Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מציאת הזרוע לפלאפון האולטימטיבית - סיקרתי לכם מספר פתרונות

romer-
שימו לב! השרשור הזה בן 1189 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שכחתי לציין 1-2 חסרונות.

1. ניתן אומנם לקבוע כמעט כל מידה של טלפון, אך הדבר לא נעשה בקלות, אלה ע"י פתיחה/סגירה של ברגים, ז"א שאם אתם משתמשים ברכב ביותר מטלפון אחד הדבר לא נוח.

2. הטלפון מופנה ישירות ולא ניתן להטות אותו לכיון הנהג, אישית לא מפריע לי ייתכן שנהג אחר אוהב שהמסך מופנה בדיוק כלפיו.

אני רואה שהעובי של המסילות קבוע, מה אם אני משתמש בטלפון ללא כיסוי, האם יש ריפוד בצד הפנימי של המסילות?

יש איזה מנגנון נעילה לתוך החריץ של ה CD או שזה פשוט נתקע בפנים? זה יוצא בקלות או שזה מקובע חזק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש לי מוצר אחר שנתפס על השקע מצת, אצלי אני מרוצה מאוד.

במוצר הזה נראה לי שזה יותר מדי עומס על הקונקטור, אין בכלל תפיסה מהצדדים ויש רק את הקונקטור ואת הפלסטיק שנותן קונטרה מלמעלה.

וכן בחלק מהטלפונים החיבור הוא עם החלק הקטן לכיוון המסך ובחלק הפוך.

ספר לנו מאיזה מוצר אתה מרוצה...

BMW 120i*Ford Focus III 2000cc

MINI 998cc*MINI 998 cc*Ford Focus I 1600cc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שהעובי של המסילות קבוע, מה אם אני משתמש בטלפון ללא כיסוי, האם יש ריפוד בצד הפנימי של המסילות?

יש איזה מנגנון נעילה לתוך החריץ של ה CD או שזה פשוט נתקע בפנים? זה יוצא בקלות או שזה מקובע חזק?

אין מנגנון נעילה לחריץ ה CD, הוא נכנס בחיכוך קל, מצורפים גם לשוניות כך שבמידה והוא נכנס חופשי מדי מוספים אותם על מנת כדי שכן ייכנס בחיכוך קל.

אין ריפוד בצד הפנימי של המסילות, אני משתמש בטלפון ללא כיסוי ואין בכלל בעיות, הטלפון לא מתנדנד או משהו בסגנון. הטאבלט שלי עם כיסוי וגם הוא נכנס בצורה טובה, חלקה ולא מתנדנד במתקן.

עכשיו בעקבות השאלה שלך, כשאני חושב על זה, יש מגבלה של עובי טלפון/טאבלט מקסימלי שאפשר להכניס, מעניין שהנתון לא צויין באתר היצרן. למרות שאני חושב שכל הטלפונים ייכנסו אלה אם כן שמים להם סוללה מורחבת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למישהו המלצה לזרוע טובה לפלאפון (שתיצמד לשמשה הקדמית כמובן) שתמנע כמה שיותר את החימום של הפלאפון מהשמש? אני משתמש באפליקציה שבעזרתה אני משתמש בפלאפון כמצלמת דשבורד,בנסיעה של 10 דקות הפלאפון קפץ מ-25 מעלות ל-51 מעלות...יש המלצה לזרוע שיכולה לעזור במקרה הזה? S: (אם זה משנה,מדובר בנקסוס 5 - תוסיפו עוד כמה ס"מ בגלל המגן)

תודה = ]

בית"ר נורדיה ירושלים !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מצלם קבוע בנסיעה, תשקול לקנות מצלמה יעודית. גם נוח יותר וגם "ישמור" לך על הפלאפון. כמובן גם האיכות עדיפה.

קיימות היום מצלמות טובות ולא יקרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מצלם קבוע בנסיעה, תשקול לקנות מצלמה יעודית. גם נוח יותר וגם "ישמור" לך על הפלאפון. כמובן גם האיכות עדיפה.

קיימות היום מצלמות טובות ולא יקרות.

דווקא איך שראיתי את האפליקציה חשבתי "יופי,אני אחסוך כסף על מצלמה" חחחח

לפני שבוע ראיתי במחסני חשמל מצלמה פשוטה מאוד ב-50 שקל,חשבתי על לקנות אותה,אבל אחרי בדיקה קצרה הבנתי שהיא על הפנים ולא מומלצת כ"כ..

יש בכל מקרה איזו אופציה לשמור על הפלאפון מחימום יתר במהלך הנסיעה? אולי זרוע שתכסה כמעט את כל החלק האחורי או שזה לא יעזור כ"כ?

בית"ר נורדיה ירושלים !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להשתמש בפלאפון בתור מצלמת רכב זה ממש לא נוח וממש לא פרקטי.

הסרטונים גומרים לך את הזיכרון של המכשיר ואז אתה צריך למחוק אותם ידנית, אתה לא יכול להשתמש בפלאפון בשביל דברים אחרים בזמן שהוא מצלם.

