Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מציאת הזרוע לפלאפון האולטימטיבית - סיקרתי לכם מספר פתרונות

romer-
שימו לב! השרשור הזה בן 1167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני קניתי בדולרים בודדים מאיבי את המעמד שמתחבר לפתח של המזגן

וחיברתי עם בורג לפלח מתכת שהיה ברכב כשקניתי אותו.

~לא יכולה לפרסם קישורים :ss (2013-09-12 at 12.19.35).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

השנקל שלי לתושבות לא קבועות.

דבר ראשון, אני אתחיל בעובדה שזרועות דילדו זה לא נוח, זה רוטט בבורות בצורה די מוגזמת, והחיבור של הזרוע לכוס ואקום נחלש עם הזמן (עם דבק מגע) ואז הזרוע מסתובבת על הציר שלה ולא אפקטיבית אלא אם מדביקים אותה מחדש.

זאת שנתפסת במזגן, מפריעה להוצאת אויר תקין ובתור אחד ששונא קיץ סבלתי מזה מאוד כי לא הגיע אלי אויר. מעבר לזה אם פותחים את התריס והאויר פוגע בטלפון, לאחר יציאה מהרכב, לפעמים נוצרת התעבות על המכשיר ולא הייתי רוצה לקחת סיכון לגבי פנים המכשיר.

התושבות שנכנסות לשקע המצת, מדובר בזרועות דילדו שנכנסות לתוך שקע בתושבת עצמה ותפוסות שם עם דבק מגע. לרוב שקע המצת נמצא במקום גרוע שמצריך הורדת העיניים לחלק התחתון של הקונסולה או שהטלפון מסתיר כפתורים בקונסולה.

היתרון של זה הוא חיבור חשמל ללא חוטים לטלפון, אבל זה לא שווה את שאר החסרונות.

חיבור במקום CD, נחמד מאוד אבל זה תלוי במיקום. יש רכבים בהם זה יגרום להסתרת מסך של המערכת או הסתרת פתח מזגן וכ"ו בנוסף במידה והמיקום נמוך, שוב יש צורך בהזזת המבט למיקום מרוחק יותר. מי שנוהג להחליף דיסקים, זה לא בשבילו.

אני כן ממליץ לבדוק למי שאין את הבעיות שציינתי, זה יכול להיות אחלה פיתרון.

תושבות מגנטים\דבק, לרוב זה מגיע עם תושבת ואקום שזה כבר התחלה טובה, הבעיה היא שעם הזמן הדבק נחלש או מתמלא אבק וזה דורש תחזוקה. הייתי עד למישהו עם אייפון שזה עבד לו נהדר, אבל עם נוקיה לומיה הטלפון נפל מהמשקל וזה לא נעים לקבל שריטה בטלפון שקנית לפני שעה. לכן קחו בחשבון שהדבק מוגבל גם בחברות היקרות, והמגנט על המכשיר תופס מקום ומונע הכנסה למגן סיליקון (ואם שמים את המגנט על המגן סיליקון זה לא נוח להכניס לכיס וההמשך ברור).

תושבות שנתפסות לדשבורד, זה ממש לא לעניין לדעתי, דבר ראשון זה עתיד ליפול מהר יותר בגלל המרקם והצורה של הדשבורד (אצלי הוא נראה פלטה אבל ששמים את הואקום רואים שהדשבורד לא מפולס ויש קימורים קטנים), ובנוסף עם הזמן ישאר סימן של העיגול וזה לא תמיד יורד בהצלחה.

ואקום לשמשה, יש מרחב עצום למיקום המכשיר כולל מיקומים שלא פוגעים בשדה הראיה. אני שמתי את זה מתחת למראה המרכזית ככה שיש צל על המכשיר בעזרת המראה וחסימת שדה הראיה יחסית סביר (אני שוקל להעביר לקצה העליון של השמשה לאן שסוכך השמש נפתח).

ההמלצה שלי היא תושבת ואקום לשמשה עם זרוע יצוקה וכמה שפחות מחברים בדרך כדי למנוע נקודות רופפות שגורמות לזעזועים.

מי שמתלונן על הואקום שנופל ולא נצמד, מצאתי כמה מדריכים ברשת אחרי שזה קרה לי.

דבר ראשון לנקות את השמשה ואת הסיליקון עם מטלית אלכוהול כמו של משקפיים.

אם עדיין לא נדבק, ניתן לשים ממש מעט רוק\שמן מהגוף במרכז ולמרוח עם האצבע.

לנסות לשים ניילון נצמד על הסיליקון, באחת הפעמים שכחתי להוריד את זה מתושבת חדשה ומסתבר שזה תפס יותר טוב.

אפשרות אחרונה היא להשרות את החלק של הואקום במים חמים מספר דקות כדי לאפשר לפלסטיק ולסיליקון להתרכך מעט ולחזור לצורה המקורית. יש עוד אפשרויות באתרים השונים למי שרוצה.

לגבי הסימן שנשאר בשמשה, מטלית אלכוהול או קצת מים חמים. מדובר בדבק שמגיע על הסיליקון.

מימין לשמאל שורה ראשונה.

תושבת דילדו, תושבת למזגן, תושבת למצת ותושבת ל-CD.

מימין לשמאל שורה שניה

תושבת דבק, תושבת ואקום דשבורד, תושבת שיש לי כיום ואחרון תושבת שאני כנראה אזמין בקרוב כי זה יותר קשיח ועם זויות טובות יותר להתאמה.

