Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מציאת הזרוע לפלאפון האולטימטיבית - סיקרתי לכם מספר פתרונות

romer-
שימו לב! השרשור הזה בן 1230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חייב לציין שלא עקבתי באדיקות אחרי השרשור, אבל אני זוכר שהיו כמה מספר אנשים שקטלו את ה-Exomount טאץ'. אני גאה לבשר שהוא שורד אצלי יופי שבעה חודשים ולא מראה סימני עייפות, שבריריות, או כל דבר אחר. עדיין מחזיק מעולה ואפילו עבר דירה לאוטו החדש. אני מרוצה.

*משהו אומר לי שמחר בבוקר אני ארד לאוטו, אשים את הטלפון במתקן והוא (המתקן, לא הטלפון) ישמיד את עצמו בראוותנות שיכולה להיות התוצאה של לא אחר מאשר חוק מרפי.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה! בדיוק לזה התכוונתי :) מישהו השתמש ויכול לחוות חוות דעת?

יש לי את המוצר ועושה רושם שהוא הפיתרון הכי טוב שיש לי לרכב, אצלי אני תולה אותו על מוט ההילוכים כיוון והמוט נמצא גבוה בגובה של משענת יד לכן זה נוח יחסית ובטוח.

אפשר לתלות אותו גם על המראה העליונה, יש לו איזה מוצר נלווה שתופס אותו מאחורה שעולה גם עוד איזה 15 ש"ח.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

חבר'ה מקפיץ את השרשור לטובת חיפוש הזרוע האולטימטיבית...

יש לי G3, מחפש משהו לעגן אותו על הדש בורד (בלי דבק כמובן).

שיחזיק את הפלאפון בצורה מושלמת, למישהו יש איזה רעיון?

Seat Mii 3Doors

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה 54 דפים של רעיונות..

הבעיה ב g3 היא שהכפתור הראשי שלו והווליום נמצאים מאחורה והם מאוד לא נגישים בזמן נסיעה וכאשר המכשיר על המתקון.

לאשתי יש g3 ואנחנו מאוד מרוצים מה exogear touch cd שנתפס על החור של הדיסקים במערכת. ככה המכשיר לא מתבשל על החלון בשמש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר חודש של שימוש: InfiniApps (מעמד מגנטי) הוא המעמד הכי גאוני שראיתי, ונמצא שנות אור מבחינת קלות שימוש ושימושיות כללית לעומת כל שאר המנשאים הלא מגנטיים. אין לי שבריר של מושג למה שמישהו ירצה מעמד אחר - אלא אם הוא לא משתמש באף קייס לפלאפון ולא רוצה להדביק עליו כלום (לגיטימי, אבל מי לעזאזל לא משתמש בקייס לפלאפון בימינו??)

עלה לי $17 באמזון, נשלח עם חבר לארץ. מאז הזמנתי עוד שניים (לאשתי ולחבר נוסף). כל אחד שנכנס אלי לאוטו רוצה כזה לעצמו.

אצל אשתי יש ExoMount שעובד פצצה (כזה כמו של בובי שהגיב מעלי), אבל אין מה לעשות אחרי שרואים את הInfiniApps פשוט אי אפשר לחזור להתעסק עם כפתורים ושאר מרעין בישין.... וזה כ"כ זול שאין שום סיבה הגיונית לא לעבור אליו.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר חודש של שימוש: InfiniApps (מעמד מגנטי) הוא המעמד הכי גאוני שראיתי, ונמצא שנות אור מבחינת קלות שימוש ושימושיות כללית לעומת כל שאר המנשאים הלא מגנטיים. אין לי שבריר של מושג למה שמישהו ירצה מעמד אחר - אלא אם הוא לא משתמש באף קייס לפלאפון ולא רוצה להדביק עליו כלום (לגיטימי, אבל מי לעזאזל לא משתמש בקייס לפלאפון בימינו??)

עלה לי $17 באמזון, נשלח עם חבר לארץ. מאז הזמנתי עוד שניים (לאשתי ולחבר נוסף). כל אחד שנכנס אלי לאוטו רוצה כזה לעצמו.

אצל אשתי יש ExoMount שעובד פצצה (כזה כמו של בובי שהגיב מעלי), אבל אין מה לעשות אחרי שרואים את הInfiniApps פשוט אי אפשר לחזור להתעסק עם כפתורים ושאר מרעין בישין.... וזה כ"כ זול שאין שום סיבה הגיונית לא לעבור אליו.

הInfiniApps בהחלט נשמע טוב, במיוחד עם הוואקום.

השאלה היא במידה ואמקם את הפלטת מגנט בתוך הכיסוי (יש לי את הכיסוי CIRCLE של G3), לא יגרם נזק לפלאפון בעקבות המגנט?

Seat Mii 3Doors

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתרונות:

אין הרבה תזוזות, הוא מאוד יציב, לא עולה הרבה.

חסרונות:

בעת החיבור לונטה תמיד יש חשש שאולי זה ישבור אותה מבפנים

חוסם את הונטה

סיכום:

זה אומנם לא המקורי אבל עושה את העבודה ממש ממש טוב!

Untitled.jpg

עריכה אחרונה על ידי gozal

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הInfiniApps בהחלט נשמע טוב, במיוחד עם הוואקום.

השאלה היא במידה ואמקם את הפלטת מגנט בתוך הכיסוי (יש לי את הכיסוי CIRCLE של G3), לא יגרם נזק לפלאפון בעקבות המגנט?

הפלטה היא לא מגנט, הפלטה היא סתם מתכת.

המגנט זה מה שנמצא על המתקן עצמו.

APPLE משתמשים במגנטים חזקים על הקייסים שהם מוכרים, כך שאני לא מאוד דואג. בנוסף, יש כ"כ הרבה מתקנים כאלו, כך שאם הם היו שוחטים מכשירים היינו שומעים על כך. עוד דבר שצריך לשים אליו לב זה שהמגנט עצמו לא כ-ז-ה חזק (יש לי בבית EARTH MAGNETS, הם משמעותית יותר חזקים), ושרכיבי חומרה שבאמת נמצאים בסכנה משדה מגנטי (כמו הארדיסק) לא נמצאים במכשירים סלולריים.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו מכיר מעמד / מתקן / זרוע שיכול להתאים לצ'יטה C50?

אני משתמש במשטח דביק.

תוכל לראות בסרטון הזה איך זה נראה.

כשהמשטח לא בשימוש, אני לא משאיר אותו בשמש ישירה. ממליץ לרכוש כמה, כי מי שיכנס לרכב ירצה גם כזה. מתנה זולה ויעילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...