Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מציאת הזרוע לפלאפון האולטימטיבית - סיקרתי לכם מספר פתרונות

romer-
שימו לב! השרשור הזה בן 1229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז אחרי למעלה משנה עם מתקן שנקרא Lakerda iMount Sticky שעבד מעולה למעלה משנה, נפל מספר חד ספרתי של פעמים ובאמת שיש לי רק שבחים עליו. בכל אופן, שנה מאוחר יותר הגיע יומו והמדבקה בגב המתקן נמסה ומשאירה ג'יפה מגעילה שכמעט בלתי אפשרי להוריד מהמכשיר. אני אצטרך לאחר כבוד להטמין את המתקן בפח הזבל הקרוב.

אז עכשיו דילמה. Exomount touch, מעדיף אותו על הקליפסי ההוא כי נראה לי מעיק להתעסק עם שתי ידיים בשביל לשים את הטלפון כל פעם.

או:

לא זוכר אם כבר הראתי את זה פה, אבל לטעמי זה המתקן לאוטו הכי טוב שיש

http://www.ebay.com/itm/For-Galaxy-S3-S4-QI-Car-Device-Holder-Wireless-Charging-Pad-Wireless-Charger-/281297840705?hash=item417ea86a41

בראשון קורץ לי המינימאליזם ונוחות השימוש אבל מטריד אותי מספר לא מבוטל של אנשים שטוענים שהוא נופל, נשבר, מתפרק ונמס על השמשה.

בשני קורץ לי הפיצ'ר של טעינה אלחוטית (זה פאקינג אדייייייר) ופחות קורץ לי העובדה שהוא גדול ומסורבל וגם מה זה כל המליון סאקשן קאפים הקטנים והמעצבנים האלה? אי אפשר לשים איזה תופסן בלחץ או משהו? מה הקטע? כמו כן, כמה הוא עמיד? האוטו עומד כל הזמן בשמש ולפעמים מתבשל ימים שלמים בלי תזוזה.

wile_e_coyote_help_adhesive_vinyl_decal_sticker_2__83000-5143bbb31acd7.jpg

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

DERISH - מה דעתך על מיקום על קורת שמאל ? צריך להתרגל לתפעול ביד שמאל, אם מתרגלים זה מיקום מצויין. לברודיט/פרוקליפ יש תופסן רק למיקום הזה משום מה :

http://www.proclipusa.com/dashboard-mounts/vehicle/hyundai/elantra/2011-2015/proclip-left-mount-804659-13001.cmsv?p_leftorright=0

עליו תוכל להבריג איזה עריסה שתרצה.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספייר, יש לי את האקסומאונט 2, ואכן ההתעסקות בשתי ידיים מעיקה. אם אתה כבר הולך על הטכנולוגיה של אקסוגיר, מציע ללכת על הטאץ'. אני מסייג בזה שיש חוות דעת שליליות כלעיל.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם גורמים לא להסס... :)

יש דרך לדעת אם אצלי באוטו הטאץ' יעשה בעיה?

מבחינת עמידות, האם ואקום שנתפס על החלון מחזיק יותר זמן מעל דשבורד?

תודה!

מניסיון רב, דשברוד תופס הרבה יותר חזק וזמן וגם פחות מסתיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

+1

ולא רק זה, כשמדביקים זרוע על השמשה למעשה מבטלים את האפשרות של מגן שמש (אקורדיון) שיוכל להצמד אליה ולהיות יעיל באמת, במקום שסתם "ישכב" על הדאשבורד ולא באמת יחסום את השמש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כזה שדומה למה שיש לי, ויש כזה שיותר יקר.

ויש גם את זה שזהה לחלוטין למה שיש לי (מאותו מוכר גם), כבר מעל לשנה ועובד מצוין

זה אכן הכיוון בו חשבתי, אם כי המתקנים האלה קצרים למדי. נזמין אחד, נראה איך ילך. תודה.

בתור אופציית גיבוי מצאתי משהו דומה עם צוואר ארוך יותר שמתחבר לבסיס מושב הנוסע:

http://www.ebay.com/itm/MG288-Arkon-Mobile-Grip-2-15-Car-Seat-Rail-Floor-Mount-for-Smart-Phone-/360865357269?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item5405405dd5

DERISH - מה דעתך על מיקום על קורת שמאל?

