Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

אני נוטה להאמין שלפחות את החלק השני של המשפט הזה בעל ה KIA אמר לעצמו כשאתה חתכת אותו.
ממש לא, גם אותתתי ולא חתכתי חצי מטר ממנו.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לעזעזאל קרה כאן? למה יש רמזור גם מצד שמאל של הכביש בצד שמאל, שיכול להטעות ולגרום לי לחשוב שזה 2 נתיבים חד סיטרי ולא דו סיטרי נתיב אחד לכל כיוון ?

[video=youtube_share;ydpu97dApbU]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה זה?

הדבר המוזר כאן הוא אחר: הרמזור השמאלי מסומן כרמזור לתחב"צ, אבל הוא מוצב בכיוון הפוך לכיוון החיצים על הכביש. נראה כי מדובר בהסדרי תנועה חדשים, וכי הסובארו והקטנוע נוסעים במקום אסור (נת"צ), וגם מעמדו של הואן לא ברור לי. מה שעוד יותר מוזר הוא שעל גבו של הרמזור השמאלי יש רמזור בכיוון הנגדי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרגיש כמו שד' ירושלים ביפו ונראה שמדובר בפתרון זמני ; המסלול הנגדי (מהצד השני של השדרה) ככל הנראה נסגר לצורך עבודות הרכבת. מה שכן, במצב הנוכחי מדובר בפצצה מתקתקת, בייחוד בשעות הלילה. מקווה שלפחות מחזירים את המקטע לחד סיטרי בלבד בשעות האלו.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר במקטע תחב"צ דו"ג בלבד בשני הכוונים. אף לא אחד מהרכבים היה אמור להיות שם.

בסרטון הקודם, שנייה לפני ש"חתכו" אותך עברת מהנתיב הימני מבין שניים בכוון הנסיעה ישר, להשתלב במסלול פנייה שמאלה (מן הסתם כולם רוצים לפנות לכוון איילון).

בעקרון נוצרה מעין אווירה בפורום שקוטלת את מי שמעלה סרטונים על עבירות שלו-עצמו, אבל לך אני ממליץ לעבוד יותר על עריכה וסינון של קטעים מפלילים לפני העלאה. אלא אם כן ההונדה שלך מונית (לגבי הסרטון השני בלבד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר במקטע תחב"צ דו"ג בלבד בשני הכוונים. אף לא אחד מהרכבים היה אמור להיות שם.

בסרטון הקודם, שנייה לפני ש"חתכו" אותך עברת מהנתיב הימני מבין שניים בכוון הנסיעה ישר, להשתלב במסלול פנייה שמאלה (מן הסתם כולם רוצים לפנות לכוון איילון).

בעקרון נוצרה מעין אווירה בפורום שקוטלת את מי שמעלה סרטונים על עבירות שלו-עצמו, אבל לך אני ממליץ לעבוד יותר על עריכה וסינון של קטעים מפלילים לפני העלאה. אלא אם כן ההונדה שלך מונית (לגבי הסרטון השני בלבד).

ציבורי בלבד גם בשבת?

וזה לא הונדה זה פיקנטו.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אבל בכותרת נתת תאריך של יום ראשון, והתאריך הנכון מופיע רק בקטן בתוך הסרטון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...