Dildo Mount.jpg

Vent Mount.jpg

cigarette mount.jpg

CD Mount.jpg

gripgo-car-phone-mount-grip-car.jpg

Dash-Mount.jpg

My Mount.jpg

IMG_8878-1_zpse86e1068.jpg

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה! אני בהחלט רוצה לנסות כזה, נראה שזה המוצר המושלם בשבילי, עד עכשיו פשוט הייתי שם את הטלפון במחזיקי כוסות, כי לא רציתי להתעסק בפתרונות מפוקפקים שיחזיקו (אם בכלל יעבדו) זמן מוגבל עד מאוד.

בכייף!

חבל שלא ידעתי לפני, היינו יכולים להתחלק בעלויות המשלוח :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הזמנתי 2 כאלו (מבוסס על מגנטים):

http://www.infiniappstands.com/pages/slyde-cd-mount

נראה ממש טוב לפי הסרטון והביקורות באיביי ואמזון.

מגנט לא יהרוס לי את המכשיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר ניסיונות רבים והזמנה כמעט של כל סוגי מחזיקי האייפונים שקיימים ב-EBAY, ואכזבה גמורה מהם....

מצאתי את הפתרון והדבר הכי טוב שקיים!

לזרוק את האייפון באיזה תא ולסוע לשלום, לא וויז ולא IGO, פשוט לנהוג!

אין צורך בחתימה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה כולכם רוצים להוציא עשרות שקלים על מוצרים שיעשו אותה עבודה כמו המוצר הזה. אני איתו כבר כמה חודשים טובים ואין לי ולא טענה אחת, ואני ברוך השם פדנט... במחיר של 2$ מצחיקים אתם מקבלים זרוע לא פחות טובה מזרועות ב20$.

בהמלצתך קניתי. מנסיון של בערך חודש - עובד מצויין.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
אני קניתי את נצמד הואקום הזה:

Free-shipping-font-b-phone-b-font-holder-Universal-360-Degree-font-b-Car-b-font.jpg

אפשר לסובב את הטלפון 360 מעלות, אני משתמש בו חוץ מGPS גם כמצלמת נסיעה. המפרק הכדורי שם לא שווה הרבה ונחלש עם הזמן אבל זה לא משהו שבניתי עליו - סימנתי את הזוית שאני רוצה שזה יעמוד והדבקתי עם אפוקסי.

עובד מושלם כבר יותר מחצי שנה.

קניתי את זה ב5 דולר בערך עם מטען יחסית ארוך עם חוט מסולסל.

אני מחפש משו בסגנון שיתאים לגלקסי 3... אשמח אם מישו פה יוכל לתת קישור למוצר

8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון: למי שזוכר הזמנתי מזמן את החיקוי הסיני לאקסוגיר 2 אז ככה, עובד מעולה הטלפון לא רועד בכלל מאד נוח לניווט בקיצור אני דוגל בזה שאין טעם להשקיע יותר מדיי ובמקרה הזה מוצרים סיניים בכמה דולרים עושים את העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שחכתי לעדכן, קיבלתי את האקסוגיר, הוא החזיק על הדשבורד יפה מאוד אבל נפל כי הדשבורד לא ישר (לא האמנתי בכלל שהוא יחזיק שם) בנתיים הוא תלוי על השמשה, אני אנסה לסדר איזה קומבינה אולי.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש משו בסגנון שיתאים לגלקסי 3... אשמח אם מישו פה יוכל לתת קישור למוצר

8)

אני קניתי כזה: http://www.ebay.com/itm/NEW-Smart-Phone-Cell-Cradle-Holder-SMART-GEAR-Car-Mount-for-PMP-iPhone-Camera-/251028696559?pt=US_Mounts_Holders&hash=item3a7279edef

הוא אוניברסלי ובינתיים יושב לי חזק על הדשבורד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו מכיר זרוע שתתאים למדף פנוי בדשבורד?

יש מקום לרדיו דיסק גדול יותר ברכב שכרגע פנוי ומאוד מתאים לי בגובה ובמיקום לזרוע. הדשבורד של הסיריון שלי גבוה ועגול מידי כדי לשים עליו זרוע ועל השמשה זה מפריע לי בנהיגה, הבעיה שהשטח שם טיפה קטן מידי וזרוע וואקום סטנדרטית לא נכנסת שם.

קניתי זרוע לא רעה של PLEOMAX (http:// http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&id=190894626460) אבל היא גדולה מידי, הוואקום מציץ החוצה והיא לא נתפסת. לא הצלחתי למצוא זרועה יותר קטנה בחנות.

מישהו מכיר פתרון? אין לי בעיה גם לקדוח חורים אם צריך, אני הולכת השבוע להתקין דיבורית שאמקם על אותו מדף ואוכל לעשות גם את זה על הדרך. אני פשוט לא יודעת מה לקנות (מהארץ או מאיביי).

uploadfromtaptalk1380481139488.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה שלך יש פתרון פשוט יחסית - תבקשי מהמתקין שישים לך פלח מתכת שיתחבר בצד של הרדיודיסק (או בצד של המגירה).

עליו תוכלי להלביש כל עריסה ב-3$ שתקני באיביי או בארץ בקצת יותר (בהדבקה או בהברגה).

משהו כזה :

WT4Ar.jpg

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...