Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

תאונה שחבר עשה, מה דעתכם?

נכון שיש אשמה של אי שמירת מרחק וכביש רטוב, אבל מה המשמעות מצד הביטוח לגבי הרכב מלפנים שביצע בלימה לכדי עצירה כי פספס את הפנייה?

[video=youtube_share;vSuXItIZ0WE]

IMG-20181206-WA0021.jpg

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המרחק שנשמר היה די סביר לכביש יבש, אך לא רטוב. הוא צמצם מרחק והמצלם לא הגדיל את המרחק, מאוד נראה כי הוא התעסק במשהו אחר מאחר וזמן התגובה שלו איטי מ א ו ד.

מאמין שיש אשמה לשניהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הנהג.

הנהגת לא השתמשה בנתיב האצה שלה בכלל ונכנסה לו פתאום לנתיב ואחר כך אומרת שהוא זה שנכנס לנתיב שלה בכלל.

הנזק הוא שירטות ממש קלות, לה יצא קצת יותר נזק.

[video=youtube_share;NmZKLyFIFzg]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד עובר טיפה הצידה באיזור הזה, אנשים לא יודעים לנהוג. כשיש נתיב האצה הם עוצרים ומחכים שהכביש יתפנה, כשאין נתיב האצה הם חותכים 3 נתיבים שמאלה באלכסון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הנהג.

הנהגת לא השתמשה בנתיב האצה שלה בכלל ונכנסה לו פתאום לנתיב ואחר כך אומרת שהוא זה שנכנס לנתיב שלה בכלל.

מגיע לשניהם, וכל מילה מיותרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגיע לשניהם, וכל מילה מיותרת.

למה מגיע לנהג המצלם?

נסע בנתיב שלו במהירות סבירה ולא יכל לסטות שמאלה כי יש שם רכב.

100% אשמה של הנהגת בנתיב ההאצה,היא מפעילה איתות שמאלה וישר נכנסת לנתיב מבלי להסתכל בכלל,אין לנהג הרכב סיכוי להימנע מזה.

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נקרא "קיפוח זכות בדרך". הנהגת נכנסה לנתיב בלי לתת זכות קדימה, התאונה באשמתה.

מי שנהג נכון (וגם לא לגמרי) הוא הרכב שנסע לפניה, לא סטה משמעותית לנתיב של המצלם והאט כאשר ראה את האוטובוס עוצר לפניו ואת המצלם חולף לידו, אף כי יש בסרטון רמז לסטיה קלה שלו על קו הקטעים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

well... טוב שיש מצלמה שמוכיחה את חפותו של הנהג הנפגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה מגיע לנהג המצלם?

נסע בנתיב שלו במהירות סבירה ולא יכל לסטות שמאלה כי יש שם רכב.

100% אשמה של הנהגת בנתיב ההאצה,היא מפעילה איתות שמאלה וישר נכנסת לנתיב מבלי להסתכל בכלל,אין לנהג הרכב סיכוי להימנע מזה.

אני הפסקתי לספור כמה פעמים הייתי בסיטואציה דומה לזו על הכביש שרכב אחר מחליט להדחף לנתיב ואני איכשהו הצלחתי להמנע מזה , או שהאטתי ונתתי לו להדחף או שלקחתי קצת שמאלה לנתיב השני כמובן במצב שהוא פנוי וזה אפשרי. על פניו בסרטון נראה שזה לא עניין אותו שהרכב מתחיל להכנס לנתיב שלו , פשוט המשיך לנהוג לו במהירות הסבירה שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחת הכניסות המסוכנות לכביש 4 , עם נתיב האצה קצר, רכבים\אוטובוסים עומדים מיד אחרי ההשתלבות ושדה ראייה גרוע למי שיוצא מגבעת שמואל צפונה.

תמיד אני עובר במקום הזה לנתיב האמצעי כדי לא להיכנס לסיטואציה דומה של הרכב המצלם.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחת הכניסות המסוכנות לכביש 4 , עם נתיב האצה קצר, רכבים\אוטובוסים עומדים מיד אחרי ההשתלבות ושדה ראייה גרוע למי שיוצא מגבעת שמואל צפונה.

תמיד אני עובר במקום הזה לנתיב האמצעי כדי לא להיכנס לסיטואציה דומה של הרכב המצלם.

הכניסה היותר מסוכנת נמצאת קצת לפני, ביציאה מגבעת שמואל מתחת לגשר. אתה ישר משתלב לנתיב נסיעה קתת רחב. מי שמכיר את קטע הכביש יודע מראש לעבור לאמצעי כדי להמנע מהשתלבות מסוכנת.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הנהג.

הכמות של הכמעט תאונה בהשתלבות הזאת מטורפת.

כל פעם שאני נוסע שם זה רק בשמאלי.

באמצעי יש בורות קטנים ממש מקביל לתחנת דלק.

קידודים לרכבי VAG בחינם ולכולם!

http://www.obd.co.il

:x-mas:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיקר הוסיפו נתיב בצומת של ראשון לציון עם כביש 4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...