Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

לא קשור לאמונה. גם אם היא רוכבת נגד הכיוון עם אוזניות (ומעשנת חשיש), עדיין יש עליו חובת מתן זכות קדימה. הרי אם היתה באה משאית מימינו, היה עוצר?

לטעמי אפשר היה להבחין ברוכבת מצויין. הצומת פנוי מרכבים חונים, זה פשוט אינסטינקט של לא מעט נהגים להמשיך לגלוש לכיוון X כשהראש שלהם מופנה לכיוון Y (או במקרה היותר גרוע, לכיוון הוואטסאפ).

יש מקרה מאוד מפורסם פה בארץ על בחורה שנסעה רוורס בנתיב שלה ופגעה במישהי שהלכה על מעבר חציה והרגה אותה,הבחורה שנהרגה לא ראתה אותה כי היא הסתכלה שמאלה לכיוון התנועה,והבחורה השנייה באה מימין(עשתה רוורס),השופט שלח אותה לכלא למס' חודשים.

להבדיל אלף אלפי הבדלות גם פה מגיע מישהו מנתיב נגדי שמפתיע את הרכב שאומר לתת זכות קדימה,נכון הוא אמור לתת זכות קדימה וזה אומר שהוא גם אחראי.

הכל זה דעתי האישית ולא מתוך ניסיון,פשוט נראה לי קצת הזוי אם נהג הרכב יהיה אשם באותה רמה כמו הרוכבת אופניים במקרה כזה.

עריכה אחרונה על ידי Tom777

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפשתי כבר הרבה זמן מקום לשתף אנשים בנהגים שאני נתקל - זה קרה לי לפני שבועיים ומשהו בערך. אפילו המאזדה מהנתיב השמאלי צפרה לו כי זה היה ממש מוזר.

(מצורף קישור ל-vimeo מקווה שרואים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרטון עם 2 נהגים:

1. לא יודע איך קלטתי שהוא מתכנן לפנות (הוא פנה אחריי), אבל דביל.

2. כמה נתיבים סמארט צריך לעבור כמו דושבאג כדי להחשב ככזה? (רמז - לא הרבה יחסית)

[video=facebook_share;343923526195123]https://www.facebook.com/100017324349122/videos/343923526195123/

סרטון על מורה (נקבה) לנהיגה שאת התיאור שלו פירטתי בתוך הפוסט עצמו:

[video=facebook_share;343926859528123]

וזה לא קשור כל כך לדבילים בכביש, או שכן?

[video=facebook_share;343932566194219]https://www.facebook.com/100017324349122/videos/343932566194219/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[video=youtube_share;zJOqZWUwFmA]

כמה עבירות מבצע הריינג' רובר שלפניי?

לדעתי שלוש:

- נכנס לצומת בצהוב

- פונה שמאלה (למעשה מבצע פרסה) במקום בו אין פנייה שמאלה

- לא מאותת

הכניסה בצהוב לצומת לכשעצמה לא עבירה.

הפרסה כן עבירה אבל לא בגלל שאין פניה שמאלה (מותר לבצע פרסה בתנאים מסויימים גם אם אין פניה שמאלה) אלא כי יש חץ ברור שמורה רק על ישר.

החוסר איתות כבר לא רלוונטי בהתחשב בזה שאסור לעשות שם פרסה במילא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקוזק הנגזל - טרנספורטר עם שילוט של הסעת ילדים 14-240-71, מזגזג בפראות ועוקף בשוליים:

https://tlgur.com/d/q8lvvLVg

בהמשך, מנסה לחתוך מנתיב לפניה שמאלה, וצופר בעצבים שלא דפקתי לכבודו בלימת חירום -

https://tlgur.com/d/BGY55N0G

ברמזור הבא עוצר לידי בצפירות וקללות על איך אני נוהג :lol: וממשיך לדרכו הבריונית:

https://tlgur.com/d/KG7bbVM8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנל חתך אותי בעליה של גשר פז כי נגמר לו הנתיב

כשאני עם אשתי והתינוקת מאחורה

הוא גרם לי לעצור

יצא מרכבו ונתן בסביבות 10 אגרופים חזקים בכדי לשבור את החלון.

