Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

עיין העברית נפתר כבר לפני מספר שנים, באיזור גרסה 4.2 או 4.4.

יש לזה יוצא מהכלל שנקרא סמסונג, ויוצא מהכלל נוסף שנקרא LG. בחברות האלה יש ליבואנים הסדר עם היצרן, אשר חוסם את העברית בכל המכשירים שאינם מסופקים על ידי היבואן הרשמי - אם לא מהקופסא אז מהעדכון הראשון. לכן, אם אינך קונה בארץ, קנהמכשיר שאינו מנושא אחד ממותגים אלה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון מבחינת אחריות שאם אתה קונה באילת, אתה צריך לממש באילת (לפחות במקרה שלי עם KSP). שזה מסריח ולא ידעתי את זה.

:shock::shock:

WHAT?!

איזה נוכלים..בטוח שזה לא כתוב בחשבונית\דף אחריות במקרה?

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נושא האחריות בKSP אילת מוזר ביותר.

עד כמה שידוע לי מימוש האחריות היא דרך כל סניף KSP. מוצרים שנקנו מKSP שיבאו ע"י יבואן רשמי אז בכלל למימוש אחריות אין קשר לKSP.

אני מימשתי אחריות על מכשיר גלקסי 4 בסמסונג רמת ישי כאשר קניתי את המכשיר מKSP אילת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגו מובייל יש גרסת דואל סים ב 2450 שקל ל s7.תקלות הגיעו כבר לנוט 7 שמתפוץץ כמראה בגלל טעינה עם מטענים לא מקוריים.לגבי s7 לא יגוע על בעיות.נוט7 בינתיים הפסיקו לייצר ועושים ריקול לכל המכשירים הקיימים.מחליפים לחדש לגמרי

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עניין ה Type-C די רגיש ומטענים/כבלים מסויימים יכולים להביא לפגיעה בסוללה/מכשיר. יתכן שבמקרה של הנוט 7 עשו פיל מנמלה בגלל מקרה בודד או שניים של שימוש בציוד טעינה לא מקורי. על כל פנים, עדיף ללכת על בטוח, מה גם שלסמסונג יש את המשאבים להתמודד עם מקרה שכזה.

Sent from my Oneplus DREI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Type-C נמצא בשוק לא מעט זמן, בין היצר במכשירים עם היקפי מכירה גדולים (נקסוסים וכו') ולא שמענו על מקרי פיצוץ בהיקף כזה. מה גםשסמסונג עצמה מדברת על כשל בסוללות ומחליפה ספק.

להבנתי מדובר על 35 מקרים מתועדים. אחלה הספק למכשיר שנמכר שבוע.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חברים, לאחר אכזבה מהג׳י3 (סוללה גרועה, התחממות לרמה פסיכית, וטרי מאתמול, כל מודול המצלמה האחורית כולל הפלאש שבקו חיים) אני מחפש אחר מכשיר חדש.

הדרישות הן בסיסיות יחסית-

סוללה טובה ככל האפשר

מצלמה טובה ככל האפשר (אם אפשר כמו של האל-ג׳י, מצוין)

מסך 5 עד 5.5 אינץ׳

חשבתי בכיוון הרדמי 3 פרו של שיומי (לא הנוט), נראה לי שהוא לא נופל מהג׳י3 בשום פרמטר, ובחלקם אף עולה.

יש עוד מכשירים ששווה לשים אליהם לב סביב תקציב ה500 ש"ח?

תודה רבה. פתוח לכל רעיון מקורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי 8-9 חודשים עם Mi4c אני ממש לא ממליץ על שיומי, לפחות לא עם MIUI 7.

קודם כל - בעית הזמינות בואטסאפ. אני מקבל הודעות על שיחות שלא נענו, כאשר הטלפון לא מצלצל. הודעות מתקבלות באחור, לפעמים גדול, רק כאשר אני נכנס לאפליקציה. כנראה שמערכת ההפעלה חוסכת תנועת data בצורה שקשה עד בלתי אפשרי לעקוף.נ בעיה דומה גם בדוא"ל

דבר שני - הפעלות לא רצוניות של אפליקציות. היו לי כמה התנהגויות מוזרות ביותר (הפעלת אפליקציות או חיוגים באופן לא רצוני).

למרות ה-hardware המרשים המכשיר לא עונה לציפיות. אולי עם התקנת רום אחר זה יראה אחרת, אבל אני רוצה מכשיר יעיל out of the box.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

012 וכמובן WiFi.

הגלישה הסלולרית בבית שלי מעולה - הורדה 40-110 מס"ש, העלאה 30-40 מס"ש.

לצורך הניסיון, בשעת כתיבת הפוסט הקודם, ביקשתי מבני (באתה רשת) לשלוח לי הודעת ניסוי. ההודעה התקבלה לאחר 25 דקות והמכשיר לא צפצף (אבל אולי לא שמעתי אותו, היה בכיס והתעסקתי עם השקיה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

double post

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה לא קיימת באף מכשיר אחר בבית - LG G2, מוטו G2, מייזו M2 וגם מכשירים היסטוריים. נראה כמו בעיה ב-MIUI 7.0.

כנראה שבגרסה יותר מאוחרת (7.5) הבעיה נפתרה.

העניין הוא ששיומי לא תומכת בשדרוגי מערכת למכשירים בין לאומיים, ואני לא רוצה להתעסק בבפנוכו של המכשיר.

הערה: יתכן שמדובר בבעית הגדרות. אני מחפש פתרוות ברשת. אבל זה לא מסביר מדוע המכשיר מפעיל אפליקציות באופן לא צפוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי 8-9 חודשים עם Mi4c אני ממש לא ממליץ על שיומי, לפחות לא עם MIUI 7.

קודם כל - בעית הזמינות בואטסאפ. אני מקבל הודעות על שיחות שלא נענו, כאשר הטלפון לא מצלצל. הודעות מתקבלות באחור, לפעמים גדול, רק כאשר אני נכנס לאפליקציה. כנראה שמערכת ההפעלה חוסכת תנועת data בצורה שקשה עד בלתי אפשרי לעקוף.נ בעיה דומה גם בדוא"ל

דבר שני - הפעלות לא רצוניות של אפליקציות. היו לי כמה התנהגויות מוזרות ביותר (הפעלת אפליקציות או חיוגים באופן לא רצוני).

למרות ה-hardware המרשים המכשיר לא עונה לציפיות. אולי עם התקנת רום אחר זה יראה אחרת, אבל אני רוצה מכשיר יעיל out of the box.

אתה צרבת רום רישמי בEDL או מה שהגיע עם המכשיר?

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...