Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לוטוס סופר 7 החיפאית עושה עליה למרכז וזוכה לבעלים חדשים

און יעקבסון
שימו לב! השרשור הזה בן 3767 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם בדקתם נזילות ממיכל הדלק לפני ההרכבה?

חן.

חן, המכונית הזו הגיעה לפרוייקט השיפוץ במצב נסיעה ואחרי שימוש שוטף של כמה חודשים טובים. למעשה, אם אני מבין נכון, המכונית הזו מעולם לא הושבתה על ידי בעליה הקודמים והייתה תמיד במצב נסיעה.

בכל מקרה, המיכל במצב מצוייו. הוא נוקה היטב, לא נוזל ונצבע לפני שהוחזר למקומו.

תודה על תשומת הלב.

חבר צוות פיברקלאב.

יש לכם שאלות בנושא רום כרמל, סוסיתא? מחפשים חלקים? נסו אותנו כאן. מבטיחים לנסות לעזור!

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=448875

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 924
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זהו, הרגע המרגש הגיע. אחרי כמעט תשעה חודשים של חיים בנפרד, הגיע הזמן לחבר בחזרה בין השלדה המשופצת לבודי הצבוע.

אין הרבה מה להכביר מילים על המאורע, פשוט צריך לתת לתמונות (באדיבותו של שי אלמוג ובנו, שהגיעו לצלם, קצת לעזור ובעיקר להציע אבטיח טעים! :lol:

אז הנה, הפינה לשיפוטכם:

1. קרוב-רחוק. השלדה צופה בבודי המבהיק, הממתין לה בכניסה למוסך.

2. לפני השידוך צריך לקבע את מיכל הדלק במקומו (רק זוג ברגים תחתונים תופסים אותו לעת עתה).

3. עוד מבט אחד אחרון בנפרד, ו...

4. קובי ואני מרימים את הבודי ומעבירים אותו לכיוון השלדה (בקלות, יש לציין. הבודי ממש קל). לעזרה אנו קוראים לידידי ורעי, ירון אדרי.

5. ראשית מכוונים את חלקו הקדמי של הבודי לכיוון השקע המיועד לו בשלדה.

6. עכשיו אפשר (בעדינות! לא רוצים לשרוט את הצבע...) להחליק את הבודי אט-אט מטה.

7. עוד קצת כיוונים, ו...

8. זהו! הבודי יושב לו בבטחה בתוך (בלוטוס זה בתוך השלדה, ולא על השלדה, כמקובל).

עכשיו אפשר להסדיר נשימה, להביט בתוצאה, ו...

המשך יבוא!

010620121126.jpg

010620121128.jpg

010620121129.jpg

DSC_0580.JPG

DSC_0585.JPG

DSC_0586.JPG

DSC_0588.JPG

DSC_0589.JPG

חבר צוות פיברקלאב.

יש לכם שאלות בנושא רום כרמל, סוסיתא? מחפשים חלקים? נסו אותנו כאן. מבטיחים לנסות לעזור!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש גן עדן מוטורי המוסך הזה, עם אסקורט מוכנה, אסקורט תורנית בשיפוץ, טינה טנדר, האימפרזה ראלי, סופר שבע ויורופה מחכה לתורה... :-D

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש גן עדן מוטורי המוסך הזה, עם אסקורט מוכנה, אסקורט תורנית בשיפוץ, טינה טנדר, האימפרזה ראלי, סופר שבע ויורופה מחכה לתורה... :-D

אתה לא מבין כמה אתה צודק - וזאת אני אומר בתור זה שיושב בצד, עובד על המכונית שלו ורואה בכל פעם מחדש את ניר, או את אייל - הבן שלו - עושים "סיורים מודרכים" לאורחים, באגף הקלאסיות של המוסך. וזה כולל גם נציגים מטעם יבואני רכב, קליינטים שהכניסו את המכוניות שלהם לטיפול ובאים להתרשם, עוברי אורח או חברים ששבים ובאים מדי פעם לבדוק ולראות מה נשתנה.

נכון שאני לא אובייקטיבי - אבל אני לא לבד בהרגשה הזו - זה מקום שכיף לבוא אליו.

חבר צוות פיברקלאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהבודי יושב בתוך על השלדה, לא אומר שיש התאמה מלאה בין השניים. אמנם לצד ימין או שמאל, מרווח הטעות הוא כמעט בלתי אפשרי, אבל בהחלט יתכן שהבודי לא יכנס מספיק פנימה לתוך השלדה (קדימה-אחורה). אז כמובן שניתן לבדוק זאת על ידי הכנסת הברגים והאומים, אבל אפשר גם עם הקשת, שעוברת דרך הבודי לתוך השלדה.

אז אחרי שהסדרנו נשימה מהמאמץ שבהרמת הבודי והתאמתו לשלדה, אפשר להתחיל ולבדוק את התאימות.

ככה זה נראה:

1. אחת הבדיקות הראשונות - כאמור - היא לבדוק שקשת ההגנה נכנסת למקומה. אז הנה קובי בדרכו מהמחסן עם הקשת על כתפו.

2. עוד בדיקה אחת אחרונה לפני ההתקנה...

3. ו... הקשת נכנסת למקומה בקלות! וזה אומר שהבודי והשלדה מאוזנים להם יחדיו. אפשר להמשיך.

4. "סתם" פוזה קרבית במיוחד...