הכל מצולם בוידאו

68411EC5-37BB-4322-9755-3C91F0A55C05.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

איפה הסרט?

יותר סביר שהיתה נשברת לו היד מאשר שהיה מצליח לשבור חלון של רכב, אם היה מרביץ בכל הכח.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה הסרט?

מקווה שאצל המשטרה, ושהם יעשו משהו עם זה.

בחיי שלא חסר חכמולוגים בקטע הדרך הזה, שפשוט בלי בושה חותכים אותך.

אנסה לשים לב מחר אם קטע הכביש הנ"ל הוא בעל 2 נתיבים לפנייה שמאלה ואחד ישר או יחיד וישר בלבד, אני לא זוכר וגוגל מפות טוען שזה האפשרות הראשונה דווקא.

יש לי בטן מלאה על נהגי ארצנו ונתיבים מצטמצמים.

לתחושתי, כולם מפגרים עם תעודות כיול, COC ו-ROHS...

ואסביר מדוע.

יש 2 אפשרויות להשתלב בנתיב מצטמצם.

הראשונה, להיות מודע לסביבתך, לאפשר לרכב מלפניך להשתלב, הרכב מאחוריך יעשה אותו הדבר, כולם משתלבים בזיג-זג והתנועה זורמת בזריזות מפליאה.

השנייה, זה המצב בפועל...:cry:

כל הבבונים מחליטים "אותי לא יעקפו! ראשון!!1!11!!!1!11!1!1111!", ולא נותנים לתנועה לזוז, וכולם מגיעים לעמידה ומאבדים פי 3 יותר זמן מאשר בטיפה התנהגות מתחשבת.

רציתי כבר פעם אחת לעשות קולות של בבון לעבר קופיקו מוכשר במיוחד, אבל לא רציתי שהוא ינסה לתקשר איתי בחזרה כי אני לא מבין את השפה.:evil:

לא, כאילו, לאבד פי 3 יותר זמן בגלל שיש לך אגו מפותח פי 50 מהאינטיליגנצייה זה הגיוני ולגיטימי, לעומת חלילה לעשות משהו לא אנוכי שיחסוך לכל משתמשי הדרך זמן ועצבים. מקבלים לובסטר מזה.

עריכה אחרונה על ידי ברווז

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנהג משמאלי לא היתה סבלנות לחכות לירוק:

לכו קיבינימאט כולכם.

גם מסלפים מה שאמרתי, גם מוציאים דברים מהקשרם, גם משמיצים, גם חוסמים, גם לא נותנים הזדמנות להגיב ולהסביר, וכולכם פותחים עלי ג'ורה מאחורי הגב כשאני לא יכול לענות. "גברים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שאצל המשטרה, ושהם יעשו משהו עם זה.

בחיי שלא חסר חכמולוגים בקטע הדרך הזה, שפשוט בלי בושה חותכים אותך.

אנסה לשים לב מחר אם קטע הכביש הנ"ל הוא בעל 2 נתיבים לפנייה שמאלה ואחד ישר או יחיד וישר בלבד, אני לא זוכר וגוגל מפות טוען שזה האפשרות הראשונה דווקא.

יש לי בטן מלאה על נהגי ארצנו ונתיבים מצטמצמים.

לתחושתי, כולם מפגרים עם תעודות כיול, COC ו-ROHS...

ואסביר מדוע.

יש 2 אפשרויות להשתלב בנתיב מצטמצם.

הראשונה, להיות מודע לסביבתך, לאפשר לרכב מלפניך להשתלב, הרכב מאחוריך יעשה אותו הדבר, כולם משתלבים בזיג-זג והתנועה זורמת בזריזות מפליאה.

