Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

לפי הסרטון נראה שהיית על הקשקש מבחינת התחמקות ממנו, גם הסטת את ההגה וגם הוא היה עלול להבהל\לראות רכב בצד השני\ אנערף מה ולהיות עדיין עם התחת בנתיב שלך.

לא הייתי שם, אז אני לא יודע כמה רחוק היה מאחוריך רכב, אני בסך הכל נותן את דעתי מהסרטון הקצר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה דווקא שהוא פעל די כשורה.

בלם בעיקר בקו ישר ונשמע ש-ABS פועל. סוטה הצידה לקראת הסוף כדי להימנע מהמכשול תוך שהוא עדין בולם, ואז משחרר בסוף כאשר המכשול כבר לא רלוונטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איך שמעת אייביאס דרך הצפירה והתזוזה של המצלמה, ניחא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע הסקת את המסקנה הזאת?

המרחק מהרכב היה 20 מטרים במהירות של ~80 קמ"ש כשהוא התפרץ, ברגע שזהיתי שניתן לחמוק בבטחה הפסקתי לבלום. אין סיבה לבלום לכדי עצירה, במיוחד כשיש רכבים מאחוריי והכביש צר ולא מאפשר לברוח לשוליים\נתיב נגדי.

[video=youtube;NLRKt3-ngaE]

רק שיש אנשים שמתפרצים מבלי להסתכל ולפעמים עוצרים. אם הבחור היה עוצר הייתה לנו פה תאונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנהג המצלם פעל יותר טוב מהמצופה.

עדיף מאשר לבלום כשאין לך פנאי לבדוק במראה מה קורה מאחור.

תודה לקל אינסטינקט בריא

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלושה מהזמן האחרון;

אני כבר לא יודע אם הבהוב באורות גבוהים אומר "זהירות" או "זהירות אני עומד לרצוח אותך"..

ההבהוב היה מיועד לרכב מימינו שחתך אותו והוא לא רצה "לצאת פראייר" אז פשוט נתן גז ועקף אותו על קו ההפרדה הרצוף תוך כדי שמזיז לו את הביצה שהוא כמה סנטימטרים מלקחת אותך ואותו למקום שכולו טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלושה מהזמן האחרון;

אני כבר לא יודע אם הבהוב באורות גבוהים אומר "זהירות" או "זהירות אני עומד לרצוח אותך"..

[video=youtube;S-lb-QvC_Ko]

עצוב ממש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערס אדידס/מצחייה ב 307 מחליט לפלוש מסיבה לא ברורה לנתיב שלי ואפילו לא חושב לתקן. יתכן שהיה בטינדר/איים על מישהו/הזמין כרטיסים להופעה של דודו פארוק. מסיבה עוד פחות ברורה ה FPS בקידוד יצא נמוך, אז עמכם הסליחה -

[video=youtube;ch0tv71q-LM]https://www.youtube.com/watch?v=ch0tv71q-LM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאונת אופנוע. חולץ על ידי העוברים והשבים. יצא בזול.

[video=youtube;L2T-70sQ4Xg]

קטנוע*

וכרוכב אופנוע רואים שהוא נסע דיי בפראות, אה וגם אין לו ABS לקטנוע, בגלל זה הוא החליק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג אאודי אידיוט שההסבר היחיד ההגיוני בשבילי זה שהוא ניסה להתאבד :evil:

כשעברתי על התיעוד הבנתי עד הסוף מה קרה שם - גם הגיע מנתיב לנסיעה ישר וחתך שמאלה, גם עבר באדום מלא (הרמזור מתחלף לירוק לפני שהוא עובר את קו הצומת, משמע אצלו בוודאות היה אדום) וגם ממשיך להאיץ כשהוא בוודאות רואה את האקסנט נוסעת ישר ברמזור.

בפנים קצת חבל לי שהתאונה לא קרתה (למרות שצפרתי רגע לפני שהנהג ירד על הבלם), המהירות לא גבוהה לפגיעות ממשיות, ועם התיעוד הזה הוא בוודאות היה מאבד את הרשיון.

מצד ימין הייתה אוואו שפנתה וראתה את המקרה מ"השורה הראשונה", הנהג נעמד אח"כ בצד הכביש, אולי ראה את המספר.

ד"א, משום מה נראה שאני היחיד שראה אותו מכל 5 המכוניות הקדמיות. הרכב הראשון השמאלי בלם רק אחרי שהוא עבר (רואים את אור הבלם נדלק דרך השמשה) והשניים האחרים התקדמו לצומת ישר עם הצהוב.

עריכה אחרונה על ידי Ooga
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק ראשון - משאית עוברת באדום

חלק שני - נהגת עוברת באדום, אחרי שהתעסקה כל הדרך בפלאפון וזיגזגה.

חלק שלישי - נהגת זקנה שאבדה בדרך משתלבת לכביש מיציאה אל כביש שש.

עריכה אחרונה על ידי shimta
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...