Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מציאת הזרוע לפלאפון האולטימטיבית - סיקרתי לכם מספר פתרונות

romer-
שימו לב! השרשור הזה בן 1179 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה מצויין לנייד שמקבל כל הזמן קירור, אבל אתה באמת רוצה לחסום יציאה של המזגן בשיא הקיץ בארץ בשביל זרוע לטלפון?

חשבתי על זה, וברור לי שאתה צודק.

אני נוסע לבד 95% מהזמן, ככה שאפשר לקחת את המזגן המרכזי הימני לטובת העניין.

השאלה עד כמה הוא חזק?

האם הוא לא מתנדנד בזמן נסיעה? או שהטלפון לא מחליק.. כאלה דברים.

אם כן, זה נראה ששווה 80 שקל.

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מישהו התנסה בזה?

80 שקל באליאקספרס לעומת 120 באיביי

ממליץ מאוד שלא לשים מכשיר מול המזגן כיוון שהחום והמזגן עם קצת לחות על המכשיר יכולה לגרום לקורוזיה ולהרוס אותו. וזה מנסיון חלקי.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש פרוקליפ שיושב מול הפתח של המזגן, אייפון 4S במשך שנה, ואייפון 5S במשך חצי שנה - ללא בעיות.

לרוב אני לא מרגיש שום לחות, בימים לחים במיוחד כשאני יוצא מהרכב נוצר עיבוי קל על הטלפון (כמו שיש על משקפי שמש לדוגמה), אבל לא משהו קריטי.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש המלצה למתקן עבור הנוט 2

עדיף כמה שפחות מתקן שיושב על השמשה בגלל החום הרב של הקיץ ובגלל שהמרחב בין השמשה לנהג יחסית רחוק ודורש לרכון קדימה בעת נהיגה (שברולט אבאו)

תודה

דין

כי החיים הם לא רק קו ישר PSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.ebay.com/itm/opened-Mac-windshield-mount-for-Apple-iphone5-iPhone-5S-5C-5-4S-ATT-Verizon-/300999088927?pt=US_Mounts_Holders&hash=item4614f19b1f

קיבלתי כזה במתנה ממישהו , בטח יש במקום אחר בזול יותר.

הזרוע הכי טובה שנתקלתי בא, חודשיים ולא התנתקה פעם אחת מהשמשה ברכב שעומד בשמש.

הטלפון לא זז גם כאשר מבצעים תמרונים עם G גבוה (בלימה וכו...)

וזה לא סוגר על הטלפון בלחץ אז הוא פשוט נשלף (וכן , לא יצא מהמתקן אף פעם בזמן נסיעה!)

אחרי תשע חודשים - עדיין ממליץ בחום - לא ירד מהשמשה פעם אחת (למעט החלפה לרכב חדש...) והטלפון אף פעם לא נפל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי אומר יקר,אבל ככה רוב הפריטים מאיביי ארה"ב בגלל השילוח באמצעות מערכת EBAY,הגיון כזה שלהם (משלוח עולה כמו שני מוצרים :|)

רציתי לכתוב שהמוכר יקרן,אבל בדקתי שילוח של הפריט למדינות באירופה\מזרח,ולשם המחיר כפול(!) ויותר.

עריכה אחרונה על ידי ezuf

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי אומר יקר,אבל ככה רוב הפריטים מאיביי ארה"ב בגלל השילוח באמצעות מערכת EBAY,הגיון כזה שלהם (משלוח עולה כמו שני מוצרים :|)

רציתי לכתוב שהמוכר יקרן,אבל בדקתי שילוח של הפריט למדינות באירופה\מזרח,ולשם המחיר כפול(!) ויותר.

אין דבר כזה "שילוח באמצעות מערכת EBAY", אין לאיביי שום מערכת, אלו המחירים שהמוכרים קובעים.

USPS הכפילו(אם לא שילשו) את מחירי המשלוחים לחו"ל לפני כמעט שנתיים, מה שגרם לזה שלא משתלם להזמין דברים זולים מארה"ב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שזה ה- ExoMount? לפי הסרטון המוצר הוא Monster Grip, ודווקא על ה- ExoMount נדמה לי שקראתי דברים טובים פה בשרשור.

אגב, לא העלת טוב את התמונה.

המוצר היה נראה לי דומה מאוד ל- ExoMount ולכן כתבתי את התגובה. גם אני רכשתי את ה- ExoMount בעקבות המלצות חמות פה ובמקומות אחרים, ייתכן שנפלתי על מוצר דפוק.

לגבי התמונה, אני מתנצל :oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

car141 - למקרה שנרדמת :)

http://pages.ebay.com/help/sell/shipping-globally.html

על קצה המזלג - שילוח באמצעות מערך של EBAY עצמה (מחסנים\מרכזים לוגיסטיים וכו')

שים לב שהרבה מאוד מוכרים (איביי ארה"ב) הוסיפו את סעיף Import charges שבו יש לך אופציה לשלם מראש,ובכך למנוע התקלויות ובעיות עם המכס בארץ.

בלי קשר להנ"ל,שילוח דרך הדואר בארה"ב (USPS) תמיד היה יקר בגלל שיש להם כמה סוגי משלוח (יקרים וזולים,עם מעקב\בלי,וכו')

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש המלצה למתקן עבור הנוט 2

עדיף כמה שפחות מתקן שיושב על השמשה בגלל החום הרב של הקיץ ובגלל שהמרחב בין השמשה לנהג יחסית רחוק ודורש לרכון קדימה בעת נהיגה (שברולט אבאו)

תודה

דין

Exomount 2 מקורי של Exogear מומלץ בחום. פועל על הדבקה פיזיקלית ולא כימית ועל ואקום.

אצלי צמוד אנכית לפנל חלק לחלוטין ומחזיק נוט 2 עם כיסוי. החסרון היחידי - דורש תפעול בשתי ידיים כי זה על עקרון קליפס ולא מגרעת שלתוכה משחילים את הנייד.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1179 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...