השנייה, זה המצב בפועל...:cry:

כל הבבונים מחליטים "אותי לא יעקפו! ראשון!!1!11!!!1!11!1!1111!", ולא נותנים לתנועה לזוז, וכולם מגיעים לעמידה ומאבדים פי 3 יותר זמן מאשר בטיפה התנהגות מתחשבת.

רציתי כבר פעם אחת לעשות קולות של בבון לעבר קופיקו מוכשר במיוחד, אבל לא רציתי שהוא ינסה לתקשר איתי בחזרה כי אני לא מבין את השפה.:evil:

לא, כאילו, לאבד פי 3 יותר זמן בגלל שיש לך אגו מפותח פי 50 מהאינטיליגנצייה זה הגיוני ולגיטימי, לעומת חלילה לעשות משהו לא אנוכי שיחסוך לכל משתמשי הדרך זמן ועצבים. מקבלים לובסטר מזה.

מי שנגמר לו הנתיב צריך לתת את הזכות קדימה, פשוט האנשים לא חושבים על זה שהם יכולים להאט או להאיץ שם.

הכי גרועים זה אלה שמשתלבים לאט וגורמים להאטה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר השקענו בללמוד איך לערוך ולהעלות סרטים, בוא נוסיף עוד כמה סיפורי רמזור אדום

לנסיעה ישר ופניה שמאלה רמזורים נפרדים

[video=youtube;PMLyvOF-6vc]

"גניבת רמזור". נדוש אבל בכל זאת

דו"ג בלילה כמובן פטור

לכו קיבינימאט כולכם.

גם מסלפים מה שאמרתי, גם מוציאים דברים מהקשרם, גם משמיצים, גם חוסמים, גם לא נותנים הזדמנות להגיב ולהסביר, וכולכם פותחים עלי ג'ורה מאחורי הגב כשאני לא יכול לענות. "גברים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כהן - אתה צריך להחליף מצלמה בדחיפות (או ללמוד להעלות סרטונים באיכות סבירה).

לגבי נחל הגיבורים - אני יכול להעלות משם לפחות 3 סרטונים בשבוע. בדרך כלל חכמולוגים שיורדים בנתיב הימני - זה שמיועד לפנות ימינה לדנו"ש - ואז חותכים4 נתיבים כדי לפנות שמאלה, תוך שהם עוצרים בדרך וחוסמים את כל התנועה.

לגבי הקטנועים - הם מתלוננים על כך שהם לא מפעילים את חיישני הרמזור. כראה גם לא חיישני מצלמות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שלחתי את הסרטון למשטרה

חבל על הזמן שלי, הרי לא יעשו לו כלום אם אין נזק

והוא יקבל פרטים עלי כממלא התלונה

מה שכן ניתן לראות את מספר הרכב.

עוד אני זוכר זה שהתינוקת בכתה מאחורה ואשתי צעקה שלא אצא אליו.

מנסיונה (לא אפרט את תחום עבודת), מי שמתנהג בצורה כזו

לא נורמלי ולכן אין לדעת אם יש לן סכין או משהו בסגנון

וחבל שהתינוקת תגדל בלי אבא...

עצוב אבל ככה זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב, עד שהסוכנת ביטוח שלי תתחיל לעבוד, צריך את העזרה.

תאונה קטנה מ לפני 40 דקות.

מי אשם, הראתי כבר לאבא שךי והוא אומר השני אשם ולא אני, אני גם חושב, אבל תמיד טוב לשמוע מ מי שלא מכיר אותנו ולא אכפת לו תכלס מי אשם.

רק שתכירו, הבן אדם לא מודה שהוא אשם, אבל בסוף אמר לי "מה, לא קרה לך כלום, אתה רוצה לתקן את זה? אבא שלי מוסכניק"...

חוץ מזה, הוא נהג על הרכב של אבא שלו, ולא היה מוכן לתת לי לצלם את ה ת.ז שלו, אבל יש לי את הפרצוף שלו בסרטונים, ורק נתן לי לצלם את המספר פוליסה של הביטוח של אבא שלו.

auto 01.jpg

Auto 02.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...