Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מציאת הזרוע לפלאפון האולטימטיבית - סיקרתי לכם מספר פתרונות

romer-
שימו לב! השרשור הזה בן 1170 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגיוני ביותר מה שאתה אומר, עכשיו נשאר רק להשיג מעמד טוב (אני חושב שPROCLIP אין לאוטו שלי) וכבל שיהיה מספיק ארוך, תודה. (אני בהתחלה חשבתי שאתה מתכוון שרק ככה זה תיקני מבחינת החוק).

האם מישהו מכיר זרוע לאייפון 4 (עדיף יעודית עם כמה שפחות חלקים נעים, אחת כבר נשברה), עדיפות לכזאת שמתחברת לקורת A וכבל ארוך ארוך שיצליח להגיע מהמצת על הדרך עד לאייפון.

בדקתי ואין PROCLIP שמתאים לרכב (רנו קולאוס).

דווקא יש proclip

http://www.proclipusa.com/dashboard-mounts/vehicle/renault/koleos/2009.cmsv

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני לא יודע מה אתה מנסה להראות כי אני לא רואה בקישור כלום אבל אין לרנו, אני מחפש משהו כמו זה http://www.proclipusa.com/dashboard-mounts/vehicle/mazda/cx-5/2012-2014/proclip-left-mount-804782-18930.cmsv

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה אתה מנסה להראות כי אני לא רואה בקישור כלום אבל אין לרנו, אני מחפש משהו כמו זה http://www.proclipusa.com/dashboard-mounts/vehicle/mazda/cx-5/2012-2014/proclip-left-mount-804782-18930.cmsv

יש בקישור שם בדיוק אחד כזה לרנו משנת 2009 ומעלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה רק 2009, בלי יצרן, בלי דגם.

ברישמה של היצרנים אין את רנו בכלל, אולי יש לרנו שם אחר בארה"ב ?

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה רק 2009, בלי יצרן, בלי דגם.

ברישמה של היצרנים אין את רנו בכלל, אולי יש לרנו שם אחר בארה"ב ?

כשאתה פותח את הדף הראשי תשנה את ה shiping to לישראל ואז באפשרויות של המכוניות יהיה לך רנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח שיהיה לו לא נוח, אם הוא מתכוון "לשחק" עם המכשיר בזמן הנסיעה!

כמובן שכל תפעול של המכשיר צריך להתבצע לפני הנסיעה או לפחות בזמן עצירה כלשהי (אפילו ברמזור) ובמצב זה ניתן להוציא את המכשיר מהתושבת לרגע.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח שיהיה לו לא נוח, אם הוא מתכוון "לשחק" עם המכשיר בזמן הנסיעה!

כמובן שכל תפעול של המכשיר צריך להתבצע לפני הנסיעה או לפחות בזמן עצירה כלשהי (אפילו ברמזור) ובמצב זה ניתן להוציא את המכשיר מהתושבת לרגע.

אתה טועה, עם proclip אין בעיה לבצע פעולות פשוטות במכשיר כי הוא מקובע חזק כמו טלפון קבוע, לי אישית יש אייפון עם אפליקציית icarmode ונוח מאוד לבצע חיוג לשיחות במועדפים שלה כי האייקונים גדולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת הזרוע של הטלפון אין בעיה, אפילו מצד הזרוע שלך אין בעיה. הבעיה העיקרית היא עם העיניים והמוח שלך שיהיו מרוכזים בטלפון ולא בכביש!

אם הפונקציה בטלפון היא פשוטה מספיק כדי שתוכל לבצע אותה בזמן נהיגה בלי סיכון, היא פשוטה מספיק כדי שתוכל לבצע אותה ביד שמאל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסכים איתך. אצלי הפרוקליפ יושב ממש ליד ההגה, בצד ימין. יש הבדל בין לשלוח אצבע ימינה, בלי לשנות שום דבר

אחר בתנוחת הנהיגה, לבין הצורך להתכופף קצת ולשלוח יד ארוכה שמאלה לקורה.

מה גם שתפעול טאץ' דורש דיוק ללא מישוש, אז כדאי גם שזה יהיה קרוב לעין.

גם על החלון זה רחוק מדי מבחינתי, ודורש תנועה קדימה שהיא יותר מסיחה מסתם לשלוח יד כמה ס"מ מההגה.

1_159006628.jpg

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיקום שהצעת נראה סביר גם כן מבחינת שדה ראיה ולא אמור להפריע לפעולת כריות האויר. הבעיה היחידה שיכולה להיות אתו היא הפרעה חלקית לפעולת המזגן.

כמו כן, אני חושב שהמיקום הזה קצת מסוכן במקרה של התנגשות בחזית הרכב או בצדו, כי נראה לי שכרית האויר לא תחצוץ בינך לבין המכשיר והתושבת שיעופו בזמן פגיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה הPROCLIP כ"כ יקר ? 400 שקל בערך כולל המשלוח (התושבת לבד עולה 70 דולר), כנראה שאקנה שוב פעם וואקום סיני.

חן (פרשננו לענייני בטיחות), מה לגבי המעמד המגנטי שהופיע פה (שכחתי כרגע את שמו), המחיר שלו קצת יותר שפוי.

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום:

http://www.ebay.com/itm/iOttie-Easy-One-Touch-Universal-Car-Mount-Holder-for-iPhone-4S-5-Galaxy-S2-S3-/181188532924?pt=US_Mounts_Holders&hash=item2a2fad9abc

סקירה:

http://www.theiphoner.co.il/%D7%96%D7%A8%D7%95%D7%A2-%D7%90%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%91%D7%A8%D7%A1%D7%9C%D7%99%D7%AA-%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%9E%D7%A2%D7%9E%D7%93-%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%91-iottie-%D7%94%D7%96%D7%A8%D7%95%D7%A2/

קניתי לפני חודש, בנתיים מחזיק מושלם. (זה מודבק על הדשבורד, ויש לי דשבורד מחוספס בפיקנטו)

לא רציתי לחכות למשלוח מחו"ל כי כל שיחה הייתי שם את הטלפון בין הביצים וזה היה מסיח את דעתי, הזמנתי מהארץ מהאתר אייפון קובר ב150 ש"ח וזה הגיע יומיים אחרי ההזמנה. מאיביי כולל משלוח יעלה כ120 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן (פרשננו לענייני בטיחות), מה לגבי המעמד המגנטי שהופיע פה (שכחתי כרגע את שמו), המחיר שלו קצת יותר שפוי.

מעיון זריז בשרשור, אני משער שכוונתך לנ"ל:

990.JPG

לא בטוח עד כמה החיבור חזק, אבל בעיקר - קיימת סבירות גבוהה שיפריע לפעולת כרית האויר של הנוסע ויעוף למישהו לפרצוף! לא נעים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1170 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...