Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

הכמות של הכמעט תאונה בהשתלבות הזאת מטורפת.

כל פעם שאני נוסע שם זה רק בשמאלי.

באמצעי יש בורות קטנים ממש מקביל לתחנת דלק.

מה הקטע של הישראלים לא להשתמש בנתיב השתלבות? שמתי לזה לב כבר מזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק היום העלתי סרטון שצילמתי מהחלון כמה רכבים מגיעים להשתלבות, עוצרים, ומחכים שבנתיב הנסיעה יתפנה... שאלתי למה לא להשתמש בנתיב השתלבות? מלבד לכך שהסרטון נעשה ויראלי במהרה, הרבה הגיבו כמה שטויות כגון:

1. "יש רכב שמחנה בנתיב ההשתלבות" (היה ריק לחלוטין)

2. "יש תכף פניה שמאלה ולכן הם ישר עברו נתיב" (במקום שצילמתי הנתיב הסמוך הוא לפניה ויש מעל 100 מטר לעבור אליו עד הצומת, חוץ מכך שהבעיה מתרחשת בכל נתיב השתלבות בארץ)

3. אם אתה בנתיב השתלבות ומאותת לא נותנים לך להכנס ואז אתה מפספס פניה (וואלה? בחיים לא קרה לי.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק היום העלתי סרטון שצילמתי מהחלון כמה רכבים מגיעים להשתלבות, עוצרים, ומחכים שבנתיב הנסיעה יתפנה... שאלתי למה לא להשתמש בנתיב השתלבות? מלבד לכך שהסרטון נעשה ויראלי במהרה, הרבה הגיבו כמה שטויות כגון:

1. "יש רכב שמחנה בנתיב ההשתלבות" (היה ריק לחלוטין)

2. "יש תכף פניה שמאלה ולכן הם ישר עברו נתיב" (במקום שצילמתי הנתיב הסמוך הוא לפניה ויש מעל 100 מטר לעבור אליו עד הצומת, חוץ מכך שהבעיה מתרחשת בכל נתיב השתלבות בארץ)

3. אם אתה בנתיב השתלבות ומאותת לא נותנים לך להכנס ואז אתה מפספס פניה (וואלה? בחיים לא קרה לי.)

אפשר קישור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנהג היה בהיפו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...שאלתי למה לא להשתמש בנתיב השתלבות?...

משום מה הישראלי הממוצע רואה נסיעה בנתיב ימין (או שימוש בנתיב השתלבות במקרה זה), כהשפלה.

כל נסיעה מחוץ לעיר זה כבר נהיה הרגל - אני נוסע בנתיב ימני ועובר המון רכבים שנמצאים בנתיב אחד משמאלי או אפילו שניים משמאלי (ואני נוהג במהירות חוקיות + 10% בערך).

שאר האנשים (לא אחוז מאוד גדול) פשוט לא מבינים כלום בחוקי תנועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש איזו פניה שמאלה במקום? או שסתם כולם בשמאלי בכיף?

יצאת צדיק: מיכאל הרצל ובניו

לכו קיבינימאט כולכם.

גם מסלפים מה שאמרתי, גם מוציאים דברים מהקשרם, גם משמיצים, גם חוסמים, גם לא נותנים הזדמנות להגיב ולהסביר, וכולכם פותחים עלי ג'ורה מאחורי הגב כשאני לא יכול לענות. "גברים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצד שמאל נמצאים כל מי שנוהג בצורה אגרסיבית ולא שומר מרחק לא משנה כמה מהר הרכב שמלפניו נוסע ואם הוא עוקף.

תמיד אם תשימו לב בצד שמאל יש יותר נהגים שנוסעים מהר ואז מספיק שמישהו אחד בולם חזק וכולם בולמים כמוהו.

תמיד שמגיעים לקטע שהמהירות יורדת עדיף לעבור מהר לנתיב ימני יותר ואז עוקפים את כל השמאלי שבולם חזק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...