Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

יפה בלמת.

נטייה ראשונית ושגויה של נהגים היא קודם לחפש את הסטייה במקביל לבלימה לא החלטית.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה סרטון מדכא באופן כללי שאני לא בהכרח ממליץ עליו, אבל מישהו זוכר את הארוע בחיפה, שניות 53-114?

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסרטון הזה כיכב בשרשור הזה לפני כמה שנים. ילד מדניה באאודי של אבא שהצליח לכסח חצי תריסר מכוניות בצומת חורב קורצ'אק אידר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסרטון הזה כיכב בשרשור הזה לפני כמה שנים. ילד מדניה באאודי של אבא שהצליח לכסח חצי תריסר מכוניות בצומת חורב קורצ'אק אידר.

עריכה: יגעת ומצאת - תאמין.

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?459573-%D7%A8%D7%99%D7%9B%D7%95%D7%96-%D7%A1%D7%A8%D7%98%D7%95%D7%A0%D7%99-%D7%9E%D7%A6%D7%9C%D7%9E%D7%95%D7%AA-%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%A9%D7%9C-%D7%93%D7%91%D7%99%D7%9C%D7%99%D7%9D/page864

https://www.0404.co.il/?p=32151

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה סרטון מדכא באופן כללי שאני לא בהכרח ממליץ עליו, אבל מישהו זוכר את הארוע בחיפה, שניות 53-114?

אני חושב שזה נגמר kללאא נפגעים או לא חמור.

תמיד מצחיק אותי שהוא אומר How many money :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

7:33 הצלם אדיוט
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני קיבלתי את התנועה הזו מכמה נהגי אודי - בדרך כלל אחרי שהייתי אדיב כלפיהם ואפשרתי להם להשתלב בתנועה.

אודי זה הב.מ.וו. החדש.

חייב לומר שעל הנהגים האלה אשתי נוהגת לומר "יותר טיפשים ממה שהמשטרה מרשה". ושרבים מהם מארצות שנחשבות ארצות תרבות. אפילו אנגליה.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצלם, לא המצולם. הוא פנה על 2 נתיבים, בגלל זה נהג האאודי התעצבן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר בקושי נמצא על הכביש (200+- קמ בשבוע), ובכל זאת ריכזתי לכם בקצת יותר מדקה וחצי 8 מקרים מה3 שבועות האחרונים, כשה3 האחרונים מהנסיעה הביתה היום...

1. איתות? מראות? שמירה על נתיב? בהמשך הנסיעה הוא כמעט נכנס בעוד 3 רכבים.

2. נהג אוטובוס גונב זכות

3. אמבולנס שמבקש לשמור מרחק כי... נו תבינו לבד. ואז גם עובר באדום.

4. רוכבי אופנוע: "כל היום מנסים להרוג אותנו בכביש!" גם רוכבי אופנוע:

5. זה מתחיל בכניסה לצומת לא פנוי, וממשיך ב2 רכבים שעוברים באדום מלא.

6. נהגת שכביכול היא חלק מהתנועה, אך נעמדה בסמוך לאבני השפה, הייתה בפלאפון וגם אכלה תפוח ביד השניה... אה, את בעצם חלק מהתנועה? טוב לדעת.

7. אם תסתכלו טוב בלילה, בצד הכביש, תוכלו לראות בני ברקים מרכיבים את החברים שלהם על האופניים החשמליים, כמובן בלי אורות, זה יקר.

8. נהג מונית מתנהג כמו נהג מונית.

[video=facebook_share;381209285799880]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חצוף!! להפריע לטוסטוס לעלות על המדרכה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4. התנהגות אופיינית של רוכבי אופנוע, לא משהו שלא רואים כל יום

:?

7. תופעה מוכרת במיקום הזה. כמעט כל יום אני רואה הולכי רגל מפ"ת לב"ב בשולי כביש 4. מפחיד לראות את האופנועים טסים בשוליים ופתאום צצים להם הולכי רגל מולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צומת הזורע בכביש 66, ברגע שהבחנתי שהנהג ביונדאי לא מסתכל בכלל לכיוון הנחתי את הרגל על הברקס.

כנראה הטויוטה השחורה הסתירה אותי וכשעבר הטנדר מלפניי הנהג הניח שהכביש פנוי.

[video=youtube;NLRKt3-ngaE]

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לחצת על הברקס וירדת רק כך במהירות, אני ממליץ לחזק את רגל ימין או לבדוק את הברקסים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע הסקת את המסקנה הזאת?

המרחק מהרכב היה 20 מטרים במהירות של ~80 קמ"ש כשהוא התפרץ, ברגע שזהיתי שניתן לחמוק בבטחה הפסקתי לבלום. אין סיבה לבלום לכדי עצירה, במיוחד כשיש רכבים מאחוריי והכביש צר ולא מאפשר לברוח לשוליים\נתיב נגדי.

[video=youtube;NLRKt3-ngaE]

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...