Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

לדעתי אתה אשם.

יש לך תמרור של תן זכות קדימה,הוא המשיך ישר ואתה נכנסת לו לנתיב,למרות שלדעתי הוא נוסע מהר מדי.

חוץ מזה שגם למיצובישי היית צריך לתת זכות קדימה אבל נראה שהיא מהססת כי הנתיב שלה חסום אז זה עוד מתקבל.

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיצובישי רצה לקחת שמאל, הוא עצר כי לא יכול פשוט, נסעתי לאט ועוד לאנשים שבאו משמאלי נתתי להם לעבוד וגם עוד אנשים שבאו מ ימיני, ראיתי שלא באים עוד אנשים וכבר כמעט נכנסתי לחניה הזאת שאתה רואה, הוא שפוט נסה ממש מהר ותכלס, עצרתי, הוא לא הצליח לעצור, לא יודע אם רואים בסרטון, אבל אני רואה אותו, עצרתי לגמרי ואז שמעתי את הבום שהוא נתן לי. :(

ממתין לעוד תגובות בכל מקרה, ותודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה יודע שהוא רצה לפנות שמאלה? הוא יטען שרצה לנסוע ישר ואתה לא נתת לו זכות קדימה.

לדעתי גם לנהג הניסן חלק באשמה, הוא יכל לעצור בקלות ולמנוע את הפגיעה.

ולגבי אי מסירת פרטים, החוק אומר שחובה למסור פרטים אישיים. אולי יש סיבה שהוא לא רצה להציג לך רישיון נהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיצובישי רצה לקחת שמאל, הוא עצר כי לא יכול פשוט, נסעתי לאט ועוד לאנשים שבאו משמאלי נתתי להם לעבוד וגם עוד אנשים שבאו מ ימיני, ראיתי שלא באים עוד אנשים וכבר כמעט נכנסתי לחניה הזאת שאתה רואה, הוא שפוט נסה ממש מהר ותכלס, עצרתי, הוא לא הצליח לעצור, לא יודע אם רואים בסרטון, אבל אני רואה אותו, עצרתי לגמרי ואז שמעתי את הבום שהוא נתן לי. :(

ממתין לעוד תגובות בכל מקרה, ותודה.

רואים שאתה נכנס לצומת בזהירות ולא בפראות מה שהוא לא עשה.

אבל גם רואים בבירור שיש רכב אדום שעובר בנתיב ישר, וסביר להניח שיבואו אחריו עוד אז גם להם אתה צריך לתת זכות קדימה.

חכה לעוד תגובות ואז תחליט איך לפעול.

יום טוב !

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי על המיצובישי אפור, לא ההוא שאיתו הייתה את התאונה, רואים בסרטון שמדליק איתות כדי לפנות משואל.

מה כדי לי לעשות??

נזק לא גדול בכלל, לי לא קרה כלום, גם לו לא קרה כלום.

כמו שכתבתי, הרכב של אבא שלו, לא יודע מה הסיבה שלא רצה לתת לי את הת.ז שלו תכלס.

אני צריך לבדוק את המצלמה אחורית שלי, אולי שומעים כאשר הוא לא מוכן לתת לי את הפרטים האישים שלו.

לדעתך אני אשם?

ו100% שלא רצה לפנות הבחור עם התאונה, רצה ישיר, שומעים קצת כאשר הוא אומר ש "יש 2 מסלולים, 1 ימינה ו 1 ישר (שזה לא נכון בכלל, זה כבר אם נתיב 1 לכל כיוון)

Enviado desde mi ONEPLUS A3003 mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רואים שאתה נכנס לצומת בזהירות ולא בפראות מה שהוא לא עשה.

אבל גם רואים בבירור שיש רכב אדום שעובר בנתיב ישר, וסביר להניח שיבואו אחריו עוד אז גם להם אתה צריך לתת זכות קדימה.

חכה לעוד תגובות ואז תחליט איך לפעול.

יום טוב !

אז זהו, כמו שכתבתי קודם, זה לא 2 נתיבים לכל כיוון, זה נציב 1 לכל כיוון אבל קצת גדולים מ הרגיל, הרכב שהמיצוביש אפור פונה משאל טיפה כדי לפנות, יש מקום טיפה כדי להמשיך, אבל עדיין זה לא הופך את הכביש ל2 כיוונים.

אז כמו שאמרת, נתתי לרכב האדום לעבור ואז כבר הייתי ממש בכניסה לחניה, הוא בא ממש מהר והמיצובישי אפור מסתיר לו מה קורה...

קיצר, ממתין לעוד תגובות, מקווה שהוא לא יחליט פתאום לתבוע אותי :-(, אפילו שאין לו שום נזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוסע על 40 בימני, נהגת דוהרת לצומת עם תן זכות קדימה, נכנסת לנתיב הנסיעה ועוצרת בו. אחר כך עוד עושה לי סימן עם היד שאני לא בסדר (על מה ולמה?)

מודעות בכביש, דבר מעולה...

[video=facebook_share;345127689408040]

עריכה אחרונה על ידי EliC25
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאני כן, וזה לא רלוונטי כי יכולתי באותה מידה לנסוע 50.

