Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיבלתי את ה'ספארק' שלי

Guest רונן יצחק
שימו לב! השרשור הזה בן 4832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפיקנטו ממש יפה.

לגביי לשלשת ציפורים , לי יש סיוטים מציפורים, במיחד שחפים, כאילו יש לי איזה שלט "שירותים" על האוטו או משהו.

האוטו שלי בצבע שנהב פנינה, אני שוטף אותו פעם בשבוע ומשתדל להוציא את החרא של הציפורים כל יום כשאני מתדלק.

לא עוזר, גם כמה שעות בשמש עם החרא הזה ונשאר סימן ומה לעשות אני לא יכול לאבטח את האוטו כל הזמן.

הבעיה שלי עם שחפים זה שהם מוציאים כמות כמו תינוק ממוצע, ואני צריך לבזבז איזה 10 מגבות נייר וחצי בקבוק מנקה חלונות בשביל להוציא את זה, תמיד נמרח לי על האצבעות ותמיד אני מקלל את השחפים בעצבים, יום אחד אפילו קיבלתי איזה שלשלון על הראש משחף כולירע.

אז תנקה כמה שיותר מהר, אני לא פדנט של ניקיון והאוטו שלי נראה כמו בית שימוש מבפנים, ברצינות, יש לי פקל בתא המטען, גליל מגבות נייר, גליל מגבות מבד, ספריי לחלונות, מטליות לחות, נייר טואלט איזה 20 בקבוקי מים מינרליים ועוד כמה חומרי ניקוי.

אני מסיים לשתות אני מעיף את הבקבוק אחורה, האפר של הסיגריות עף לכל חתיכה בדש בורד, בסיבובים הקפה אוהב להשפך, אבל למזלי יש פקקים ואז אני מוציא מברשת קטנה מהתא כפפות ומנקה את כל החריצים, מטלית מייקרו פיבר עוברת על כל הדש בורד ומטליות ניקוי מורידות את הקפה, פעם בכמה ימים משמן את כל העור באוטו וזהו.

אתה אוהב את הספארק שלך, תקפיד לנקות אותה, רכב נקי נותן תחושה טובה יותר. תקנה שמפו לרכב וזהו, אני מכיר הרבה שדוגלים בניקוי עם מים בלבד, מים וספוג.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 423
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אפשר להבין. מרבית המשתתפים הנלהבים בשירשור כנראה אנשים צעירים מאוד והספארק הוא אוטו חדש ראשון אצלם בחניה. אפשר אפילו להתקנא בהתלהבות הזו, שלא תמצא כמובן אצל מי שהתחדש באיזו M6 או 911 או אפילו GTI. וכל זה בסדר, אבל אני מתחיל כבר לפתח מחלת ים מרוב האוניות שמסתובבות פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:mm_yeah:

אפשר להבין, אבל כמות הסופרלטיבים שנשפכים כאן מראה על חוסר הבנה עמוק מאוד בתחום הרכב וזה מה שמפריע לי.

לדעתי בעוד כמה שנים כשינהגו ברכבים אמיתיים הם יסתכלו בחיוך על השרשור הזה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבים אמיתיים? :roll:

שכחתי שאם זה לא VW או מזדה 3 זה לא "רכבים אמיתיים" ...נו באמת...מה זה השטויות האלה?

אצלך כנראה כל רכב שהנפח שלו מתחת ל 1600 הוא לא רכב...

אייל,די לכתוב שטויות. הבנו שאתה אנטי מכוניות זולות וחסכוניות. תישאר נאמן לקונצרן הגרמני שלך (פולו,גולף)

ואנחנו נהנה ממה שאנחנו אוהבים. שמעת פעם על המילה "פירגון" ? , כנראה שלא.

"חוסר הבנה בתחום הרכב" ...פחחח הצחקת אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני קיבלתי את הספארק (קרחון כסוף) אתמול.

קצת התאכזבתי מאיכות המושבים, הייתי בטוח שהושקע בהם קצת יותר.

