Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

בשניה 3 הוא עמד בכיכר, בשניה 4 הוא התחיל לנסוע ואני כבר הייתי בפנים.

בכל מקרה, למה ההתנפלות עלי?

הוא אידיוט בגלל מספיק סיבות אחרות. לגבי האם הזכות הייתה שלו שאלתי בעצמי, וזו בעצם הסיבה העיקרית שהעלתי את זה לפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"

הוא אידיוט בגלל מספיק סיבות אחרות. לגבי האם הזכות הייתה שלו שאלתי בעצמי, וזו בעצם הסיבה העיקרית שהעלתי את זה לפה.

"

אתה רוצה תשובה שיכולה לעצבן אותך? אגיד לך בדיוק את מה שאני חושב ורואה את המצב לפי הסרטון.

אם אתה היית נוהג במהירות סבירה ובהתחשב בתנאי הדרך אז הכל היה טוב ויפה.

נכנסת לכיכר בטיסה, הוא ראה אותך מרחוק ואמר לעצמו "יופי יש לי מספיק מקום/זמן להיכנס" ואתה טסת מאחוריו והצקת לו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה אבל באמת לא ברור לי מה אתה רוצה ולמה אתה מציק לנהג שכבר נכנס והיה בדרכו. אתה מחפש על הכביש מריבות בכח?

בלי קשר לזה שנראה שאתה טועה, הגישה שלך יכולה להביא לך צרות בעתיד אם תתנהג ככה עם הטיפוס הלא נכון שיעשה יותר מלנסות לחנך אותך בכמה תנועות ידיים. תזהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תנסה לחנך אנשים, הפעם זה נגמר בזעם קצר פעם הבאה זה יגמר בבית חולים/יותר גרוע.

אל תיקח את זה בתור הרצאת הורים תיקח את זה בתור טיפ לחיים למי שרוצה לחיות בשלווה ולא מחפש צרות, ואני אומר לך את זה כאחד שבתור ילד ניסה לחנך (ועל מקרים שבאמת דורשים את זה לא כמו בסרטון) ובסוף חטפתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד מעניין אותי איך כולם מדברים על מישהו שכנראה לא התנהג 100% בסדר,

אבל ה"נהג" שנעצר באמצע הכיכר (עבירה שנקראת עיכוב תנועה + חסימת נתיב), והתחיל להרצות (דבילי בפני עצמו) לא זכה לשום תגובה.

משום מה, העבירות של הדביל הזה ניראות לי הרבה יותר חמורות.

תמיד מעלה הסירטונים הוא מטרה.

זו הסיבה שאני כבר הפסקתי והתייאשתי כמעט לחלוטין מהשירשור הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד מעניין אותי איך כולם מדברים על מישהו שכנראה לא התנהג 100% בסדר,

אבל ה"נהג" שנעצר באמצע הכיכר (עבירה שנקראת עיכוב תנועה + חסימת נתיב), והתחיל להרצות (דבילי בפני עצמו) לא זכה לשום תגובה.

משום מה, העבירות של הדביל הזה ניראות לי הרבה יותר חמורות.

תמיד מעלה הסירטונים הוא מטרה.

זו הסיבה שאני כבר הפסקתי והתייאשתי כמעט לחלוטין מהשירשור הזה.

אתה צודק שהבחור שעצר באמצע הכביש עבר עבירה יותר חמורה.

אבל הוא לא נמצא כאן.

לעומת זאת מי שכן גרם לכל המצב הזה להיגרם ועוד חושב שהוא צדיק תמים והעלה את הסרטון הזה, כן נמצא כאן...

אז מן הסתם שנעביר לו את דעותינו בנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק שהבחור שעצר באמצע הכביש עבר עבירה יותר חמורה.

אבל הוא לא נמצא כאן.

לעומת זאת מי שכן גרם לכל המצב הזה להיגרם ועוד חושב שהוא צדיק תמים והעלה את הסרטון הזה, כן נמצא כאן...

אז מן הסתם שנעביר לו את דעותינו בנושא.

מה נסגר איתך?

בכלל קראת את ההודעה שלי או שפשוט התעלמת מהמלל?

בחיי, ניסיתי לעשות את זה כמה שיותר ענייני אבל יש כאן התעקשות על משהו שלא רק שלא עליו שאלתי, אלא שהבהרתי שהוא ברור.

המצב קרה בגלל שנינו, להמשיך להבהיר שאני לא בסדר ויכולתי לנהוג לאט יותר (למרות שבכניסה לכיכר אני על פחות מ 40, ממש לא לאט אבל גם לא טס) זה סתם בזבוז מילים על דפי השרשור.

ועבירה חמורה יותר? איפה העבירה החמורה שלי? הצפירה?

Never mind, אני כבר יודע מה יהיו התגובות הבאות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהיינו ילדים אחותי היתה אומרת "מה זה פה, שיקאגו?!"

מרדף ובעיקר סיום מרדף שלא היה מבייש שום סרט ב- Yes Action.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תענוג לצפייה. לי קרה מקרה דומה בפקק בכביש 40 לפני מספר ימים כשבן אדם החליט לעקוף את כולם מהשוליים בצד שמאל. שוטר שהבחנתי בו מספר דקות קודם שהיה בנתיב הימני לשמחתי שם לב, ירד לשוליים ורדף אחריו. 5 דקות אחריי ראיתי אותו בצד. פשוט כיף.

פחות אוהב לפרסם לינקים שאינם יוטיוב, אבל הצחוק המרושע שעשע אותי וכיף לראות שוב אנשים מורשעים לאחר ביצוע מעשה. לצפייה כאן (פייסבוק).

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...