Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מציאת הזרוע לפלאפון האולטימטיבית - סיקרתי לכם מספר פתרונות

romer-
שימו לב! השרשור הזה בן 1166 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם תוכל לשאול את אחיך כיצד נקראת הזרוע זה מאוד יעזור.

היכן נרכשה?

תודה

הוא לא זוכר את השם,אבל קנה אותה איפשהו בהרצליה (גלגלי הפלדה?). בכל מקרה,הזרוע נתפסת עם וואקום

חזק מאד למקום שציינתי (הקוביה הזאת בדשבורד). פעם בכמה חודשים מהחום הוואקום משתחרר ולכן אפשר לקבע עם ברגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תיראה את ההודעה שהשארתי בעמוד לפני.

אצלי ברכב הדשבורד במרקם תפוזי והוא נדבק.

האם נצמד חזק? התושבת לא רוקדת גם לאחר כמה חיבורים וניתוקים של המכשיר ממנה?

לא מתנתקת/אחיזה נחלשת בחום?

כי היה לי פעם מעמד לאייפון עם וואקום שיש בו גם ג'ל דביק כזה כמו שנראה שיש בזרועות שלכם. אבל הוא לא היה נדבק לדשבורד התפוזי שלי (למרות שלחלון הייתה לו אחיזה מאוד חזקה)

Instagram:

VWPolo6R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא זוכר את השם,אבל קנה אותה איפשהו בהרצליה (גלגלי הפלדה?). בכל מקרה,הזרוע נתפסת עם וואקום

חזק מאד למקום שציינתי (הקוביה הזאת בדשבורד). פעם בכמה חודשים מהחום הוואקום משתחרר ולכן אפשר לקבע עם ברגים.

תודה על התגובה, המחשבה שלי היתה לא לשים על "הקובייה" שהיא בעצם המכסה אלא בפנים .

התכוונתי למשהו כזה <a href=kg4wojkmuwvz.gif' alt='kg4wojkmuwvz.gif'

(BRODIT (PROCLIP מומלץ מאוד בפורומים בחו"ל הבעיה שהוא מאוד יקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם נצמד חזק? התושבת לא רוקדת גם לאחר כמה חיבורים וניתוקים של המכשיר ממנה?

לא מתנתקת/אחיזה נחלשת בחום?

כי היה לי פעם מעמד לאייפון עם וואקום שיש בו גם ג'ל דביק כזה כמו שנראה שיש בזרועות שלכם. אבל הוא לא היה נדבק לדשבורד התפוזי שלי (למרות שלחלון הייתה לו אחיזה מאוד חזקה)

הוא לא רוקד ולא זז מאז שהדבקתי אותו שם, ואין לך הרבה מה לשחק עם התושבת, כדי להתפס את המכשיר יש לך כפתור שאתה לוחץ עליו וזה אוטומטית ננעל על הטלפון וכדי לשחרר אתה לוחץ על 2 כפתורים בצדדים והטלפון נופל לך ליד. בנתיים אני מבסוט עד השמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שבוע-שבועיים עם EXOGEAR 2, שהוצמד לדשבורד של הרכב, הדשבורד במרקם תפוזי.

אני משאיר אותו שם באופן קבוע, בשמש ישירה.

מבסוט עד השמיים. סופסוף המכשיר תפוס קצת יותר קרוב לעיניים, ולא זז ימינה שמאלה כמו עם הזרוע הקודמת שנקנתה ב30 שקל.

האמת שהזרוע הזאת החזיקה הרבה זמן, אבל אחרי מספר פעמים בשמש ישירה היא התעוותה והכל היה זז בכל סיבוב.

עם הEXOGEAR זה פשוט לא זז.

ממליץ בחום.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבע לבן - http://www.ebay.com/itm/Exogear-Exomount-2-Universal-Car-Mount-for-iPhone-5-Android-Phone-GPS-White-/181195677070?pt=AU_MobilePhoneAccessories&hash=item2a301a9d8e

צבע שחור - http://www.ebay.com/itm/Exogear-Exomount-Universal-Car-Mount-for-Galaxy-S2-SII-i9100-Note-Nexus-S-Black-/161062060637?pt=AU_MobilePhoneAccessories&hash=item25800c025d

אני רק הייתי שולח הודעה למוכר לפני כן, ומוודא איתו שאכן מדובר במוצר המקורי. ככה אני עשיתי ואכן קיבלתי מוצר מקורי עם אריזה מקורית. בשני המקרים קצת פחות מ24 דולר עם משלוח חינם.

באתר היצרן זה עולה 30 דולר למוצר ועוד 10 דולר למשלוח.

http://www.exogear.com/products-exomount2-car-mount-holder.html

בהצלחה ותהנה.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי את הזרוע המושלמת (בשבילי לפחות).

רכשתי לא מזמן את האקסוגיר 2,זרוע נחמדה אך נמוכה מידי בשבילי וכדי להעביר אותה ממצב מאוזן למאונך או להיפך צריך לשחק עם האום פלסטיק וזה יותר מידי התעסקות בנהיגה.

מלבד זה היא זרוע מאוד טובה ונצמדת מצויין.

חיפשתי זרוע יותר גבוהה ויותר נוחה לתפעול בנהיגה ומצאתי את זאת:

http://www.ebay.com/itm/111013126219?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

חברה מוכרת מאוד(מייצרת לסמסונג את האביזרים).

התושבת עצמה גבוהה יותר והתאימה לי בול עם מבנה הדשבורד שלי.