בדיוק האצתי והעברתי לשלישי והחלטתי להשאר בשלישי במקום להאיץ ל50 ולהעלות לרביעי, בגלל זה אני משוכנע במהירות שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב, עד שהסוכנת ביטוח שלי תתחיל לעבוד, צריך את העזרה.

תאונה קטנה מ לפני 40 דקות.

מי אשם, הראתי כבר לאבא שךי והוא אומר השני אשם ולא אני, אני גם חושב, אבל תמיד טוב לשמוע מ מי שלא מכיר אותנו ולא אכפת לו תכלס מי אשם.

רק שתכירו, הבן אדם לא מודה שהוא אשם, אבל בסוף אמר לי "מה, לא קרה לך כלום, אתה רוצה לתקן את זה? אבא שלי מוסכניק"...

חוץ מזה, הוא נהג על הרכב של אבא שלו, ולא היה מוכן לתת לי לצלם את ה ת.ז שלו, אבל יש לי את הפרצוף שלו בסרטונים, ורק נתן לי לצלם את המספר פוליסה של הביטוח של אבא שלו.

[ATTACH=CONFIG]511768[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]511769[/ATTACH]

לדעתי רוב האשמה היא עליך. זכות הקדימה היא של הרכבים שחצו את הצומת. ולכן היית אמור לתת לרכב לעבור לפני שנכנסת לנתיב הנסיעה שלו. אם כי, גם עליו יש את חובת הזהירות. אם תתעקש על זה אולי תוכל להוציא כמה אחוזי אשם גם מהצד שלו. לדעתי מיותר, במקרה כזה הייתי משלם ושוכח. (בטח לא תובע את הביטוח שלי על זה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוסע על 40 בימני, נהגת דוהרת לצומת עם תן זכות קדימה, נכנסת לנתיב הנסיעה ועוצרת בו. אחר כך עוד עושה לי סימן עם היד שאני לא בסדר (על מה ולמה?)

מודעות בכביש, דבר מעולה...

[video=facebook_share;345127689408040]

וואו זה אחד השנואים עלי. אנשים פשוט לא מסתכלים ויוצאים מרחובות צדדיים או כאלה שיש להם תמרור משולש כאילו הם היחידים על הכביש. וזה קורה בכמויות במדינה הזאת.

במיוחד מעצבנים אותי אלא שכן עוצרים או מעטים לפני הפניה, ואז שניה לפני שאתה חולף על פניהם נכנסים לרחוב כאילו חיכו לך במיוחד כדי לתקוע אותך. זה כבר ממש זן מיוחד של מטומטמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי רוב האשמה היא עליך. זכות הקדימה היא של הרכבים שחצו את הצומת. ולכן היית אמור לתת לרכב לעבור לפני שנכנסת לנתיב הנסיעה שלו. אם כי, גם עליו יש את חובת הזהירות. אם תתעקש על זה אולי תוכל להוציא כמה אחוזי אשם גם מהצד שלו. לדעתי מיותר, במקרה כזה הייתי משלם ושוכח. (בטח לא תובע את הביטוח שלי על זה)
משלם לו כאילו???

או להגיד לו "אני שוכח מ העניין, תמשיך את החיים כאילו לא קרה כלום??".

או לא להגיד כלום פשוט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כהן - אתה צריך להחליף מצלמה בדחיפות (או ללמוד להעלות סרטונים באיכות סבירה).

sperial, תעשה לי טובה בבקשה, תבדוק אם youtube לא שם את הסירטונים שלי על ברירת מחדל של 144p, קרה לי בצפיה הראשונה. כשמשנים ל 480p ומעלה, אפשר לראות טוב מה קורה בסירטון

תודה!

לכו קיבינימאט כולכם.

גם מסלפים מה שאמרתי, גם מוציאים דברים מהקשרם, גם משמיצים, גם חוסמים, גם לא נותנים הזדמנות להגיב ולהסביר, וכולכם פותחים עלי ג'ורה מאחורי הגב כשאני לא יכול לענות. "גברים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משלם לו כאילו???

או להגיד לו "אני שוכח מ העניין, תמשיך את החיים כאילו לא קרה כלום??".

או לא להגיד כלום פשוט?

אם הוא מחליק את זה ולא דורש שתתקן לו משהו אז פשוט תמשיך הלאה בחיים שלך (תתקן רק את הרכב שלך רק אם אתה רוצה מכספך הפרטי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא מחליק את זה ולא דורש שתתקן לו משהו אז פשוט תמשיך הלאה בחיים שלך (תתקן רק את הרכב שלך רק אם אתה רוצה מכספך הפרטי).
כמו שאמרתי, הוא אמר לי "אבא שלי מוסכניק, אתה רוצה לתקן?"...

כאילו, לא יודע, כמה זמן יש לו כדי לתבוע אותי על נזק (שתכלס, לא קרה לו כלום, אני אשם או לא, הוא נכנס בי בסופו של דבר, והנזק אצלי), שלחתי את הסרטון לביטוח שלי, ועדיין לא חזרו עלי, לא יודע למה אני משלם להם :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...