מה שממש מפריע לי זה שלמרות שאני לא גבוה במיוחד (178 ס"מ) הייתי רוצה לראות את הכסא יורד

קצת יותר למטה כדי לחפות על חוסר היכולת לכוון את ההגה.

כאמור, גלגל ההגה מכסה את המסגרת העגולה של שעון המהירות ודי חבל.

חוצמזה הכל טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להגיד שזו הפעם ה-1 שאני נכנס לשרשור הזה ויש כבר 22,000 צפיות, הזוי ביותר!

לבחור מעלי, תגיד מה לא ישבת באוטו לפני שקנית?!

הלכנו היום לראות ספארק בשביל חבר שלי, זה מגניב שיש אפשרות לקנות רכב חדש במחיר זול יחסית.

לכל בעלי הספארק תתחדשו וסעו בזהירות :mm_yeah:

שבת שלום.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תדאגו, בקרוב גם לאייל יהיה מה לאהוב בקטגוריית המיני; VW הציגו קונספט חביב ביותר: VW UP!, הגרסא הבסיסית מגיעה אפילו עם הנעה אחורית :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שממש מפריע לי זה שלמרות שאני לא גבוה במיוחד (178 ס"מ) הייתי רוצה לראות את הכסא יורד

חוצמזה הכל טוב.

מזל טוב אחי.

מתי הזמנת את הרכב ובאיזה סוכנות ?

שברולט ספארק 2011

הרדיו רק בעייתי

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תדאגו, בקרוב גם לאייל יהיה מה לאהוב בקטגוריית המיני; VW הציגו קונספט חביב ביותר: VW UP!, הגרסא הבסיסית מגיעה אפילו עם הנעה אחורית :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

זאת אמורה להמשיך את הלופו?

ומה נסגר עם הכסאות? זה ניראה כאילו תקעו בפנים כסא בית ספר. :-D:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת? נראית מעולה. :mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבחור מעלי, תגיד מה לא ישבת באוטו לפני שקנית?!

ישבתי גם ישבתי.

לצערי הרב בנסיעת מבחן אין לך הזמן להתמקד בכל פרט ופרט.

מה שהיה חשוב לי בנסיעת המבחן זה שהנסיע תהיה נעימה, לא קופצנית מידי, ושלא ארגיש בקופסת גפרורים.

את כל זה הספארק סיפקה לי וזה הספיק.

לגבי גובה ההגה, האמת שלא שמתי לב לזה בנסיעת מבחן, זה לא אומר שגלגל ההגה חוצה את לוח השעונים במרכז

אבל הייתי שמח אם ההגה היה גבוהה שבספארק זה בעצם אומר שהכסא יהיה נמוך יותר ואז אתה מקבל זוית צפייה טובה יותר ללוח השעונים.

לגבי איכות הבד של הכסאות. לא נורא, נשקיע 200 ש"ח ונכסה אותם עם איכותיים יותר כך גם נשמור עליהם.

אחרי הכל אני מסיע ברכב ילדים ונראה לי שכיסוי כיסאות הוא חיוני ללא קשר לאיכות הבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:mm_yeah:

אפשר להבין, אבל כמות הסופרלטיבים שנשפכים כאן מראה על חוסר הבנה עמוק מאוד בתחום הרכב וזה מה שמפריע לי.

חחח אל תדאג אני מעריך... יש לי ספארק. היום לקחתי סיבוב על הפאסאט של אמא שלי עוד משנת 2002 1.8T גיר רגיל(אני שכנעתי אותה:) ועם ציפ שהיא עד היום לא יודעת שיש ברכב חחח, איזה עקיפות קלילות, בכל סלד יש משיכה שגורמת לי חיוך שבא לי למכור את הספארק ולהחליף לאיזה רכב מקבוצת VAG , אבל כרגע לא יכול להרשות לעצמי, אולי בעתיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest רונן יצחק

אתה אוהב את הספארק שלך, תקפיד לנקות אותה, רכב נקי נותן תחושה טובה יותר. תקנה שמפו לרכב וזהו, אני מכיר הרבה שדוגלים בניקוי עם מים בלבד, מים וספוג.