כל תחילת נסיעה אתה צריך להפעיל את האפליקציה וכל סוף נסיעה לסגור אותה, הפלאפון מתחמם, בקיצור לקחת מכשיר חכם שעולה אלפי שקלים והפכת אותו למצלמת רכב ממש גרוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא איך שראיתי את האפליקציה חשבתי "יופי,אני אחסוך כסף על מצלמה" חחחח

לפני שבוע ראיתי במחסני חשמל מצלמה פשוטה מאוד ב-50 שקל,חשבתי על לקנות אותה,אבל אחרי בדיקה קצרה הבנתי שהיא על הפנים ולא מומלצת כ"כ..

יש בכל מקרה איזו אופציה לשמור על הפלאפון מחימום יתר במהלך הנסיעה? אולי זרוע שתכסה כמעט את כל החלק האחורי או שזה לא יעזור כ"כ?

לא נראה לי יש דבר כזה. אם תרצה בכל זאת לקנות מצלמה יש כאן בשרשור כמה המלצות (הטובות מתחילות ב 150 ש"ח לדעתי).

לגבי המצלמה במחסני חשמל, טוב שלא קנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספר לנו מאיזה מוצר אתה מרוצה...

זה המוצר המדויק שאני קניתי.

So far so good, תכף סוגר שנה איתו

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, יש לי את הזרוע קליפס המפורסמת הזולה מאיביי, היא מעולה רק שמדי פעם, כנראה בגלל החום היא אוהבת לעשות צניחה חופשית מהחלון , הוואקום יוצא ואיתו נופל הטלפון, זאת למרות שאני בודק כאשר אני עושה ואקום שהוא תפוס חזק.

אשמח לעצות לטיפול בבעיה ולטיפים לואקום חזק,תודה.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בזרוע הבאה ,מראה סימני עמידות בחום הכבד,נבדקת כמעט בכל מקום,קצת יקר אבל שווה מאשר להחליף כל כמה חודשים.

http://www.ebay.com/itm/151155717932?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

מחזק את השניים שמעלי; ברכב הראשי מותקן (מודבק?) אקסוגיר עוד מהדור הקודם, שנראה כך:

Exogear%20Exomount%202%20Universal%20Car%20Mount%20for%20iPhone,%20Mobile%20Phone,%20GPS%2005_e.jpg

יציב, עמיד ולא מתנתק אלא אם אני בוחר לנתק אותו לצורך ניקוי הדאשבורד. הזמנתי את הדגם שבפוסט של eyali23 לרכב השני בבית.

עריכה: בעיני היתרון הגדול שלו הוא שאפשר לשים מגן שמש, כי הוא לא מודבק לשמשה ומצד שני, לא נמצא במקומות או זוויות קשות לתפעול הנייד, כמו המתקן שמתחבר לנגן הדיסקים או למראה.

עריכה אחרונה על ידי yohai71
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכיף חברים

אצלי הוא מותקן ליד הפתח אוורור של המזגן שמעיף אוויר קר כך שגם הטלפון לא יתחם .

ממש מומלץ ולא יקר .

שימו לב שיש המון זיופים לזרוע הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם, אני מתלבט בין 3 זרועות מצויינות לרכב.

1) מדביקים על הדשבורד

2) על החלן הקדמי ברכב

3) מתקינים בכלל בכניסת ה-CD ברכב

תתעלמו מהמחירים, כי זה לא מה שיכריע מה ארכוש בסופו של דבר...

נכנס לפה שיקול של נוחות (שלא יישב למטה מידי, רחוק מידי וכ'ו), פרקטיות, חסימת שדה ראייה, התמודדות עם מזג אוויר (שלא ייפול אחרי מעט זמן בעקבות השמש), ועוד.

עזרו לי להכריע - מה מבין השלושה הייתם קונים (ללא התייחסות למחיר!)

כל הקישורים הם למוכרים הרשמיים של המוצרים ב-eBay.

תודה מראש!!

1) דשבורד- Exogear ExoMount Touch:

http://www.ebay.com/itm/Exogear-ExoMount-Touch-Universal-Car-Mount-for-iPhone-5s-5c-4-Smartphone-GPS-/151143266202

2) זרוע לחלון:

http://www.ebay.com/itm/CAR-MOUNT-HOLDER-for-Samsung-Galaxy-S3-Note1-Note3-LG-Optimus-G-pro-G2-/111195933271?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item19e3cb4a57

3) אולי בכלל זה? פטנט חדש - זרוע שיושבת בכניסת ה-CD ברכב (כאמור היום שיש כניסות AUX, USB ו-Bluetooth אני כבר לא משתמש בדיסקים כך שזה לא מפריע)

http://www.ebay.com/itm/Exogear-Exomount-Touch-Car-CD-Slot-Mount-Holder-Samsung-Galaxy-Note-3-S4-S3-/151155723545

כאן תמונות של מתקן ה-CD מפורום זר:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2518207

תודה רבה שנית!

עריכה אחרונה על ידי dodi88
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1189 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...