Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מציאת הזרוע לפלאפון האולטימטיבית - סיקרתי לכם מספר פתרונות

romer-
שימו לב! השרשור הזה בן 1167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איזו מערכת באוטו יש לך ? אצלי יש KENWOOD 4028, והיא לא תומכת ב MIRROR , מה שעשיתי זה פרצתי את האייפון, התקנתי תוכנה צד שלישי שבכל פעם שאני מחבר כבל ( AV IN ) לאייפון אז הוא אוטומטי משדר למסך כך שאני רואה מה שנמצא באייפון במסך , הבעיה היא שאני לא יכול לשלוט במסך כמו באייפון. מה שכן אם אני נוגע בצד ימין של המסך זה מעביר לי שיר צד שמאל זה שיר אחורה :roll:

Pioneer X8550BT.

לאייפון כברירת מחדל יש Mirror בסיסי, Pioneer קוראים לזה AppRadio והוא פועל עם אפליקציות מסוימות כמו WAZE ומאפשר שליטה בטאצ'.

אם האייפון עבר JB אז יש אפליקציה בסידייה שנקראת AppRadio Extensions שעושה Mirror מלא עם שליטה מלאה בטאצ'.

לאנדרואיד, אני חושב שיש Mirror מלא גם דרך BT.

בתחילה גם חשבתי על כבל AV אך הבעיה היא שהוא לא מבצע טעינה למכשיר ולא ניתן לבצע שליטה, בpioneer האייפון מתחבר בכבל מיוחד שגם טוען את המכשיר וגם ניתן לשלוט.

האייפון נכנס לתא הכפפות ואני לא נוגע בו. כך שטכנית אני יכול לסמס דרך המערכת ואף שוטר לא יעצור אותי :)

חבר טוב נמדד בכמה השקעה הוא מנער את הרגליים לפני שהוא נכנס לך לאוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קניתי לפני 3 שבועות מאיביי את המעמד/מטען בשביל האייפון (אמור להגיע אליי עד שבוע הבא אני מעריך).

היה לי חשוב 2 כניסות USB + כניסה נוספת למצת. עלה 100 שקל.

http://www.ebay.com/itm/130796650970?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649

בגדול מדובר במוצר סיני/הונג קונג, כך שלא מצפה למשהו מאוד איכותי, אבל שיענה על הצרכים.

מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה אנשים כאן משקיעים תשומת לב לסוג הזרוע לפלאפון מאשר לדברים חשובים יותר, בהם:

מיקום הטלפון כך שלא יסתיר את הכביש

מיקום הטלפון כך שלא יפריע לפעולת כריות האויר או יגרום פציעות בהתנגשות

הימנעות מתפעול הטלפון בזמן נסיעה

מיקום הטלפון צריך להיות בפינת השמשה או בסמוך להגה, והתפעול שלו (כל מה שמעבר ללחיצה אחת או שתיים) צריך להתבצע בזמן עצירה בלבד, ואלו הדברים החשובים באמת!

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי לפני 3 שבועות מאיביי את המעמד/מטען בשביל האייפון (אמור להגיע אליי עד שבוע הבא אני מעריך).

היה לי חשוב 2 כניסות USB + כניסה נוספת למצת. עלה 100 שקל.

http://www.ebay.com/itm/130796650970?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649

בגדול מדובר במוצר סיני/הונג קונג, כך שלא מצפה למשהו מאוד איכותי, אבל שיענה על הצרכים.

מה דעתכם?

יש לי את המוצר כבר מעל לחודש, מוצר איכותי ומעולה! אם כי תלוי במיקום המצת אצלך ברכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את המוצר כבר מעל לחודש, מוצר איכותי ומעולה! אם כי תלוי במיקום המצת אצלך ברכב

בכמה רכשת? כיף לשמוע שהמוצר איכותי.

המצת איפה שהעיגול האדום. מאמין שהמיקום דווקא יהיה לי בסדר גמור

zvihznbw5knm.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

zvihznbw5knm.jpg

השתמשתי בזרוע שמתחברת למצת והמיקום היה די זהה.

באחת הפעמים כמעט עשיתי תאונה כי הייתי חייב את הוייז והתסבכתי בניווט,

מאז הסמארטפון ממוקם קצת מתחת למראה האמצעית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי איך עשית תאונה? הסמארטפון ממוקם בצד ולא מול העיניים שזה כביכול החיסרון שממקמים זרוע שם.

הזרוע שהזמנתי מתכוונת (הבסיס שלה יכול לזוז 3 כיוונים) + זרוע מספיק ארוכה שאפשר לשחק איתה.

נ.ב - לא רציתי הדבקות/חיבורים לשמשה/מזגן/דשבורד, חיפשתי ספציפית חיבור למצת שהוא מטען ועם פתח למצת כדי לא לבטל אותו לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

God, איך אני אוהב לקרוא תגובות שלך.

אני פשוט לא מצליח להוריד את העיניים מהסמלון שלך :twisted:

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה איכותי וטוב אבל מנטרל את היכולת להשתמש בטלפון כמצלמה בנהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

zvihznbw5knm.jpg

כן זה מיקום מעולה וגם נוח לחבר את המכשיר לAUX ברכב או מישהוא זקוק לשמע ניווט או משתמש בTuneIN

גם אני לא מצליח להסיר את העיניים מהסמלון שלך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...