Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

אשמח שוב לעזרה:

שבקה חיים הסוללה במכשיר dano i538.

מחפש סוללה חדשה וכרגע לא מוצא.

מדובר על מכשיר לאנשים מבוגרים.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה עוזר לך, הכמשיר כניראה נימכר באיטליה בשם הזה:

http://www.nodis-italia.it/it/sn-10.html

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לשחק בימים האחרונים עם ה xiaomi redmi 3 note pro. ובגדול אחלה מכשיר.

עובד מאוד מהר , מרגיש מאוד חלק. אין השהיות מעצבנות כאלה מרגע שאתה לוחץ על לחצן במסך לעד שהוא מגיב כמו בהרבה מכשירים אחרים. המולטיטאסקינג עובד מעולה וכך גם הבטריה מחזיקה די הרבה זמן.

ממש הופתעתי ממה שהמכשיר הזה שווה ב 820 שקל שהוא עלה באילת.

החיסרון המהותי שראיתי שם שהמצלמה גרועה. לא מתייחסביחס למחיר או לא, המצלמה פשוט גרועה במיוחד בתנאים חשוכים, שגם לוקח לה שנה עד שהיא מתפקסת.

אם לי הייתה בחירה בין הנקסוס 5x או המכשיר הזה, העניין עם המצלמה הוא פשוט דיל ברייקר והייתי מוסיף בשביל הנקסוס. למי שהמצלמה לא משנה בכלל, לדעתי המכשיר הזה לוקח ובגדול(לאור המחיר שלו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק מעדכן,

בעבר קניתי LG G4 מאמזון, ואחרי שנה וחודשיים הוא החליט להתאבד לו(תקלת לו אם ידועה במכשיר הזה),

פניתי לאמזון, הם ביקשו לשלוח את המכשיר אליהם, ובדיוק היום קיבלתי זיכוי כספי על המכשיר במחיר שקניתי - 2400 שקל.

ובנתיים מי שקנה מכשיר LG G4 בישראל - יבוא מקביל- קיבל זרנוק גדול(למיטב ידיעתי)

יבוא רשמי- החלפת לוח אם ע"י טכנאי שאני שם בספק את רמת ההכשרה והטיפול שלו

סתם לידיעה, למי שמפחד לקנות באמזון בטענה ש"אין אחריות"...

:roll:

לי אין ספק איפה אני אקנה מכשיר בפעם הבאה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שיורוקום נהיו זכיינים של מוטורולה-מובייל בישראל הייתה לי תקלה עם MOTO G דור שני, נשבר המסך. (באשמתי, המכשיר נפל ונשבר)

ניסיתי לפנות למוטו באירופה וארה"ב, אין להם בעיה לתקן (בתשלום), אבל לא מוכנים לשלוח לארץ אחרי התיקון.

בשיפיטו אי אפשר להשתמש כי הם מוכנים לשלוח אך ורק לאותה הכתובת שממנה התקבל המכשיר לתיקון.

פניתי לאמאזון, רק שאלתי "איפה אפשר לתקן בתשלום?", לא יותר מזה

חצי שעה אחרי זה קיבלתי מייל שהם שולחים לי מכשיר חדש בדואר ואחרי שאני אעביר את כל המידע שלי מהישן לחדש, אם לא קשה לי מדי, הם מבקשים שאחזיר להם את האחד ששברתי, הם גם יחזירו לי את עלות המשלוח.

מפגרים על כל הראש, מה זה השירות הזה? מה נראה להם?

הפחד הכי גדול שלי הוא שאמאזון בסופו של דבר יבינו עם מי יש להם עסק ויפסיקו למכור לארץ בגלל כמה אנשים שינצלו את המערכת לרעה, וממש לא חסר לנו כאלה.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי הנושא הזה כבר לא בשבילי, אבל הבטחתי לעזור למישהו ולברר בפורום-הכל-יכול.

האיש כאמור מחפש נייד עבור בנו. חיפוש שלי העלה כאן שרשורים דומים אבל כבר בני כמה שנים.

הדרישות הן אמינות, חוזק פיזי ואפשרות הפעלה מהירה של וואטסאפ, כמובן.

מחיר הוא מן הסתם גם שיקול חשוב.

אז, מה נותנים היום לילדים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לאסוס דגמים לא יקרים ועם חומרה סבירה מאוד.

אני לא יודע עד כמה הם זמינים בישראל,

לילד שלי רכשתי את ZB452KG

מפרט בסיסי, אבל יעיל ב ~ 270 ש"ח.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה מכשירים סינים שיעשו את העבודה. אממה - הם לא מפרסמים SAR. ובניגוד לדעתי לגבי מבוגרים, עם ילדים אני יותר זהיר - לכן כל אותם סינים אינם באים בחשבון.

האופציה הנראית לי היא לשלוף מהמגירה את אחד המכשירים המערביים\קוריאניים שהיו פעם אצל ההורים, לודא תקינות ו-SAR נמוך - ולהכניס לשימוש.

ועוד דבר - לחנך את הילדים להחזיק את המכשיר בתא סגור בתיק, לא בכיס או צמוד לגוף בדרך אחרת - אלא בעת השימוש.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב גוגל השיקו את הפיקסל שמחליף את הנקסוס.

המחיר, החל מ 650דולר. ה 1+3 עולה קרוב ל 450דולר בחו"ל אם זכרוני לא מטעה.

נראה שמבחינת חומרה הפיקסל לא מציעה הרבה מעבר ל1+3, ואפילו נופל ממנו באיכות מצלמה (GSMARENA)

חוץ מהגודל שזה 5", שכל כך רציתי, אני לא בטוח אם יש טעם לשלם 200דולר אקסטרה (שיהפכו ליותר בארץ) עבור טלפון של גוגל.

כל כך רציתי 5" וכל כך חיכיתי להשקה ואני דיי מאוכזב..

האם יש טעם לבלוע את הגלולה של גודל המסך וללכת על 1+3? דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי DxOMark יש בפיקסל את המצלמה הכי טובה שקיימת בסמארטפון

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...