דעתי חיובית, אני נוסע ככה כבר שנים.

לצערי הקליינט מעוניין לטעון את המכשיר תו"כ תנועה ולא רוצה למשוך כבלים דרך כל הדשבורד. מה גם שזה קצת יקר בשבילו.

תודה בכל אופן - הכנסתי לפייבוריטס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אחרי למעלה משנה עם מתקן שנקרא Lakerda iMount Sticky שעבד מעולה למעלה משנה, נפל מספר חד ספרתי של פעמים ובאמת שיש לי רק שבחים עליו. בכל אופן, שנה מאוחר יותר הגיע יומו והמדבקה בגב המתקן נמסה ומשאירה ג'יפה מגעילה שכמעט בלתי אפשרי להוריד מהמכשיר. אני אצטרך לאחר כבוד להטמין את המתקן בפח הזבל הקרוב.

אז עכשיו דילמה. Exomount touch, מעדיף אותו על הקליפסי ההוא כי נראה לי מעיק להתעסק עם שתי ידיים בשביל לשים את הטלפון כל פעם.

או:

בראשון קורץ לי המינימאליזם ונוחות השימוש אבל מטריד אותי מספר לא מבוטל של אנשים שטוענים שהוא נופל, נשבר, מתפרק ונמס על השמשה.

בשני קורץ לי הפיצ'ר של טעינה אלחוטית (זה פאקינג אדייייייר) ופחות קורץ לי העובדה שהוא גדול ומסורבל וגם מה זה כל המליון סאקשן קאפים הקטנים והמעצבנים האלה? אי אפשר לשים איזה תופסן בלחץ או משהו? מה הקטע? כמו כן, כמה הוא עמיד? האוטו עומד כל הזמן בשמש ולפעמים מתבשל ימים שלמים בלי תזוזה.

[ATTACH=CONFIG]388771[/ATTACH]

אם אתה שם לב אני זה שהמליץ על האלחוטי הזה, אני שוב אומר שהוא מאוד איכותי, לא נופל מהחלון אף פעם, הפלסטיקה מאוד עמידה ולא נשברת. זה יושב דיי קרוב לחלון - זה לא מסיבי מדיי. המליון סאקשן קאפס זה כדי לתפוס את המכשיר שלך לא משנה איך תניח אותו - אני תמיד מניח את הטלפון שלי כל כך בעדינות וזה פשוט תופס את זה כל כך טוב שבהתחלה הייתי מתלהב מזה כל נסיעה מחדש ומנסה לשים יותר ויותר עדין, לא נפל בכל זאת..

אני עדיין מאוד ממליץ על זה בקיצור.

חיסרון אחד שנתקלתי בו שבנסיעה ממש ארוכה (שעה+) המכשיר מתחמם מהטעינה אלוחטית וזה שהוא בשמש ועם WAZE ומתכבה (נקסוס 5), אז לנסיעות כאלה עדיף בלי אחד מהגורמי חימום האלה (למשל לא להטעין או להטעין עם הכבל)

זה לא כל כך אשמת המתקן, יותר העובדה שהטענה אלחוטית מחממת.

חוץ מזה הכל מעולה.

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן ששמתי לב שאתה זה שהמליץ, ציפיתי בכליון עיניים שתענה. ככה שקודם כל, תודה.

ממה שאתה מתאר הכל נשמע מגניב אבל עולים כמה דברים שהם מבחינתי בעיה גדולה.

הוא נדבק לשמשה, אני רוצה לשים אותו על הדשבורד (אפשרי? אם כן, אז פתיר).

אני משתמש במתקן רק בנסיעות ארוכות, בנסיעות קצרות אני משאיר את הטלפון בכיס ופשוט לא עונה. הקטע הוא בנסיעות ארוכות אני בדרך כלל משתמש בניווט (אחרת אני שם את הטלפון במין כיס שיש בדלת, הרמקול שלו מאוד חלש וכשהוא על מתקן בקושי שומעים) וכשאני מנווט אני גם מטעין. ככה שכל עניין ההתחממות (גם לי יש נקסוס 5) עד כדי כיבוי מאוד מוריד מהחשק. לא ידעתי שטעינה אלחוטית מחממת, אולי בגלל זה לא רואים עוד מתקנים כאלה (?).

