Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מציאת הזרוע לפלאפון האולטימטיבית - סיקרתי לכם מספר פתרונות

romer-
שימו לב! השרשור הזה בן 1178 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו יכול להסביר לי איך המוצר הזה עובד? http://www.amazon.com/Nite-Ize-STCK-11-R8-Steelie-Cellphones/dp/B00BAQKRHY/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1392333587&sr=8-1&keywords=Phone+Holders+Nite+Ize

יש את המגנט הקבוע שמחובר לתושבת שעל הדשבורד.ויש את המגנט השני שמוצמד לאייפון ומתחבר למגנט הקבוע של התושבת.

אז האם המגנט השני שמוצמד לאייפון מוצמד באופן קבוע למכשיר,או שרק בכניסה לרכב הוא מתחבר לאייפון?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בעקבות כך ששאלו אותי בפרטי מה דעתי על הזרוע הנ"ל:

עד עכשיו היא אצלי ברכב, אין שום תלונה. $$ שהושקעו היטב :-P

http://www.ebay.com/itm/Universal-Car-Windshield-Mount-Holder-Bracket-for-iPhone-4-4S-HTC-Smartphone-/390566086290?pt=US_Mounts_Holders&hash=item5aef8d8692

מצטרף להמלצה, למרות שאת שלי קניתי בארץ במחיר יקר פי כמה אבל זו אותה זרוע בדיוק והיא הכי טובה שהייתה לי

הוואקום של הדשבורד עובד מצויין, הוא אמנם נפל לי איזה כמה פעמים (אחת ל..) אבל ברגע שאני שם אותו שוב הוא נדבק תוך שנייה מצויין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

קיבלתי את הזרוע שמתחברת לCD אחרי שהזמנתי מאיזה מוכר אנגלי בEBAY (עלה 100 שקל)

המיקום שלה מעולה והכל סבבה, אבל יש לי בעיה שהזרוע מתנתקת כל הזמן מהבסיס שמחובר לCD.

2 החלקים האלו שבתמונה:

1779.jpg

זה נכנס וצריך להסיט את הזרוע קצת ימינה כדי שתתפוס, אבל כל באמפר הכי קטן זה מתנתק ונופל.

יש מישהו שיש לו את המעמד הזה ויכול לומר לי אם גם אצלו זה ככה?

תודה!!:-o

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה להוציא את החלק שנכנס ל-CD, תכניס את הקליפסים לתוך החריצים שלהם, ותמשוך את הזרוע (זה שבצד ימין) ימינה חזק כדי שהקליפסים ייכנסו לתוך המקום שלהם.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן זה פחות או יותר מה שעשיתי.. החלק שיושב בCD יושב יציב.

הבעיה שהקליפסים לא נתפסים בחריצים בצורה חזקה מספיק.. מקסימום לא יילך אני אדביק את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא דוחף מספיק חזק.. צריך להיות קליק חזק כשזה נכנס. תבדוק אחרי שאתה מכניס, בחלק האחורי, שהפינים הגיעו עד הסוף של החור.

כשזה נכנס זה חזק מאד, אפילו קשה לשלוף את זה אם רוצים.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק כמו שכתב מיסטר בי, זה דווקא הצורת תפיסה הכי חזקה בכל הזרועות האלה.

אתה אמור לדאוג יותר לעניין החלק שיושב ב-CD.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה

misterb וm3x7r3m3!

באמת פספסתי את הקליק..עכשיו זה יושב כמו שצריך על הCD..

לגבי השאלה למעלה, זה לא מפריע לנגן דיסקים, אבל אצלי ספציפית ברכב (I30) זה מסתיר את הצג של הרדיו ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
עם הזרוע של juststandit שמתחברת לCD ניתן להשתמש גם בCD.

אני ממליץ עליה מנסיון עם מ5 מכשירי פלאפון שונים והוא מחזיק את כולם.

אפשר פשוט לפתוח את ה-CD להכניס דיסק ולסגור בחזרה?

זה נשמע קצת מוזר..

אפשר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתקן שיושב על הCD הוא לא יותר מחתיחת פלסטיק שמשתמשת בפתח כדי להתמקם. אפשר בקלות להוציא אותה כדי להחליף דיסק.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
http://www.ebay.com/itm/Universal-Car-Windshield-Mount-Holder-Bracket-for-iPhone-4-4S-HTC-Smartphone-/390566086290?pt=US_Mounts_Holders&hash=item5aef8d8692

מצטרף להמלצה, למרות שאת שלי קניתי בארץ במחיר יקר פי כמה אבל זו אותה זרוע בדיוק והיא הכי טובה שהייתה לי

הוואקום של הדשבורד עובד מצויין, הוא אמנם נפל לי איזה כמה פעמים (אחת ל..) אבל ברגע שאני שם אותו שוב הוא נדבק תוך שנייה מצויין.

תודה על חיזוק ההמלצה, הזמנתי.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי מאות שקלים שהשקעתי בזרועות שעולות 39.90 שקל בסופר וכאלה ב 10$ באיביי/דילאקסטרים...קניתי תושבת של RAM MOUNT וזה פשוט ליגה אחרת.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
תודה על חיזוק ההמלצה, הזמנתי.

הגיע אתמול, מרגיש ממש ממש טוב למחיר. עוד לא יצא לי לבדוק כמה טוב הוא נדבק, אבל נראה שלא תהיה בעיה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1178 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...