Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי ממחירים גבוהים בצ'מפיון - הבאתי מגרמניה דיסקים ורפידות BREMBO

הלוחש למכוניות
שימו לב! השרשור הזה בן 3920 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עכשיו אתה כבר משחק בניגוד לכללים שאתה עצמך קבעת: הצבת אתגר ואמרת שמי שיביא לך את החלקים האלה לארץ יזכה לקבל ממך טיפ שמן.

אתה מוכן לעזור לי לייבא סט צלחות בילום + רפידות + פילטר שמן + פילטר אוויר למזגן ולמנוע מקורי של טויוטה קאמרי?

סתם ככה בשביל להראות לי כמה זה נגיש ופשוט לייבא חלקי חילוף לרכב לישראל.

אני אפילו מוכן לתת לך טיפ שמן, לא ציני, רציני לגמרי.

כשמישהו החליט להיענות לאתגר, אתה פתאום לוקח שני צעדים אחורה ושואל אותו כיצד הוא מתכוון לעשות את זה, תחת האצטלה ש"אתה לא אוהב להיות עלוקה".

על כך נאמר: Put your money where your mouth is.

יאללה, Gangnam Style.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני יכול לספר שקניתי לפני שבועיים פלגים לבימר שלי, מדובר בפלג ירדיום שעולה למקורי משהו כמו 140 ש"ח ו100 ש"ח תחליפי.

אני קניתי 4 פלגים NGK OEM ב170 ש" כולל משלוח.

בנוסף קניתי מסוכן אחר, פילטר מזגן עם מסנן פחם ב30$ של בוש OEM. המקורי עולה פה בארץ 400 ש"ח ותחליפי לצערי אין בארץ.

כל החלקים כבר אצלי בבית ולא נעצרו במכס.

אופיר רודניצקי, דיאגנוסטר מומחה לרכבי קבוצת VW AUDI SEAT SKODA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מתפלא בעליל ,

זוג מכסים לטוויטרים בדשבורד בהונדה סיוויק, עלו לי 1.4$ (דולר וארבעים סנט ! שלא יהיו כאן טעויות ) לכל אחד בארץ רצו 100 ש"ח לכל אחד לפני מע"מ ...- לא תחליפי , מקורי!

קייץ אחרון - הונגריה: משאבת מים לניסאן אלמרה 150 ש"ח בסוכנות ניסאן מקומית (בארץ על תחליפית ביקשו מעל 400, ומקורית 750 )

פילטר אוויר מקורי להונדה סיוויק : 100 ש"ח (מעל 300 ש"ח בארץ) ואפרופו מיסים, המע"מ בהונגריה הוא 27% ! בימים טרופים אלו, השכר הממוצע שם הוא 36$ ליום עבודה בהשוואה למעל 80$ בישראל. כך שמחירי החלפים למעשה הם זולים עוד יותר (לא טרחתי אפילו לבקש החזר בשדה התעופה לאור הבירוקרטיה שם)

חלקים לגגון של טולה - 180 ש"ח מול 370 בישראל. (שכאן היבואן החוצפן יודע זאת ולכן "הוא לא מכבד אחריות של מוצרי טולה שנקנו בחו"ל - דבר שהוא מנוגד ליצרן שמעניק 5 שנות אחריות בינל'! למוצריו לא משנה היכן אתם נמצאים)

היסטורית רכבים: אלפא 33 -91' :wink: \ קליאו 1.4 -ידנית 2003:-o \ניסן טידה 1.6 אוטומטית 2007 :roll: \ מגאן דיזל ידנית 2008 - :-) \פלואנס 1.6 בנזין אוטומטית (:shock: ) \הונדה סיוויק -2010 ידנית :-D \...עכשיו אין כלום...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מתפלא בעליל ,

זוג מכסים לטוויטרים בדשבורד בהונדה סיוויק, עלו לי 1.4$ (דולר וארבעים סנט ! שלא יהיו כאן טעויות ) לכל אחד בארץ רצו 100 ש"ח לכל אחד לפני מע"מ ...- לא תחליפי , מקורי!

קייץ אחרון - הונגריה: משאבת מים לניסאן אלמרה 150 ש"ח בסוכנות ניסאן מקומית (בארץ על תחליפית ביקשו מעל 400, ומקורית 750 )

פילטר אוויר מקורי להונדה סיוויק : 100 ש"ח (מעל 300 ש"ח בארץ) ואפרופו מיסים, המע"מ בהונגריה הוא 27% ! בימים טרופים אלו, השכר הממוצע שם הוא 36$ ליום עבודה בהשוואה למעל 80$ בישראל. כך שמחירי החלפים למעשה הם זולים עוד יותר (לא טרחתי אפילו לבקש החזר בשדה התעופה לאור הבירוקרטיה שם)

חלקים לגגון של טולה - 180 ש"ח מול 370 בישראל. (שכאן היבואן החוצפן יודע זאת ולכן "הוא לא מכבד אחריות של מוצרי טולה שנקנו בחו"ל - דבר שהוא מנוגד ליצרן שמעניק 5 שנות אחריות בינל'! למוצריו לא משנה היכן אתם נמצאים)

רק כדרך אגב, על מנת שלא יהיו טעויות ואתה לא תצטרך לציין את זה במיוחד, את הסימן של הדולר תמיד שמים לפני המספר ותמיד מציינים שתי ספרות לאחר הנקודה.

אז הדרך הנכונה לרשום את המחיר היא $1.40

ככה אף אחד לא יטעה במחיר.

דרך אגב, עדיין לא קיבלתי את הלינק למסנן אויר מקורי לטיוטה.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

הדבר משתלם במיוחד לבעלי מכוניות ישנות שקשה להשיג עבורם חלפים, בטח שמקוריים.

לפני כחצי שנה הבאתי דיסקים קדמיים של ברמבו ורפידות מינטקס לגולף MK2 במסגרת טיול בחו"ל והכל במחיר של כ-400 ש"ח, מחיר של רפידות מתוצרת בינונית. ואני לא רוצה לחושב כמה היו לוקחים ממני בצ'מפיון במידה והיו להם חלקים מקוריים במלאי.

בקיצור, סעו, תהנו ותמלאו את המזוודות

לפעמים יש דילים של הרגע האחרון לחו"ל במחיר מופחת ועדין זה יוצא יותר זול מלקנות בארץ, וגם הרווחתם טיול קטן על הדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלקים בחו"ל אכן הרבה יותר זולים , גם הרכבים בחו"ל הרבה יותר זולים והרבה דברים ופה אף אחד לא מחדש כלום.

להזמין חלקים גם לא תמיד משתלם.

הבעיה העיקרית פה זה לא חו"ל אלא המחירים המופקעים לעיתים שדורשים המוסכים המורשים בארץ.

הייתה לי הונדה סיוויק 5 דל' , רכשתי בחנות חלקים בת"א סט של 4 דיסקים ורפידות של ברמבו ב 1000 ש"ח , אומנם לא מסידרה של MAX אלא OEM רגילים, כאשר במוסך מורשה הייתי בכיף עובר את רף 3000 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש דברים שמשתלם ליבא מחו"ל ויש דברים שהאמת- עדיף לקנות פה. יש גם דברים שכדי לקבל אותם בארץ יוציאו לך את הנשמה עם אישורים ובירוקרטיה.

לדעתי ההתנפלות על ה"פושע" שמביא חלקים במזוודה מחו"ל לא מוצדקת בכלל.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3920 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...