Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מציאת הזרוע לפלאפון האולטימטיבית - סיקרתי לכם מספר פתרונות

romer-
שימו לב! השרשור הזה בן 1167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמע אדון משה, אני לא יודע כמה מרוויחים שם בבBMW אבל חלאס, רוקנת לי את הכיס, רבאק כל פעם איזה מוצר אחר ואני כמו מפגר קונה אותו :-D

תעדכן איך הוא מתפקד ביום יום בבקשה.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני רכשתי את המוצר הבא לnote 3 שלי מהמוכר הזה:

http://www.ebay.com/itm/PLEOMAX-Car-Windshield-mount-holder-Cradle-Samsung-Galaxy-Note-2-II-N7100-Nexus-/271145601374?pt=US_Mounts_Holders&hash=item3f2189895e

pleomax היא חברה בת של סמסונג, למי שלא יודע.

אני עם הזרוע הזו מודבקת קבוע ברכב כבר חודש.

הזרוע מרגישה מסיבית, המיסב מאוד חזק ודי קשה לסיבוב. הכריות בצד מחזיקות טוב את הפלאפון,וההצמדה של ה"פומפה" טובה מאוד, מגיעה עם דבק מסביב למדבקה שפשוט אוטם את כל האזור מסביב אחרי שמצמידים אותה. אחרי חודש הייתי צריך להתאמץ כדי להוריד אותה. המוכר רשם שבשביל לחדש את ההדבקה מסביב לפומפה, צריך לשים מול אוויר חם לכמה שניות. נראה אם נצטרך.

ממליץ עליה לבעלי טלפונים עם מסכים גדולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אותו מותג, בספק אם שלי ממותג, אבל מצד שני הוא עובד כבר כמה חודשים בצורה מצוינת.

זה המוצר שקניתי, מהמוכר שקניתי במחיר שקניתי

שים לב לגודל שלו, מבחינת האורך ה-S3 זה קרוב מאוד לקצה גבול היכולת שלו, אבל זה מתאים למכשירים יותר קצרים, לא יודע אם זה מתאים למשל ל-S4.

עכשיו אני שם לב שאני חייב זרוע ארוכה יחסית- פתח המצית די נמוך. (בדקתי את מרחק הפתח לגובה הרצוי של המכשיר)

והזרוע שרכשת נראית לי קצר ולא מספיק קשיח.

בכל אופן ארכוש את זה.

http://www.ebay.com/itm/Car-Lighter-2-USB-Cradle-Mount-Holder-Charger-Fr-Samsung-Galaxy-S4-Active-A7I8I-/171112032940?pt=US_Mounts_Holders&hash=item27d7126aac

או את היקר יותר

http://www.ebay.com/itm/Capdase-Car-Lighter-Dual-USB-Cradle-Mount-Holder-Charger-for-iPhone-5-4S-4-GPS-/281117085360?pt=US_Mounts_Holders&hash=item4173e24eb0

מקווה שמנגנון התופסנים יהיה נוח לכניסה ושליפה

כמובן שיחזיק את המכשיר טוב ויציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה תעדכן אח"כ.

אגב גם אצלי פתח המצית נמוך (בתחתית הקונסולה ליד ידית ההילוכים), והתרגלתי בקלות לזה שהמכשיר שם.

מה גם שלעיתים מאוד נדירות אני מסתכל על המסך בנסיעה, בד"כ משתמש בניווט קולי בלבד.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי מסין אחד וואקום, לצערי כשהוא הגיע גיליתי שהוא לא מתחבר טוב בכלל לשמשה ואחרי מספר שניות נופל.

בזבוז של כמה עשרות שקלים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנה האחרונה - הוצאתי מאות ש"ח במצטבר על מעמדים שונים לסלואלרי.

תמיד יש איזה דפקט במעמד שהוא שלא עושה את העבודה.

אפשר המלצה טובה מניסיון, על מעמד כזה ?

שלא ייפול, או יזוז ושיהיה אפשר למקם אותו בצורה טובה, לאו דווקא על חלון הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
האם ה-exomount touch נתפס גם על משטח מחוספס? כמו שיש בחלק מהמכוניות.

לי יש את אותה ההתלבטות.

הדשבורד אצלי (פורד מונדאו 2002) מאד מחוספס. כמו מחברת משבצות (קטנות) עמוקות.

האם למישהו יש נסיון עם ואקום על מרקם כזה (או דומה)?

ה - ExoMount נראה איכותי אבל עד כדי כך?...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פטמת וואקום ומשטח מחוספס לא מסתדרים ביניהם. אם המשטח חלק (זכוכית) תהיה הצמדה, אבל לאחר זמן (תלוי בטיב הגומי) המכשיר יפול.

הפתרון הטוב הוא חיבור בברגים. לאיפה? תראה איפה נוח לך, ותקנה משהו כמו זה (לא ניסיתי אותו)

בהצלחה

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ה-exomount touch נתפס גם על משטח מחוספס? כמו שיש בחלק מהמכוניות.

לי יש את אותה ההתלבטות.

הדשבורד אצלי (פורד מונדאו 2002) מאד מחוספס. כמו מחברת משבצות (קטנות) עמוקות.

האם למישהו יש נסיון עם ואקום על מרקם כזה (או דומה)?

ה - ExoMount נראה איכותי אבל עד כדי כך?...

הTOUCH משתמש באותה פטמת ואקום+דבק שיש בEXOGEAR הרגיל. היה לי גם אותו. בזמנו הייתה לי פולקסוואגן בורה ולא היה לי משטח שטוח לשים עליו מתקן, אז קניתי את הEXOGEAR הרגיל והוא עבד נפלא על הדשבורד של הבורה. גם הוא מחוספס.

לא ניסיתי את הTOUCH על משטח מחוספס, כי ברכב הנוכחי יש לי משטח פלסטיק בדיוק במקום שבו שמתי את הTOUCH, אבל מכיוון וזה אותה פטמת ואקום+דבק, אני מאמין שלא תהיה בעיה.

הבעיה היחידה שנתקלתי בפטמות של היצרן הזה, זה קימורים בדשבורד. עם מחוספס אין בעיה, אבל שיהיה ישר ולא גלי או מעוקל.

סך הכל עד עכשיו אני יכול רק להמליץ על המתקן הזה. בינתיים אין לי שום דבר רע להגיד עליו.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה. זול ועושה את העבודה. אצלי הודבק לחלון.

מצטרף,לא חשבתי שמוצר ב3$ יהיה כזה טוב :)

יתאים גם לגלקסי S3? מרוב טיפשות הזמנתי ישר כשאני עייף, ורק אחרכך שמתי לב לכותרת: אייפון ומכשירי HTC :?

מקסימום 12 שקלים הלכו לפח, לא נורא, אני מנסה כרגע לשלוח הודעה למוכר.

בכל אופן, אם זה מתאים לגלקסי 3, אז שאחסוך את כל הטרחה הזו בשביל 12 שקלים....

http://www.ebay.com/itm/Universal-Car-Windshield-Mount-Holder-Bracket-for-iPhone-4-4S-HTC-Smartphone-/390566086290?pt=US_Mounts_Holders&hash=item5aef8d8692

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שכתוב שזה מתאים לאייפון זה רק מתאמי שיווק. כל מכשיר שיכנס לתוך מפתח המכשיר יהיה בסדר.

אני עם המוצר הזה כבר יותר משנה ועדיין מרוצה ממנו מאוד. למרות שזה נשמע לא הגיוני, לפעמים דברים טובים לא צריכים להיות יקרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...