Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

ג'יימס בונד קטן עליו. מיסוך עשן של טנק?

ההשקעה כאן לא נראית של משטרת תנועה רגילה אלא של יחידת מלחמה בפשיעה. נראה כמו דג שמן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסה לשנות נושא ולהסיט את הדיון לסרטון המטורף הזה, שמגיע אלינו ממשטרת ליטא, אבל נראה כאילו יצא מסרט של בונד. ג'יימס בונד.

למחוק *

עריכה אחרונה על ידי young97

- Hyundai Getz 2007 1.6 -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסה לשנות נושא ולהסיט את הדיון לסרטון המטורף הזה, שמגיע אלינו ממשטרת ליטא, אבל נראה כאילו יצא מסרט של בונד. ג'יימס בונד.

מדהים!

אוי הדורנים. הוא ירה דוקרנים לאחור. יש את זה במשחק של ג'יימס בונד ששיחקתי בגיל 10.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניידת די צמודה לג'יפ בלי ראיה לפנים, לא חכם בלשון המעטה.

ומה הקטע של הרכב השחור? בא לעזור להם?

ג'יימס בונד קטן עליו. מיסוך עשן של טנק?

לדעתי תקלה בג'יפ, נראה שהוא בקושי מצליח לזוז בסוף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי קודם - נראה כמו מרדף פלילי. קשה לי להאמין שהשוטר יסכן את חייו ויקריב ניידת רק כדי ללכוד עבריין תנועה. כנראה שהעבריינים עבדו בצוות של לפחות שני כלי רכב.

האם המיסוך מכוון או שמדובר בתקלה? אין לדעת. ב-1:50 נראה כי העשן עולה מסעפת הפליטה. השאלה היא באיזה קצב השמן דלף (אם אכן מדובר בשמן מנוע), זה יכול להסביר את הקרטוע. אבל גם אם מדובר בתקלה - והסבירות גבוהה - זה מרשים מאד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקח לי קצת יותר מדי זמן לעכל שהוא מנסה להיכנס בי... (וכרגיל המרחקים יותר קטנים ממה שנראה במצלמה) כמובן וידאתי שאני יכול להתחמק לנתיב ליד.

לא נראה לי שהוא הסתכל ליותר מרגע לצד הזה, אם בכלל, נראה לי שהוא אפילו לא שם לב למה שעשיתי כי הוא המשיך כרגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חייב לחזק את התושבת של המצלמה.

בעת אפילו זעזוע מזערי שלך בסרטון היא זזה, בעת אירוע טיפה חמור יותר זה לא יצלם את השתלשלות האירועים אלא רק את הרגע הראשון.

ביקורת על הנהיגה לא אתן כי עובדה שעוד הספקת להגיב (אני בטוח שיתחילו לצקצק לך משתמשים פה, אבל זה בסדר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, יש לי תושבת למראה אבל זה דק מדי אצלי אז זה נע בעיקר ימינה שמאלה חופשי. אני צריך איכשהו לסדר את זה.

וכן אין לי ספק שהגבתי מאוחר מדי. אם לא היה לי לאן להתחמק זה היה עלול להיגמר יותר רע. כנראה זה נגרם מזה שלא ציפיתי שהוא יעבור נתיב כי היה לפניו כביש ריק (אולי הוא עשה את זה בגלל המכונית מאחוריו) וזה שלא הייתי בשיא הריכוז בכל הנסיעה הזאתי. (ואז הגבתי רק שהתנועה האיטית שהוא עשה היתה משמעותית מספיק)

עריכה אחרונה על ידי EyeKey
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק אאזן עם עוד מקרה דומה גם מהיום עם התגובה הרגילה שלי למקרים האלו. הפעם היה איתות אבל ציפיתי שהוא יעבור רק נתיב אחד ולא שניים כי נסעתי הרבה יותר מהר ממנו. קל לראות לפי תנועת המצלמה מתי התחלתי לבלום :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכן אין לי ספק שהגבתי מאוחר מדי. אם לא היה לי לאן להתחמק זה היה עלול להיגמר יותר רע. כנראה זה נגרם מזה שלא ציפיתי שהוא יעבור נתיב כי היה לפניו כביש ריק (אולי הוא עשה את זה בגלל המכונית מאחוריו) וזה שלא הייתי בשיא הריכוז בכל הנסיעה הזאתי. (ואז הגבתי רק שהתנועה האיטית שהוא עשה היתה משמעותית מספיק)

לפי הסרטון נראה שזמן התגובה שלך הוא בסביבות שניה. זה לא כזה הרבה. במקום לצפות מעצמנו לזמני תגובה מאוד מהירים, עדיף להתאים את הנהיגה שלנו מראש לזמני תגובה יחסית מתירניים.

אתה, למשל, טוען שזה מזל (במקרה הזה) שהיה לך לאן להתחמק. ואני אומר: תייצר לעצמך מזל. בנהיגה בכביש כזה, אף פעם אל תהיה במצב סנדביץ': מאטים את מאיצים קצת כדי שלפחות בצד אחד לא תשב במקביל למכונית אחרת או לקיר.

אם יש מקום מאחורה (או שזה ממש מצב חירום) אז אפשר גם לבלום במקום, כמו שעשית בסרטון השני שלך.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט בדרך כלל שרכב חוצה את הקו המקווקו במהלך עקיפה אני חושד בו כעובר נתיב ומאט/צופר. לשים לב לזה היה נותן לי עוד שניה לתגובה (ועם צפירה קלה גם הצד השני כנראה היה מגיב)

ובקשר להבדלי מהירוית במקרה השני - אני חושב שבלמתי באיזור ה40 קמ"ש בשביל להגיע למהירות שלו, אבל לא בטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ותוספת קטנה לגבי הסנוודיץ' (אי אפשר כבר לערוך) - למען האמת שאם הייתי במצב הזה הייתי קצת בולם לפני המצב שהגעתי אליו בסרטון. פשוט בגלל שלא היה משמאלי אף אחד החלטתי ללכת על התחמקות, רק הייתי צריך רגע להסתכל במראה ולוודא את זה, ורק אז לחתוך. אם הייתי קולט בבדיקה רכב שעוקף אותי במהירות אז לא יודע אם הייתי מספיק לבלום. יכול להיות שהייתי צריך לבלום יחד עם הבדיקה, אבל באינסטינקט של אותו רגע הייתי מרוכז בהתחמקות שמאלה בבטחה ובלימה היתה מפריעה לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...