Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עלוקות, כספות ומערכות סטראו

matanoosh
שימו לב! השרשור הזה בן 4977 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים נכבדים,

להזכירכם עומד אני לפני קבלת הפאביה הנוצצת שלי וכולי התרגשות וצמרמורות.

לפני שאני משלים את רכישת הביטוח לרכב, רציתי לדעת האם יש השלכות שליליות של התקנת כספת ועלוקה מבחינת התקנה עתידית של מערכת סטראו, היות ורוב החברות מבקשות את ההתקנים הנ"ל בפאביה.

אם יש בעיה לשלב כספת ועלוקה (או אחת מהשתיים) ומערכת סטראו איכותית, כמובן שהדבר ישנה את שיקולי בחירת החברה המבטחת.

מודה לכם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כספת?!?! :shock:

מה זה כספת... ?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף מרוב אמצעי בטיחות אי אפשר יהיה בכלל להתניע את הרכב

:-D

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומלץ גם נועל הגה ונעלי ברקס.

למה כל המיגונים האלה? לא חבל על הכסף שמוכרים את השטויות האלה?

הביטוח דורש קודנית בלבד, וכן שזהו דבר העוזר למניעת פריצות וגניבות רכבים.

ועוד בשביל פאביה? (לא שאני מעליב אותך או משהו, אך דעתי היא שזה עניין כספי ומיותר במיוחד).

בעתיד, כשתרצה מערכת, כמו שיוסי אמר, אין שום קשר בין אמצעי המיגון אל מערכות אודיו.

בהצלחה.

רותם.

102535716d.jpg

Product-200591217246.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה מצחיק אתכם אבל הבחור שאל שאלה לגיטימית לחלוטין.נכון שאין קשר ומניעה להתקנת אודיו בעתיד אבל לשים מנעול הגה ואו ברקסים או כל דבר אחר שיגרום לגנב הבן בליעל להתעכב יתר על מידה מבחינתו ,זה מתכון כמעט בטוח להצלת הרכב.

ברור שאם הגנב קיבל "הזמנה" לרכב מסויים ואו לחלקיו ינסה -וגם יצליח מן הסתם-לגנוב את הרכב.

שמעו סיפור.שבוע שעבר.סקודה חדשה לחלוטין עם ניילונים עדיין, נפרצה כשזכוכית דלת הנהג שבורה,החוטים של הסוויץ בחוץ ומכסה תא המנוע פתוח.המכונית חנתה מתחת לפנס רחוב ועל כביש פתוח ונראה לעיני כל.מאיזו שהיא סיבה עלומה,הרכב לא נגנב.כלומר,משהו או מישהו בטעות,עיכב או גרם לגנב לעזוב את המכונית.והאם הסיפור כאן רלוונטי?חושבתני שכן.כי רכבי שלי היה צמוד לאחורי פגוש הסקודה אז תארו לכם שגם לי היה מזל...:|

ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

טוב, יש לי סיפור מזעזע בקשר למערכת סטריאו ומערכת למניעת גניבה.

לפני כ-7 שנים עבדתי באחד ממוסכי רנו-ניסן בצפון בתור שומר. לילה אחת הגיע רכב (אאל"ט קליאו חדשה) על הגרר בטענה שלא מניע. למחרת דיברתי עם בוחן ראשי והוא סיפר לי שבאותו רכב היתה מותקנת קודנית שלושה ניתוקים עם ממסרים על משאבת דלק, פיקוד סטרטר והצתה. עכשיו, אחד הממסרים נדפק והחליפו אותו בממסר "חילופי". הממסר החילופי היה קצת לא סטנדרטי (או לא תקין) והיה פותח מגעים כשמתח הצתה היה פחות מ11.5 וולט.

ההמשך כנראה ברור אבל אמשיך בכל זאת. מערכת סטראו כללה שני מגברים, בווליום גבוה בבאסים המתח היה יורד ל-10.8 וולט. הממסר היה נפתח, הצתה נפסקת והמנוע היה מפסיק לעבוד. הנהג, כשחיכה לגרר, שמע מערכת וזה כבר הוריד את המתח לקצת פחות מ-12 וולט, מנסיון להניע, מתח היה נופל עוד קצת, והרכב לא הניע. אחרי החלפה של ממסר אצל אחד המתקינים העניין הסתדר והוסבר לנהג שאם כבר מלבישים שני רוקפורדים, אז כדאי לשדרג את האלטרנטור ומצבר וגם שלא יתרוצץ לחפש מתקינים זולים כשמטפלים בקודניות וכל ציוד למניעת גניבה אחר

טוב, יש כאן שילוב של דברים, אבל בכל זאת...

Skoda Van+ '98 -> Citroen Berlingo '00 -> Citroen ZX '93 -> Suzuki Swift '91 -> Suzuki Jimny '09-> Daihatsu Terios '11

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב!

קצת הסברים

1. העלוקה היא חלק של הקודנית שתפקידה הוא ליצור ניתוק ברכב כאשר הקודנית דרוכה. בדרך כלל בסקודה העלוקה מנתקת אימוביליזר מקורי

2. הכספת שאתה מדבר עליה היא או כספת לעלוקה שהכוונה היא שהעלוקה שהיא בגודל של ממסר רגיל נכנסת לתוך קופסא קטנה מברזל ואת הקופסא סוגרים עם ברגים שהראש שלהם נשבר ואי אפשר לפתוח אותה כך שזה מקשה על הגניבה או שיש עוד כספת שאותה מתקינים על המחשב רכב באותה שיטה והיא מונעת הוצאת מחשב רכב וגישה אל הצמות שלו

בכל מקרה תיגש למתקין מורשה עם תופס בדיקת מיגון מחברות הביטוח לשם בדיקת רמת המיגון הדרושה לך

ממה שאני זוכר אתה צריך קודנית 2 ניתוקים עם עלוקה מפוצלת ואני לא בטוח בקשר לכספת

ובקשר למערכת בעתיד אין שום קשר להתקנה של הקודנית והמערכת ברכב

"בשביל להגיע לתוצאות משמעותיות יש לערוך שינויים משמעותיים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4977 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...