Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

מעבד של mtk הייתי קונה רק את סדרת ה X שהם המעבדים האיכותיים שלהם.

מה שמוריד את meizu

לך יש Snapdragon 800, חלק מהטלפונים שאתה מדבר עליהם המעבד יותר חלש, בעיקר של meizu

xiaomi mi4c יש את מעבד 808 שהוא קצת יותר חזק משלך.

אתה מדבר על להחליף טלפון שהיה חדש נמכר ביותר מ 300 $ בטלפונים שנמכרים חדשים בפחות מ 200 $ אז קצת קשה למצוא אחד שהוא הרבה יותר טוב.

את mi4c מוכרים במחיר טוב בגלל שהוא כבר ישן במונחים סינים (סינים כל כמה חודשים יוצאים עם טלפונים חדשים)

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למייזו יש את דגמי ה pro עם מעבדי SD/exynos

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את המייזו תוריד, מצלמה לא משהו, את הרדמי נוט3 פרו 2/16GB קיבלתי השבוע ובמבט ראשוני ניראה אחלה, הזמתי לאבא שלי וממש שמחתי לגלות את מצב ה"פשוט"ף הוא פשוט הופך למכשיר למבוגרים וכל המסך מיתחלק ל2*3 קוביות ענקיות של הדברים החשובים כמו חייגןמצלמה/ספר טלפונים והחייגן עצמו וההגדרות כתובות בענק- אחלה של דבר - מומלץ לכל מי שקונה מכשיר להורים!.

המכשיר ניראה בנוי יםפה מאוד, מסך טוב ומצלמה טובה (ממוצע מבחינת רזולוציית הפרטים), השתמשתי במדריך לצריבת רום רישמי במצב EDL (יש מדריכים גם בעברית).

בהמשך אבדוק לעומק, המחיר שלו אגב הוא 145$ +196 ש"ח מיסים (2 מתוך 2 עברו במגס).

אמא שלי יצא מדעתה כאשר המסך במייזו שלה עבר למצב ה"מבוגרים" עם 3X2 אייקונים . לאחד הבנים שלי יש מכשיר דומה, הוא הכיר את הבעיה והחזיר את המכשיר למצב הבסיסי.

הניסיון שלי עם שני Mi4C הוא שהמצלמה מפתעה באיכותה יחסית למחיר המכשיר ולנתונים היבשים שלה. כנראה חיישן טוב מאד. מצד שני - הן ל-MIUI והן ל-Flyme יש רצת גליצ'ים. אני מעדיף אנדרואיד נקי, אבל, מה לעשות, המחיר של הסינים האלה מנצח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אכפת לי שהמעבד טיפה יותר חלש, כי לאחרונה אני לא משתמש מי יודע מה, כולה waze, פייסבוק וואטסאפ וכדומה,

לא משחק משחקים, רוצה לחדש קצת, כי הסוללה במי3 כבר על הפנים, והמצלמת סלפי גם על הפנים.

Renault Clio MK2 ph1 1.4RT

Renault Clio Sport 172RS 2.0

FRANCE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש שרשור שלי על ה-MI4C.

בקצרה - יש לי שני מכשירים כאלה (אחד כ-7 חודשים, שני כ-3-4 חודשים) והם עושים את העבודה די טוב.

הגליצ'ים העיקריים - לפעמים הודעות וואטסאפ ובלומייל נכנסות באיחור. אני נכנס מדי פעם לאפליגציות אלה כדי להעיר אותן.

מבחינת ניווט - פועל מצויין, חוץ מאשר תקיעה אחת שהיתה לי כאשר לצורך ה"ספורט" נתתי למכשיר לפעול 100 ימים ברציפות (יש באיזה מקום תמונה של הסטטוס של 2400 שעות, נדמה לי שצולמה בליל הסדר). המכשיר חייב ריסט לאחר משהו כמו 105 יום, ומאז נתקע עוד פעם אחת, גם אחרי העמסה ממושכת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן זה שטויות של miui, כבר היה לי mi2s וmi3 ככה שמכיר את כל השטויות שלהם, מה שמשך אותי לכיוון הנוט זה הכפתור מגע שיש.

Sent from my MI 3W using Tapatalk

Renault Clio MK2 ph1 1.4RT

Renault Clio Sport 172RS 2.0

FRANCE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למייזו יש את דגמי ה pro עם מעבדי SD/exynos

הוא שאל על

Meizu m3 note

בעיקרון לא סובל את החברה הזאת, רוב הטלפונים עם מעבדים זולים של MTK.

שמתאימים לטלפונים של 100 $

הטלפונים הטובים שלהם עם מעבדים של סמסונג שסמסונג בעצמם לא משתמשים

לא אכפת לי שהמעבד טיפה יותר חלש, כי לאחרונה אני לא משתמש מי יודע מה, כולה waze, פייסבוק וואטסאפ וכדומה,

לא משחק משחקים, רוצה לחדש קצת, כי הסוללה במי3 כבר על הפנים, והמצלמת סלפי גם על הפנים.

למייזו עם MTK יש היסטוריה מאוד רעה עם waze

תקשיב ל

sperial

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרת כלום,רק טוחני הסוללה הגדולים שיש :p

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עכשיו את המחליף של הרדמי 3 נוט, הרדמי נוט פרו.

בעיקרון הוא אותו מכשיר רק עם מסך אמולד ומבנה מתכתי מלא. אולי כדאי לחכות לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נשמע כועס.

יש כאלה שמחפשים סוללה חזקה יותר, עדיין מדובר ב 600mAh הפרש לטובת ה edge.

ואישית, אני לא מעוניין להסתובב עם סוללות ניידות.

אני כועס? חס וחסה :),רק משתף מנסיוני,זוגתי,וכמה חברים.

נ.ב הסוללות קטנות היום,זה לא טאבלט שממש מעיק עליך.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

xiaomi מכריזה (שוב) על עוד מכשירים חדשים ב- 16 לאוגוסט עוד יומיים.

דווקא Xiaomi Mi Note 2 נשמע טוב, כנראה יכלול את השבב החדש Snapdragon 821.

מקור.

עריכה:

עכשיו ראיתי בגאדג'טי שההכרזה תהיה ב-5 לספטמבר.

עריכה אחרונה על ידי idan577
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...