5. אל תתרשמו מהמיקום הגבוה של הקשת. היא לא "יושבת" עד הסוף במקומה. היא עוד צריכה לרדת איזה עשרים סנטימטרים.

6. עכשיו, כאשר הקשת במקומה וארבעת הברגים "הראשיים" שמחזקים את הבודי למקומו מעל גשר המתלה האחורי מחוזקים - אפשר וצריך לחזק את הברגים האחוריים של הבודי. ובשביל זה צריך ליפט.

7. שימו לב לצורה בה יושב הבודי בתוך השלדה ולקורות הרוחביות עליהן הוא נשען.

8. הסיבה שצריך לחזק את הברגים האחוריים היא שהחלקו האחורי של הבודי הוא עם חוזק מבני נמוך ואפילו בהוראות ההרכבה כתוב במפורש לא להרים אותו מהצד ההוא. אם תביטו בתמונות בהם קובי ואני מעבירים את הבודי, תראו שאנו עושים זאת מהצדדים ולא אחד מלפנים ואחד מאחור כמקובל. אותם ברגים אחוריים מחזקים את הבודי לשלדה, אבל גם לאחת מזרועות המתלה. החיזוק הנ"ל הוא זה שנותן את החוזק והעמידות בחלק האחורי מכך ה"בהילות" להקדים ולחזק את השלושה יחדיו.

גם הפעם - התמונות באדיבות שי אלמוג.

וכרגיל - המשך יבוא...

DSC_0595.JPG

DSC_0596.JPG

010620121131.jpg

DSC_0591.JPG

010620121132.jpg

DSC_0626.JPG

DSC_0623.JPG

DSC_0630.JPG

חבר צוות פיברקלאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה גסה....

זו הולכת להיות מלכת יופי למפגשים ותצוגות? או חיית כביש למסלולים וג'ימקאנות?.. או בעצם שתי האופציות?.. :)

המכונית הזו נולדה למסלול והכביש היחיד שהיא אמורה לראות היא בין מסלול למסלול (על מי אני עובד, יש בקושי מסלול ראוי אחד בישראל... :lol:).

ליאור.

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה גסה....

זו הולכת להיות מלכת יופי למפגשים ותצוגות? או חיית כביש למסלולים וג'ימקאנות?.. או בעצם שתי האופציות?.. :)

המכונית הזו נולדה למסלול והכביש היחיד שהיא אמורה לראות היא בין מסלול למסלול (על מי אני עובד, יש בקושי מסלול ראוי אחד בישראל... :lol:).

ליאור.

מה?! ליאור?! "מלכת יופי למפגשים ותצוגות?" התחלנו בהעלבות? אל תדליק סתם... יודע מה, החלטתי שלמרות שאני מכיר אותך ולא מאתמול ואתה עדיין חייב לי איזה חלק שאני עדיין ממתין לו ולמרות שאני מוריד בפנייך את הכובע על שיפוצים המטורפים שלך - אז החלטתי בכל זאת להיעלב ולא לענות לך. במקום זה - קבל תשובה בתמונות... :-D

01092011175.jpg

16102011458.jpg

180420121083.jpg

25092011331.jpg

תמונה 056.jpg

089.JPG

021.JPG

חבר צוות פיברקלאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדיר שמגיע מישהו לבקר אותנו עם מצלמה, שתופס רגעים ומצבים שבדרך כלל אני לא מצלם בלהט העבודה. אז הנה כמה תמונות נוספות מבית מדרשו ובאדיבותו של שי אלמוג.

תהנו.

אפשר להגיד שהתמונות מדברות בעד עצמן ולכן מיותר לפרט, אבל התמונה האחרונה מסקרנת, לא?

010620121127.jpg

תמונה 061.jpg

010620121130.jpg

DSC_0632.JPG

DSC_0633.JPG

DSC_0597.JPG

DSC_0634.JPG

חבר צוות פיברקלאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היה כדאי לרסס זפת בתחתית האוטו ?

גם לאסטטיות וגם לבידוד רעשים של אבנים שעפות.

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היה כדאי לרסס זפת בתחתית האוטו ?

גם לאסטטיות וגם לבידוד רעשים של אבנים שעפות.

המוטו של לוטוס (או יותר נכון, של קולין צ'פמן) - הוסף קלילות.

זפת = משקל נוסף = :nono: :nono: :nono:

דניאל צודק לגמרי, אבל זו לא הסיבה היחידה: ההתאמה בין הגוף לשלדה מוחלטת. כל שינוי ולו הזעיר ביותר ישנה את מיקום חורי ברגים ואפילו אולי ימנע את הכנסת הבודי כפי שצריך לשלדה. מעבר לזה, ואולי צריך לצלם את הנקודה הזו בכדי שזה יהיה מובן, לא הייתה שום (אבל שום) מחשבה על בידוד רעשים בתכנון המרכב של האוטו הזה. ניתן לראות פתחים ומעברים בין תא המנוע לתא הנוסעים - שלא לדבר על העובדה שהמרכב כאן פתוח לגמרי.

זו הולכת להיות מכונת רעש וכיף במובן הכי פשוט וטהור של המילה. גסה, מחוספסת, שתוקעת גרפצים, מפליצה ומשאירה שלוליות במקומות לא ראויים... כמו גבר מהסוג שכבר לא עושים יותר.

בידוד מרעשים? ברום כרמל, לא כאן... :-D

חבר צוות פיברקלאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3767 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...