Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב שחרורי גרסאות iOS מערכת ההפעלה של אפל. (ליביו תמיד כבר אחרי ההתקנה)

hagggg55
שימו לב! השרשור הזה בן 2448 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם S2 שיש לי לא נתקע,אני זוכר במהלך השנה שיש לי אותו אולי פעמיים הייתה בעיה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 624
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני כרגע די מאוכזב מ-IOS7 על אייפון 4S.

היא יפה ונוחה אבל הלאגים והאיטיות זה פשוט משהו בילתי נסבל. חששתי שזה יהיה המצב- עוטפים הכול באנימציה כבדה בשביל להסוות איטיות.

אני מאוד מקווה שבעתיד הקרוב יטפלו בזה.

ראיתי שאפשר לחזור לגרסא 6.1.3 ע"י שימוש בהורדה שלה דרך http://www.felixbruns.de/iPod/firmware/

וריסטור דרך אייטיונס. מישהו יכול לאשר לי שזה בטוח ואני לא אדפוק את המכשיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נתקע בהפעלת אפליקיצה? כי ב4 של אישתי זה עובד חלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמש ברוטציה של המסך ממצב אופקי לאנכי, האם זה עובר חלק או שאתה מרגיש תקיעות ? כי אני כן.

תנסה להשתמש במכשיר מיד אחרי שאתה פותח אותו מנעילה, הוא נותן לך להשתמש בו ישר? כי לי לא. לוקח לו 2 שניות בערך עד שכול האנימציות מתייצבות ורק אז הוא ממשיך לעבוד.

האם הסוללה עובדת כמו שצריך? כי אצלי לא. במצב של עבודה מינימלית הוא טוחן לי 30 אחוז ב-3 שעות, וכן כיביתי את כול העדכונים וכו'..

על דברים כמו לאג בשורת החיפוש, אי התאמה של אייקונים פה ושם, על זה אני לא מדבר כי זה באמת שטויות.

יופי זה נחמד, אבל אם זה בא על חשבון פונקציונליות, אז זה לא בשבילי. נקווה ש-7.0.1 תהיה קצת יותר נורמלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר אצלי המעברים ממאונך למאוזן עוברים חלק.

וישר אחרי ההדלקה אפשר להיכנס מיד לאפליקציה.

לגבי הסוללה לא בדקתי.

ניסית להתקין אותה מחדש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשבר לי מהאייטיונס, נשבר לי מהחיבור 32 פין המסריח הזה, מכל השטויות והשטיקים שיש לי במכשיר בשביל

שאפשר יהיה להשתמש בו כמו בנאדם.

למה אתה מצפה ממכשיר עם מערכת הפעלה אנדרואיד ?

אתה חושב שתוכל להנחית חללית בשלט רחוק על הירח עם ג'לי בין 4.3 או לאתר צוללות גרעיניות סוביטיות היוצאות מבסיס חיל הים בים השחור ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר אצלי המעברים ממאונך למאוזן עוברים חלק.

וישר אחרי ההדלקה אפשר להיכנס מיד לאפליקציה.

לגבי הסוללה לא בדקתי.

ניסית להתקין אותה מחדש?

ניסיתי, וזה היה בדיוק אותו דבר.

כבר לא משנה, חזרתי ל-6.1.3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם התמונות והסרטונים לא נמחקים במעבר מ 5.1.1 ל 7?

אם אני לא טועה הם נשמרים.

מישהו כבר התקין? עוד לא הייתי בבית כדי לגבות ולהתקין

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספר לנו כיצד

אתה מוריד מהאתר : http://www.felixbruns.de/iPod/firmware/ את הגרסא האחרונה של של ה-IOS למכשיר שלך.

אחר כך נכנס לאייטיונס, לוחץ על SHIFT ועל לחצן ה-RESTORE, והוא פותח לך חלון של בחירת הגרסא. אתה בוחר את הגרסא שהורדת ואז הוא יעשה ריסטור ע"פ הגרסא הזאת.

מה שכן, תוודא שיש לך גיבוי ע"פ גרסת 6.1.3, כי אחרת הוא לא יתן לך לעשות שחזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה מצפה ממכשיר עם מערכת הפעלה אנדרואיד ?

אתה חושב שתוכל להנחית חללית בשלט רחוק על הירח עם ג'לי בין 4.3 או לאתר צוללות גרעיניות סוביטיות היוצאות מבסיס חיל הים בים השחור ?

אפשר לדעת איך זה אפשרי עם iOS?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובד סבבה על אייפון 4.

אולי טיפטיפה לאגים לפעמים, אבל ההנפשות "מקזזות" את זה כמעט לגמרי. מחשבה קצת אבסורדית בהתחשב בעובדה שהלאגים בכלל אולי בגלל ההנפשות..

מה שכן - פעם ראשונה מזה 3 שנים, ועברתי את כל הגרסאות אני חושב, פרוץ ולא פרוץ, שהשינוי הויזואלי ממשי ומשמעותי.

למעשה השינוי הוא כה משמעותי, עד כי זה נראה מזכיר קצת רום MIUI, ואת זה אני כותב לחיוב.

אמנם התכוונתי לעבור בזמן הקרוב לאנדרואיד (HTC ONE), כנראה אמתין עוד קצת להנות עם הIOS7, זה בהחלט מרענן ומהנה.

אני בכל אופן אהבתי מאד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...