להטעין עם כבל בעצם מבטל את כל היתרון של המתקן הזה.

אם אין עוד משהו חשוב להוסיף שאולי יטה את הכף, כנראה שאלך על האקסוגיר. המון תודה על התגובה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עקבתי אחר כל הנושא אז אם כבר המליצו, עמכם הסליחה...

נתקלתי במעמד הזה:

http://www.exogear.com/products-exomount-touch-one-touch-car-mount-holder.html

אני מאוד השתכנעתי מהסירטונים והזמנתי מאיביי ב-29 דולר, ביקורת אישית בהמשך.

http://www.benko.co.il

בנקו - יבוא תאורת לד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן ששמתי לב שאתה זה שהמליץ, ציפיתי בכליון עיניים שתענה. ככה שקודם כל, תודה.

ממה שאתה מתאר הכל נשמע מגניב אבל עולים כמה דברים שהם מבחינתי בעיה גדולה.

הוא נדבק לשמשה, אני רוצה לשים אותו על הדשבורד (אפשרי? אם כן, אז פתיר).

אני משתמש במתקן רק בנסיעות ארוכות, בנסיעות קצרות אני משאיר את הטלפון בכיס ופשוט לא עונה. הקטע הוא בנסיעות ארוכות אני בדרך כלל משתמש בניווט (אחרת אני שם את הטלפון במין כיס שיש בדלת, הרמקול שלו מאוד חלש וכשהוא על מתקן בקושי שומעים) וכשאני מנווט אני גם מטעין. ככה שכל עניין ההתחממות (גם לי יש נקסוס 5) עד כדי כיבוי מאוד מוריד מהחשק. לא ידעתי שטעינה אלחוטית מחממת, אולי בגלל זה לא רואים עוד מתקנים כאלה (?).

להטעין עם כבל בעצם מבטל את כל היתרון של המתקן הזה.

אם אין עוד משהו חשוב להוסיף שאולי יטה את הכף, כנראה שאלך על האקסוגיר. המון תודה על התגובה.

זה לא אמור להדבק לדשבורד (אלא אם כן יש לך פיאט 500 שהדשבורד מבריק שמה :p)

עם הרבה מתקנים אחרים כאלה הגיע לי גם עיגול מבריק עם דבק דו צדדי שככה אפשר להדביק אותו על הדשבורד ועליו לשים מתקנים כאלה של החלון. אני העדפתי לא להדביק כזה דבר כי אולי זה ישאיר סימנים, על החלון טוב לי.

העניין של הכיבוי קרה לי רק פעם אחת שנסעתי רחוק ובבוקר שהיה שמש. אני לא נוסע יותר מאיזור המרכז כמעט אף פעם אז קשה לי להגיד לך עד כמה זה קורה תמיד ואם תשים את זה לא על החלון אם זה גם יתחמם ככה.

וכמובן, לא הזכרתי בתגובה האחרונה - אתה חייב שהכיסוי של הנקסוס שלך יהיה חלק ומבריק (לפחות) מאחורה כדי שזה יתפוס את המכשיר.

הUSE CASE שלי הוא שיש לי דיבורית בלוטוט אז אני לא משתמש בזה לצורך דיבור.אבל נוח לי לנהוג עם הטלפון איפהשהו ולא בכיס, אז גם קצת טעינה על הדרך + אם צריך WAZE זה נוח שמה + אם מישהו מתקשר אני לא עונה על עיוור בדיבורית אלא רואה במסך מי זה. נסיעה אצלי זה חצי שעה ומטה ב99.9% מהמקרים.

עריכה אחרונה על ידי liorwohl

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אכן הכיוון בו חשבתי, אם כי המתקנים האלה קצרים למדי. נזמין אחד, נראה איך ילך. תודה.

בתור אופציית גיבוי מצאתי משהו דומה עם צוואר ארוך יותר שמתחבר לבסיס מושב הנוסע:

http://www.ebay.com/itm/MG288-Arkon-Mobile-Grip-2-15-Car-Seat-Rail-Floor-Mount-for-Smart-Phone-/360865357269?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item5405405dd5

אם ייצא לך להגיע לפ"ת בשעות העבודה דבר איתי ותוכל לנסות את הזרוע שלי לראות אם זה באורך מתאים

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים,

לאחרונה נרכש טאבלט בגודל "7 המשמש אותנו ברכב לניווט .

