Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

לבת הזוג שלי הלך הטלפון ( 32GB G3, אחרי שנה וחצי).

היא מחפשת חלופה כמה שיותר זולה (נגיד 650 ש"ח), קניה מהארץ.

כשהמטרה היא טלפון כמה שיותר טיפש, עם הסתייגות שאפשר לחבר לו מייל כמו שצריך, תומך וואטסאפ, ושיעבוד חלק לפחות שנה.

יש לכם רעיונות?

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק בבאג את המייזו הבסיסיים. נראה שסדרה M מתאימה.

לאמא שלי ולאחד הבנים שלי M2 שעושה את העבודה מצויין

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון לגבי ה-Mi4C - אחרי שב-100 הימים הראשונים פעל ללא דופי ונזקק ל-restart רק לאחר תקופה זו, ובהמשך גם היה בסדר גמור, בחודש האחרון (לאחר כ-8 חודשי שימוש) המכשיר התחיל לעשות צרות, להתקע, לחייג באופן עצמאי וכל מיני סימנים אחרים למרד. שלשום בוצע factory reset ובינתיים (36 שעות) חזר לתקנו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזרה ברכישת גלאקסי S7. הבנתי שבזאפ החנויות הזולות החליפו את המטען המקורי בחלופי ואם רוצים מקורי צריכים להוסיף כמעט 100 ש"ח, יש חנויות שלא מחזיקות את הדגם של הארץ שבא עם מעבד Exynos8890 ועם מקום לסים אחד, כל עניין האחריות של יבואן רשמי לא נראה לי משתלם.

המחיר ב KSP הוא 3000, שווה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שבזאפ החנויות הזולות החליפו את המטען המקורי בחלופי ואם רוצים מקורי צריכים להוסיף כמעט 100 ש"ח, יש חנויות שלא מחזיקות את הדגם של הארץ שבא עם מעבד Exynos8890 ועם מקום לסים אחד, כל עניין האחריות של יבואן רשמי לא נראה לי משתלם.

המחיר ב KSP הוא 3000, שווה?

כמה צפוי :evil:

מזכיר את התקופה שמכרו מדפסות ללא כבל USB,ואחרי זה היית צריך לחזור ולרכוש אותו ב15ש"ח

ואתה צודק לגבי ענין ה"אחריות" (כי אין באמת חיה כזו) אצל היבואן הרשמי,ממש אקסטרה כסף בשביל כלום ושום דבר.

גש ל KSP ותהנה.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון

שמעתי שצפויות להיות תקלות בS7 קיפאון וכו' והבנתי שבאחריות רגילה החלקים לא מקוריים וכו' ולחבר הלך G4 חדש שלא היה באחריות יצרן אז אמרתי נשקיע עוד קצת וניקח אחריות יצרן למקרה הזה. חבל שהמבצע על המשקפיים נגמר אז לא קיבלתי לא כרטיס זיכרון לא משקפיים ולא מטען אלחוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם כיום קיים עניין הכבל במדפסות, שגובים עליו אקסטרה כסף.

אני לדוגמא רכשתי את הg2 בזמנו מהחנות ELINE שהציעו מחיר טוב. עד היום ועברו שנתיים, לא נזקקתי לשירות כלשהו מהם אז לא יכול לאשר או להפריך את הדעות החלוקות לגביהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זקוק לעזרה, רוצה להחליף את הg2 המזדקן שלי במכשיר חדש.

האופציות שעלו על הפרק גלקסי 7/htc 10

יש אופציה לקניה באילת/דיוטי פרי או בגרמניה, מה המשמעות של קניית אחד מהם בגרמניה (מלבד עניין האחריות)

האם יש עניין של שפה, רום לא מתאים וכו׳ וכו׳? או שאין שום בעיה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באנדרואיד 6 אין בעיות שפה. מבחינת הדגם, אני לא יודע לגבי htc, אבל סמסונג שמתאים לתדרים שלנו צריך להיות עם אות F ( s7-G930f). ולא צריכה להיות עם זה בעיה בגרמניה ( בארצות הברית צריך לחפש דגם global ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זקוק לעזרה, רוצה להחליף את הg2 המזדקן שלי במכשיר חדש.

האופציות שעלו על הפרק גלקסי 7/htc 10

יש אופציה לקניה באילת/דיוטי פרי או בגרמניה, מה המשמעות של קניית אחד מהם בגרמניה (מלבד עניין האחריות)

האם יש עניין של שפה, רום לא מתאים וכו׳ וכו׳? או שאין שום בעיה?

תודה

קח בחשבון מבחינת אחריות שאם אתה קונה באילת, אתה צריך לממש באילת (לפחות במקרה שלי עם KSP). שזה מסריח ולא ידעתי את זה.

אולי בחנויות אחרות זה לא ככה, אבל אם כן - זה קצת מוציא את הפואנטה של לקנות "בארץ".

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זיכויים - כן

תיקונים באחריות - ממש לא

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר בדיוטי פחות או יותר שווה ערך למחיר באילת (לפי בדיקה זריזה)

לגבי המחיר בגרמניה אחרי החזר מס מדובר על איזור ה2000-2200 לטלפון (או הגלקסי או הhtc)

אבל אם באמת נפתר עניין העברית וכו׳ החל מגרסא 6 אני כבר חושב שאקנה שם וזהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...