Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

אם הייתי במצב הזה הייתי קצת בולם לפני המצב שהגעתי אליו בסרטון. פשוט בגלל שלא היה משמאלי אף אחד החלטתי ללכת על התחמקות.

אם זה לא היה ברור, לא הייתי ביקורתי. כל עוד לא מדובר במצב קצה (שאז בולמים) פעולת חמיקה בהגה היא לגיטימית ומבחינת תגובת הרכב עדיף שהיא תהיה ללא בלימה.

כדי שפעולת התחמקות כמו זו שביצעת תהיה אפשרית גם להבא - שווה לנסות לשחק עם מיקום המכונית בכביש כדי להשתדל ולשמור מקום פנוי לפחות באחד הצדדים.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקרה מחו"ל:

זה קרה לפני שנה. אפשר לראות שהנהג המצלם לא הגיב בכלל. לא סתם, מסתבר שזה היה הרגל שלו לעשות בכוונה תאונות וככה הוא הסביר את זה:

Keep going as normal. Follow all traffic laws. If they cut me off just hit them. They would get the message 

במשך כמה חודשים הוא עשה ככה 12 תאונות! (שחלקם נגמרו עם פצועים) והעלה את חלקם ליוטוב. הוא מחק את כל הסרטונים ונראה שזה היחידי שגובה בצורה כלשהי.

עכשיו זה נגמר בזה שהוא קיבל שנת מאסר והוא צריך לפצות את החברות ביטוח והנהגים ב50 אלף דולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי היגיון בריא אבל התנהגות לא. חסר לו מעצורים שיש לבן אדם נורמטיבי.... יש הבדל בין לקוות שיקרה לנהג שחתך אותך משהו רע, לבין לקחת חלק אקטיבי בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל שיש לרכב airbumpים

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שני הטועים?

הרוכב והקקטוס?

הרוכב נכנס ברכב מהצד, אחרי שעבר אותו, במהירות בלתי אופיינית בעליל להולך רגל.

לי קשה להעריך את מהירות הקקטוס. הגיב די מהר, נעצר במרחק לא מאוד גדול.

סך הכל שדה הראייה טוב באזור, לא סביר לצפות לרוכב שיגיח במהירות כזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מה עם הנהג..

מכאן בעצם עולה השאלה, האם יש להתייחס לרוכב אופניים או רוכב קטנוע כאל הולך רגל, שרוצה לחצות את הכביש במעבר חצייה ומחייב כלי רכב אחרים לעצור ולתת להם זכות קדימה?

הרי לפי החוק, מעבר חצייה מיועד להולכי רגל.

ולפי החוק, אופניים הם כלי רכב לכל דבר ומקומם בכביש.

עריכה אחרונה על ידי thenewguy
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו לרוב, שילוב של שני טועים.

מקווה שלילד שלום.

הטועה היחידי זה הילד האידיוט הזה שחושב שהוא במשחק מחשב.

המזל היחידי שלו זה שהמשאית לא דרסה אותו.

מעבר חצייה לא נועד לרוכבי אופניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...