Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

כמו שאמרתי, הוא אמר לי "אבא שלי מוסכניק, אתה רוצה לתקן?"...

כאילו, לא יודע, כמה זמן יש לו כדי לתבוע אותי על נזק (שתכלס, לא קרה לו כלום, אני אשם או לא, הוא נכנס בי בסופו של דבר, והנזק אצלי), שלחתי את הסרטון לביטוח שלי, ועדיין לא חזרו עלי, לא יודע למה אני משלם להם :-(

Enviado desde mi ONEPLUS A3003 mediante Tapatalk

אתה הוא האשם בתאונה.

היה לך תמרור, אותו לא כיבדת. הנהג השני נסע במהירות המתאימה לתנאי הדרך, כפי שניתן לראות בסרטון וכמו כן, ע"פ ה-"נזק" (נשיקה מסכנה בטמבון).

במקומו, הייתי מאשים אותך.

שכח מהסיפור ותמשיך הלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיצובישי רצה לקחת שמאל, הוא עצר כי לא יכול פשוט, נסעתי לאט ועוד לאנשים שבאו משמאלי נתתי להם לעבוד וגם עוד אנשים שבאו מ ימיני, ראיתי שלא באים עוד אנשים וכבר כמעט נכנסתי לחניה הזאת שאתה רואה, הוא שפוט נסה ממש מהר ותכלס, עצרתי, הוא לא הצליח לעצור, לא יודע אם רואים בסרטון, אבל אני רואה אותו, עצרתי לגמרי ואז שמעתי את הבום שהוא נתן לי. :(

ממתין לעוד תגובות בכל מקרה, ותודה.

נראה שאתה אשם אבל מצד שני נראה שהוא חולק נתיב עם הרכב שלידו ככה שזה גם לא בדיוק חוקי.

אם זה היה נתיב ישר שמה, אז רק אתה אשם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטתי לא לעשות כלום בסוף.

לא שווה, מה שמפחיד אותי זה שהוא יחליט פתאום לדפוק אותי, כי תכלס לא קרה לו כלום.

Enviado desde mi ONEPLUS A3003 mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.הנהג השני נסע במהירות המתאימה לתנאי הדרך,

עובדה שלא, אחרת היה יכול לעצור/להגיב.

אם אני שופט כל אחד מתקן נזקיו שלו.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתקן את עצמי, נכנסה איכשהוא להיגוי יתר והחליקה. אם זה היה תת היגוי היא הייתה מסיימת בצד השני, תקנו אותי אם אני טועה בניתוח כי אין לי פה מאה אחוז.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתקן את עצמי, נכנסה איכשהוא להיגוי יתר והחליקה. אם זה היה תת היגוי היא הייתה מסיימת בצד השני, תקנו אותי אם אני טועה בניתוח כי אין לי פה מאה אחוז.

זה לא חייב להיות היגוי-יתר בהגדרה הקלסית שלו. אין לסיריון בקרת יציבות ללא אפשרות לכיבוי? כי זה מוציא היגוי-יתר אל מחוץ למשוואה.

פניות שמאלה בצמתים נוטות להתהדק בסופן. בשלב זה הנהג בסיריון פשוט הידק את ההגה יותר מדי.

בניגוד להיגוי יתר, זה לא משהו שלבקרת היציבות יש מענה כנגדו - מבחינתה, אתה פשוט רוצה עוד שמאלה.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב שעובר באדום מלא זה כבר לא מיוחד,

אבל מה לעזאזל קרה שם לסיריון?!

[video=youtube_share;DL4V-SB-qMw]

הרכב הזה לא יציב בשיט. מנסיון.

זה לא חייב להיות היגוי-יתר בהגדרה הקלסית שלו. אין לסיריון בקרת יציבות ללא אפשרות לכיבוי? כי זה מוציא היגוי-יתר אל מחוץ למשוואה.

פניות שמאלה בצמתים נוטות להתהדק בסופן. בשלב זה הנהג בסיריון פשוט הידק את ההגה יותר מדי.

בניגוד להיגוי יתר, זה לא משהו שלבקרת היציבות יש מענה כנגדו - מבחינתה, אתה פשוט רוצה עוד שמאלה.

פניות שמאלה מתהדקות רק אם את מלתחילה לא לקחת את הפניה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פניות שמאלה מתהדקות רק אם את מלתחילה לא לקחת את הפניה טוב.

גם נכון; אבל 99% מציבור הנהגים לא לוקחים את הפניה טוב...

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...