Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

נהג שרוצה לפנות ימינה מנתיב נסיעה ישר בלבד מבצע פניה מסוכנת אחרי שלא נתנו לו להשתלב

דביל אמיתי

[video=youtube;2--Tn8sD0JM]

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילו היו לו 6 מצלמות דרך. הבעיה היא שהאידיוט (מנהלים, אני מתנצל על הלשון העדינה) כנראה לא נכנס טוב לשדה הצילום עד שהיה ממש לפני ה"פוגע" הפוטנציאלי.

שאפו לנהג הג'יפון על התגובה המצויינת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצלחתם להבין למה לפני שהפולו מתעצבן ועוקף הג'יפון עם ברקס ולא מתקדם? (כשהרמזור ירוק)

כן. הוא קולט את הפולו כמעט נכנס בו משמאל, למרות שהוא בנתיב המכוון ישר. שום דווקא, הרפלקס של נהג שמישהו מאיים להכנס בו הוא לבלום.

נהג הפולו צריך הורדה מהכביש להרבה שנים יחד על איזה עונש אפקטיבי, לפחות פגיעה *קשה* בכיס.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. הוא קולט את הפולו כמעט נכנס בו משמאל, למרות שהוא בנתיב המכוון ישר. שום דווקא, הרפלקס של נהג שמישהו מאיים להכנס בו הוא לבלום.

נהג הפולו צריך הורדה מהכביש להרבה שנים יחד על איזה עונש אפקטיבי, לפחות פגיעה *קשה* בכיס.

נהג הפולו לא צריך להיות עם רישיון. לפחות לתקופה מסויימת. על זה אין ספק.

אני פשוט מנסה להבין את הסיטואציה. כי בשניה 3, רק כשמתחילים לראות את הפולו, זה נראה שהוא בעצירה, גם הוא וגם הג'יפון. זה נראה לי שהפולו מנסה להדחף לנתיב הימני כדי לפנות ימינה, אבל אני לא מבין למה הג'יפון בעצירה, זה נראה שהוא פשוט יכול להמשיך ישר (הפולו נמצא לצידו בעצירה, הוא לא מלפניו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ילד אידיוט בעקיפה מסוכנת בתוך העיר -

*שימו לב שזה אותו רכב שהיה מימין שלי כשהייתי בתוך הכיכר, משום מה החליט שהוא כועס על זה שהיה צריך לעמוד בכיכר בזמן שאני נוסע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג הפולו לא צריך להיות עם רישיון. לפחות לתקופה מסויימת. על זה אין ספק.

אני פשוט מנסה להבין את הסיטואציה. כי בשניה 3, רק כשמתחילים לראות את הפולו, זה נראה שהוא בעצירה, גם הוא וגם הג'יפון. זה נראה לי שהפולו מנסה להדחף לנתיב הימני כדי לפנות ימינה, אבל אני לא מבין למה הג'יפון בעצירה, זה נראה שהוא פשוט יכול להמשיך ישר (הפולו נמצא לצידו בעצירה, הוא לא מלפניו).

עניתי על כך בתגובתי הקודמת, ואפרט: לדעתי הג'יפון עצר כרפלקס כאשר הנהג קלט בעיה בזוית העיין. קורה לכל אחד מאתנו שמשהו מפריע לו והוא בולם לפני שמהות הבעיה מתחוורת לו. כיון שמדובר בפריפריה של שדה הראיה כנראה שלא היה ברור לו מה מתרחש. זה יכול להיות גם שהוא קלט את הפולו במראה ולא הבין אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתכוון לחלק שבו גם הרכב המצלם המשיך ישר מהנתיב הימני לפנייה ימינה, אבל לפחות ברמזור ירוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוסיף לספירה גם את המאזדה שמגיעה משמאל ללא אורות.

סה"כ הסרטון הזה מתקשר יפה לסרטון הקודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...