג הפרטית היה בולם או מאט בדיוק?

נהג הגרר הזה פרא אדם.

נתקלתי פעם באוטובוס שעשה את זה לרכב פרטי וכמעט הכניס אותו בגדר הפרדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אין פה דרמה ואקשן כמו בסרטון הקודם, בסך הכל כמה דושבאגים שמשחקים אחד עם השני בכביש מהיר על שני הנתיבים ומפריעים לתנועה. בכל זאת מטריד כשאתה עייף ורוצה להגיע הביתה.

לפחות הבימרים יפים.

[video=youtube;LiX6c-6IkH4]

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל אופן, לויכוח השבועי על הנהיגה שלי:

נהגת שאחרי 5 רכבים מחליטה שנמאס לה לחכות

לדביל הזה נתתי להשתלב , גם ככה בלי איתות, כשראיתי שהוא לא מאיץ החלטתי לעקוף אותו משמאל, וזה מה שקרה :roll:

נהג של קוקה קולה מתעלם מקיום נהגים על הכביש ומאלץ אותי לעבור לנתיב הסמוך, לשמחתי לא היה שם אף אחד.

דאגתי להשאיר אותו סיבוב נוסף ברמזור האדום הבא

[video=youtube;0RD-0NMt7VM]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי לגבי האישה בכיכר זה כבר מקרים שכיחים, אפשר להגיד שאני גר בערך בעיר הכיכרות(טבריה) מבקר הרבה בעפולה(שגם שם לא חסר כיכרות) ומה שצילמת זאת פרקטיקה ידועה, הרבה מהנהגים לא באמת סופרים את הנהגים האחרים בכביש בעיקר בכיכרות(לפחות ממה שאני חווה כל יום) הרבה מהפעמים אני מוצא את עצמי עוצר באמצע כיכר למה כי לא נותנים זכות, לצעריינו זאת התרבות הנהיגה שיש לנו כאן בכבישים.

לכבי הנהג של קוקה קולה, נקמה כזאת לא תלמד אותו לקח, לפחות זה עשה לך טוב על הלב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים נכנסים לשרשור הזה בשביל להתאחד יחדווה בבכיינות הישראלית הטיפוסית על כל מה שאפשר (במקרה הזה נהיגה בארץ) ועל הדרך להרים לעצמם קצת את האגו כמה הם נהגים טובים.

לא בשביל לראות פיגועים ואנשים מתים ולהתבאס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...