למרות שראיתי מספר גדולשל תושבות , אני לא מצליח להחליט לגבי התשבת אותה ארכוש.

או

בשני המקרים מדובר בתושבת המתחברת לדשבורד.

השנייה נראית לי קצת יותר יציבה .

מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
אני רק רוצה לעדכן שהזמנתי את זה בסוף:

http://www.ebay.com/itm/CAR-MOUNT-HOLDER-for-Samsung-Galaxy-S3-Note1-Note3-LG-Optimus-G-pro-G2-/111195933271?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item19e3cb4a57

[ATTACH=CONFIG]388584[/ATTACH]

שכנעו אותי שואקום על חלון יחזיק מעמד יותר טוב מאשר ואקום על דשבורד

הוזמן ממש ברגע זה: כ-70 ש"ח (20$) דרך הקישור הנ"ל, באמצעות פייפאל.

אעדכן שיגיע.

ביינתים אפשר המלצות כיצד להתקין? יש דרך מומלצת? ואיפה בדיוק?

תודה רבה rose.gifthumbs_up.gif

רוצה לעדכן שהזרוע הגיעה השבוע והיום הותקנה. מדהים - זה נתפס על השמשה כמו אבן!! בקטע שאי אפשר לשחרר!! אני לא מגזים, גם אם אני רוצה, אני לא רואה מצב שאני מצליח לשחרר אותה מבלי להרוס או לשבור, זה תפוס כל כך חזק.

תודה רבה על ההמלצה. אין ספק שאעביר אותה הלאה!

רק חסרון קטן: לשני ההורים שלי יש פלאפונים עם מסך 4.7-5 אינץ'

לי יש גלקסי S2 שהוא 4.3 אינץ' וזה מרגיש לי קצת קטן מידי לזרוע הזו...אבל בכל אופן אני בקושי נוסע עליו, ומה גם שבקרוב אשדרג.

עם הפלאפונים של ההורים זה יושב מושלם.

כנראה שכיום, מסך 4.7 ומעלה זה סטנדרט, כך שכל אחד יתייחס לזה איך שהוא רוצה...

שוב - ממליץ בחום!!! זרוע ממש ממש ממש מרשימה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון touch exogear לאחר כמה חודשים איתו , היה על הדשבורד נפל כל כמה ימים

החלטתי להדביק אותו על השמשה הקדמית (טיפה רחוק וצריך להשען קדימה כדי להגיע לפלאפון - אבל כמעט הכל אפשר לעשות עם המע מולטימדיה) כבר יותר משבועיים שהוא דבוק שם , האוטו חונה כל היום בשמש כמעט

אחלה זרוע ! ממליץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה לעדכן שהזרוע הגיעה השבוע והיום הותקנה. מדהים - זה נתפס על השמשה כמו אבן!! בקטע שאי אפשר לשחרר!! אני לא מגזים, גם אם אני רוצה, אני לא רואה מצב שאני מצליח לשחרר אותה מבלי להרוס או לשבור, זה תפוס כל כך חזק.

תודה רבה על ההמלצה. אין ספק שאעביר אותה הלאה!

רק חסרון קטן: לשני ההורים שלי יש פלאפונים עם מסך 4.7-5 אינץ'

לי יש גלקסי S2 שהוא 4.3 אינץ' וזה מרגיש לי קצת קטן מידי לזרוע הזו...אבל בכל אופן אני בקושי נוסע עליו, ומה גם שבקרוב אשדרג.

עם הפלאפונים של ההורים זה יושב מושלם.

כנראה שכיום, מסך 4.7 ומעלה זה סטנדרט, כך שכל אחד יתייחס לזה איך שהוא רוצה...

שוב - ממליץ בחום!!! זרוע ממש ממש ממש מרשימה!

שמתי לב שהמוכר מציין חוסר תאימות לכמה מכשירים. הנייד שלך עם כפתורים בצדדים?

אני חושש שמוטות שמחזיקים את המכשיר ילחצו על כל הכפתורים במקביל.

BMW 120i*Ford Focus III 2000cc

MINI 998cc*MINI 998 cc*Ford Focus I 1600cc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...