נדבקת מצויין והרבה יותר קלה לתפעול בנהיגה,במקום אום פלסטיק יש לה מפרק כדורי חזק שלא זז כלל גם בכבישים משובשים ביותר, ובנגיעה אפשר לסובב אותה ממצב מאוזן למאונך ולכוון אותה בצורה אופטימלית .

ממליץ בחום!

20130821_180130.jpg

20130821_180146.jpg

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כמה שאני מבסוט מהאקסוגיר 2 שאצלי, השמש הישראלית כנראה לא מתאימה לו ובוקר אחד ראיתי פשוט סימני נזילה על השימשה, אני לא בטוח עם זה גומי שנמס או דבק, אבל הדבר הזה לא ירד עם נייר, והמרקם של זה נורא מוזר. :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשכול מטורף,

ניסיתי הרבה מאוד ולצערי טרם מצאתי את המעמד המושלם לסמארטפון.

כיום אני כבר משתמש במערכת mirror ותוכן האייפון מוצג לי בה ולכן יותר מתאים לי כרגע duck עם חיבור לכבל של האייפון בשביל המערכת. אם למישהו יש המלצות אשמח מאוד.

לגבי מיקום המעמד למכישיר, על הדשבורד זה נחמד אבל ברכבים עם תנוחת ישיבה רחוקה יחסית צריך לרכון בכל פעם. אישית אני מעדיף תמיד להדביק את המעמד הכי קרוב שאפשר למראה ואז גם כשאני עונה לשיחה למשל אני רואה את הדרך מלפניי וגם מאחוריי.

exoMount 1

מאוד מעוצב, אך בחום הישראלי הגומיות נשרו ולאחר תקופה נשברה אחת הזרועות, נקנה בפעם השנייה וכנל.

הדבק בתחתית אמור להדבק כביכול לכל משטח אך בפועל הוא נופל מדי פעם כשהרכב חונה או מבאמפר ארצישראלי מצוי.

מצריך שימוש בשתי הידיים כדי להושיב בו את המכשיר.

exomount-1.jpg

clingo

כשרכשתי אותו הייתי מאוד סקפטי ולהפתעתי הוא שרד מעל לשנה בחום הישראלי ועדיין עבד.

העיצוב שלו מאוד אסטטי ולא בולט לעין, הדבק חזק מאוד ולעיתים גם הדבקתי בו שני מכשירים יחד.

לא זז אפילו מילימטר והמכשיר אינו רועד כלל. זווית כיוון מאוד רחבה. ובאופן כללי מוצר נהדר.

מצורף באריזה פלסטיק שטוח עם מדבקה לדשבורד או לכל חלק פלסטיק אחר ברכב שגומיית הוואקום אינה נצמדת אליו.

Image%20Top%20Panel%20%5BMesh%5D.jpg

חבר טוב נמדד בכמה השקעה הוא מנער את הרגליים לפני שהוא נכנס לך לאוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשכול מטורף,

ניסיתי הרבה מאוד ולצערי טרם מצאתי את המעמד המושלם לסמארטפון.

כיום אני כבר משתמש במערכת mirror ותוכן האייפון מוצג לי בה ולכן יותר מתאים לי כרגע duck עם חיבור לכבל של האייפון בשביל המערכת. אם למישהו יש המלצות אשמח מאוד.

לגבי מיקום המעמד למכישיר, על הדשבורד זה נחמד אבל ברכבים עם תנוחת ישיבה רחוקה יחסית צריך לרכון בכל פעם. אישית אני מעדיף תמיד להדביק את המעמד הכי קרוב שאפשר למראה ואז גם כשאני עונה לשיחה למשל אני רואה את הדרך מלפניי וגם מאחוריי.

exoMount 1

מאוד מעוצב, אך בחום הישראלי הגומיות נשרו ולאחר תקופה נשברה אחת הזרועות, נקנה בפעם השנייה וכנל.

הדבק בתחתית אמור להדבק כביכול לכל משטח אך בפועל הוא נופל מדי פעם כשהרכב חונה או מבאמפר ארצישראלי מצוי.

מצריך שימוש בשתי הידיים כדי להושיב בו את המכשיר.

exomount-1.jpg

clingo

כשרכשתי אותו הייתי מאוד סקפטי ולהפתעתי הוא שרד מעל לשנה בחום הישראלי ועדיין עבד.

העיצוב שלו מאוד אסטטי ולא בולט לעין, הדבק חזק מאוד ולעיתים גם הדבקתי בו שני מכשירים יחד.

לא זז אפילו מילימטר והמכשיר אינו רועד כלל. זווית כיוון מאוד רחבה. ובאופן כללי מוצר נהדר.

מצורף באריזה פלסטיק שטוח עם מדבקה לדשבורד או לכל חלק פלסטיק אחר ברכב שגומיית הוואקום אינה נצמדת אליו.

Image%20Top%20Panel%20%5BMesh%5D.jpg

איזו מערכת באוטו יש לך ? אצלי יש KENWOOD 4028, והיא לא תומכת ב MIRROR , מה שעשיתי זה פרצתי את האייפון, התקנתי תוכנה צד שלישי שבכל פעם שאני מחבר כבל ( AV IN ) לאייפון אז הוא אוטומטי משדר למסך כך שאני רואה מה שנמצא באייפון במסך , הבעיה היא שאני לא יכול לשלוט במסך כמו באייפון. מה שכן אם אני נוגע בצד ימין של המסך זה מעביר לי שיר צד שמאל זה שיר אחורה :roll:

אוטו-מאניה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1166 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...