כן, זה מה שעשיתי אתמול. ניקיתי בסמרטוט ובמים. ולא נותרו סימני של לשלשת. אני אשאיר במכונית סמרטוט קבוע, כל פעם כשאראה לשלשת, אנקה (ואני פדנט).

זה לא שכל הפורום קנה , זה רק חבורה קטנה שעושה רעש בצורה הפוכה לגודל הרכב :oops:

חחח גודל ההתלהבות לא אמור לבוא בקו ישר עם גודל הרכב. דברים גדולים באים באריזות קטנות :)

זה תלוי מאוד את מי שואלים. אני מכיר אנשים שמעדיפים בכמה עשרות מונים רכבי מיני על פני רכבים גדולים וכבדים, שלא תמיד פרקטים ואטרקטיבים (מחיר, צריכת דלק, השתחלות לחניות ולכבישים צרים). השאלה מהם הצרכים שלך, וכל עוד אין לך משפחה, אני לא רואה מדוע תתעקש על מכונית גדולה בעלת תא מטען גדול לעגלות. זה נכון בפרט בכבישי הארץ.

אחותי התלהבה מאוד מחווית הנהיגה במאזדה 3 ספורטיבית, אבל עדיין, אם הייתה לה אפשרות בחירה, היא הייתה בוחרת ב'ספארק' בלי היסוס. ויש לי ידידה חולת הגה (עבדה גם בחברת ליסינג) שמעדיפה טויוטה והייתה רוכשת אותה אם הייתה באפשרויותיה הכלכליות, אך עדיין מתלהבת מאוד מה'ספארק' שלה שעומדת להגיע (מתלהבת יותר מאשר אנוכי וכל אחד ממשתתפי הפורום הזה 8)).

חזור וקרא. איזה סופרלטיבים? שהיא יפהפייה, זו מחמאה מוגזמת? שהיא מאובזרת יחסית לקטגוריה - האם זהו שקר? שהיא סוחבת מעולה גם עם מזגן ואנשים ברכב, גם זו אמת. שהיא חסכונית בדלק, יותר מ"רכבים אמתיים", גם זה נכון. שהיא נותנת תמורה רבה למחירה, זו עוד נקודה לזכותה ומצדיקה התלהבות.

יש לה מגבלות יחסית למכוניות גדולות, אבל לכבישי הארץ, באמת שלרוב אינך צריך יותר מזה. היא מספקת את הצרכים היטב (אלא אם כן אתה בעל משפחה). אחרת, זו סתם פלצנות.

ואני זוכר כמה חבר'ה כאן שהתלהבו מה'ספארק' שהגיעה אליהם, למרות שזו לא המכונית הראשונה או היחידה שלהם. אין צורך להתנשא ("לא מבינים ברכבים"), ואפשר לפרגן ולהבין שגם לנו יש מה שנקרא טעם אישי (והוא לא קשור לניסיון או להיעדר הניסיון שיש לנו).

ישבתי גם ישבתי.

לצערי הרב בנסיעת מבחן אין לך הזמן להתמקד בכל פרט ופרט.

מה שהיה חשוב לי בנסיעת המבחן זה שהנסיע תהיה נעימה, לא קופצנית מידי, ושלא ארגיש בקופסת גפרורים.

את כל זה הספארק סיפקה לי וזה הספיק.

SUPERLATIVES ALERT

:roll:

לכל בעלי הספארק תתחדשו וסעו בזהירות :mm_yeah:

תודה רבה.

לא נסעתי ב'ספארקי' כבר שבוע, בגלל תקופת המלווה. ביום שני יש לי נסיעה.

תתחדש, אורן.

וכן, ה'ספארק' ידועה כדי בעייתית לנהגים גבוהים. עבורי זו לא בעיה. אני 1.60, ורואה את מד הקמ"ש היטב. אצלי הכיסא מוגבה למקסימום, והוא נוח לי מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...