Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מציאת הזרוע לפלאפון האולטימטיבית - סיקרתי לכם מספר פתרונות

romer-
שימו לב! השרשור הזה בן 1167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא ניתן להזיז אותו הצידה, אני גם לא רואה סיבה שצריך שהוא יזוז הצידה רואים טוב את מסך המכשיר.

אצלי באוטו הרדיו דיסק נימצא במרכז כלומר אין שום זווית לכיוון הנהג ועדיין רואים את המסך היטב ואין סיבה לסובב את המכשיר הצידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש מוצר חדש בשם GLAGG שראיתי פרסומת עליו, מדובר על 2 מגנטים ששמים על המכשיר, ו 2 על הדשבורד וכדומה.

הבעיה היא, שלא מראים בסרטונים האם ניתן להוריד את המגנטים מגב הטלפון, שזה לא משהו שהיתי רוצה שישאר על המכשיר שלי. בטח לא עם דבק.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי את הזרוע הזאת שמישהו כאן בשרשור המליץ עליה.

היא פשוט מעולה! הצמדתי אותה לדשבורד על מנת שלא תחסום לי את שדה הראייה, והאייפון יושב בצורה מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

ראיתי שיש אופציה להזמין מעמד 12 ממ ומעמד 17 ממ, לא ניתן לכוון את המעמד עצמו לגודל המכשיר?

אני הזמנתי את ה17 ממ והוא מתאים להרבה מכשירים עם מגן. המכשירים שיש ברשותי שבדקתי אותם במתקן:

גאלקסי S1, גאלקסי נוט 2, ואיפון 4 (כולם עם מגן עבה).

ניתן לכוון את מיקום הזרועות ימינה ושמאלה, כלומר לפי רוחב המכשיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את המעמד הזה לפלאפון (מתוך האתר של איביי) - Samsung 5inch Smartphone Car Cradle Holders Mounts Pleomax All-Fit3 S 3 Note 2

מה דעתכם? למישהו יש כזה? נראה לכם שהוא יחזיק את הפלאפון כמו שצריך?

קראתי את הסקירות שהיו פה בנושא, אבל לא הבנתי אם כל המחזיקים ש"נדבקים" עם וואקום, נצמדים גם לדש-בורד, ועושים את עבודתם.

אשמח לעזרתכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בדיל אקסטרים מעמד בדיוק אחד לאחד כמו של סמסונג רק ב 40 דולר יותר זול, קניתי אחד כזה והוא ממש טוב:

http://dx.com/p/360-degree-rotational-car-multi-functional-cell-phone-mount-holder-w-suction-cup-black-217977

לעומת סמסונג:

http://www.samsung.com/us/mobile/cell-phones-accessories/ECS-K200BEGSTA

Dodge Ram Lariat 2018

ŠKODA Yeti 2.0 TDI 2011

Isuzu Dmax 3.0 TD 2005

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Aline

מה ההבדל בין ה-12 ממ ל-17?

ההבדל הוא רוחב הזרועות שמחזיקות את המכשיר מהצד.

תמדוד את עובי המכשיר שלך (עם המגן במידה ואתה משתמש במגן) ותראה איזה עובי אתה צריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי יותר משנה עם זרועה אונברסאלית מאוד בסיסית ופשוטה , בשימוש לא מסיבי עקב היותה לא יציבה, הפלסטיק נמס ומה היא לא עברה .

קניתי את ה ECOGRIP (השם משתנה בוורסיות שונות,העקרון דומה) המכשיר נדבק למעמד בצורה חזקה, וממש נוח להשתמש בו.

המעמד מרגיש יציב יחסית.

מישהו מכיר את עקרון ההדבקה, מה אתם אומרים ?

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי את הזרוע הזאת שמישהו כאן בשרשור המליץ עליה.

היא פשוט מעולה! הצמדתי אותה לדשבורד על מנת שלא תחסום לי את שדה הראייה, והאייפון יושב בצורה מעולה.

לא הצלחתי בזרוע הזאת למקם את המכשיר בצורה אנכית כאשר היא מחוברת לשמשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היה לי כח לעבור על כל השרשור, יכול להיות שכבר העלו את זה

לי יש את הזרוע הזאת בשתי מכוניות, באחת סביב שנה, בשניה סביב שנה וחצי.

מחזיקות מעמד מעולה, התנתקו מהוואקום פעמים בודדות בלבד.

הזרוע לא גמישה ולכן היא לא רועדת בזמן הנסיעה וניתנת לכיוון על ידי ברגים.

הוואקום שעליהם גדול יותר מהשאר שקניתי לפני זה אולי בגלל זה הם מחזיקים מעמד טוב, לא יודע.

בכל מקרה אני ממש ממליץ.

http://www.ebay.com/itm/Virus-Vice-Car-Cradle-Mount-Holder-Stand-Kit-for-Smart-Phone-iPhone-4-4S-5-/251162118918?pt=US_Mounts_Holders&hash=item3a7a6dcb06

שימו לב, יש שתי חברות שהם נראה לי אותה חברה בפועל, Virus, Cirus.

ויש שתי גדלים למתקן, למכשירים כמו S2 ומעלה אפשר לקחת את הגדול, אני עם S1 עם Case גדול והוא יושב מעולה בפנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את המעמד הזה לפלאפון (מתוך האתר של איביי) - Samsung 5inch Smartphone Car Cradle Holders Mounts Pleomax All-Fit3 S 3 Note 2

מה דעתכם? למישהו יש כזה? נראה לכם שהוא יחזיק את הפלאפון כמו שצריך?

קראתי את הסקירות שהיו פה בנושא, אבל לא הבנתי אם כל המחזיקים ש"נדבקים" עם וואקום, נצמדים גם לדש-בורד, ועושים את עבודתם.

אשמח לעזרתכם.

קיבלתי אותה אתמול, עלתה לי 19$ אגב.

אבדוק אותה במהלך השבוע ואחזור עם חוות דעת..

בינתיים אני יכול להגיד שעל משטח מחוספס היא נדבקת די טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממליץ כאן על הJUSTSTANDIT של חברה ישראלית, שחבר כאן בפורום משום מה המליץ עליהם.

ששלחתי הודעה לשירות הלקוחות לפני הקניה, הובטח לי שזה מתאים לS4!

כרגע קיבלתי את כל הערכה, וזה משחק לי ממש בחופשיות במכשיר.

ביזבוז כסף, והדיסקיות שנתנו לי לחיזוק בכלל לא עוזרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...