Jump to content

Gunner

 • פרסום הודעות

  1,268
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

1 נייטרלי

אודות Gunner

 • דירוג
  נהג שודים (> 1000 הודעות)
 • תאריך לידה 29/11/1987
 1. אני בדרך לרכוש רנו פלואנס דיזל משנתונים 2012-14 בקרוב. הסתכלתי קצת באינטרנט וראיתי שיש מספר אופציות, חברות, סוגים של מערכות מולטימדיה, עם שליטה מההגה, בלי שליטה, עם חיבור לרדיו המקורי או בלי וכו'... אני מחפש מערכת מולטימדיה טובה עם WAZE. נמצא בבאר שבע, אבל אין בעיה להגיע למרכז להתקנה במידה וצריך. המלצות, מחירים, רעיונות, טיפים יתקבלו בברכה.
 2. רנו מגאן II 2005 בנזין (ידנית), נורת STOP נדלקת ונכבית באמצע נסיעה, בסיבובים, בירידות, כשהאוטו קר או חם, בתחילת וסוף נסיעה. פשוט סתם. כבר מעל חודש וחצי ולא ברור מדוע זה קורה. הרכב היה במוסך, לא נמצאה שום תקלה במחשב, הרכב מתנהג כמו תמיד מכל הבחינות, נהיגה, צריכת דלק. ניסיתי להבין מהיכן ומתי זה קורה, וזה פשוט קורה באופן מאוד רנדומלי, האם מישהו מכיר תופעה כזו? מצ"ב סרטון- https://streamable.com/pqt4r
 3. היי חברים, מעוניין לדעת קצת יותר לעומק על רנו פלואנס דיזל (אוטומט) בשנתונים 2012-14. מספר דברים שחשובים לי: 1. מערכת מולטימדיה עם waze (אם צריך, אני אתקין, רק מוודא האם יש משהו מובנה באחד הדגמים או משהו שאני צריך לדעת). 2. בקרת שיוט. 3. פירוט על הדגמים הקיימים מבחינת סאן רוף, מגנזיום וכו'. 4. צריכת דלק בנסיעה בין עירונית (80%). 5. עלות ביטוחים + טסט + עלויות אחזקה לשנה. תודה מראש!!
 4. צריכת דלק של הרכב הזה? מכיר?
 5. מדובר במגאן סטיישן דיזל? כי לא ראיתי אחת שהיא סדאן (ואני לא איש של סטיישנים).
 6. חייב אוטומט (בגלל בת הזוג)... האם הבדל צריכת הדלק הוא משמעותי?
 7. רכבי הדיזל שנמצאים ביד2 היום הם בעיקר רנו פלואנס/לגונה. מהי צריכת הדלק הממוצעת של הרכב הזה? מישהו יודע לומר מניסיון? האם יש שנתון בעייתי או דגם ספציפי שעדיף לא ללכת עליו? למישהו יש ניסיון עם סיאט טולדו דיזל?
 8. שלום לכולם, מחפש רכב חסכוני (גפ"מ/דיזל) משפחתי (אסטרה ברלינה, רנו פלואנס, יונדאי I23/I35) עד 50-55K מעל שנת 2011-12. הרכב הולך לעבור כ-60-70 אלף קילומטר בשנה, עם נסועה יומים של כ-200 קילומטר בין עירוניים. למי שעבר כמה שנים עם רכב גפ"מ או דיזל אשמח ליתרונות וחסרונות של שתי המערכות בהתחשב בנסועה. תדה
 9. מגאן II 1.6, בנזין ידני- שנתון 2005 האם יש משהו מיוחד שצריך לדעת על החיישן עצמו? על פניו נראה כאילו זה בסך הכל בורג 10 וחיבור רתמה.. האם אני צודק?
 10. היי חברים, מצאתי בעיה בחיישן הקמשאפט של המגאן 1.6 בנזין שלי. רעידות בהנעה (לפעמים מניע רק בהנעה השנייה) ותקלה שנמצאה במחשב. האם יש משהו שעליי לדעת/לכוון/לחשב או שהההחלפה היא פשוטה, חיישן בעד חיישן?. אשמח לשמוע ממישהו שכבר החליף חיישן דומה ברכב דומה או בכלל. תודה
 11. כן, קרו מספר פעמים בהן בעמידה הטמפרטורה עלתה וכשחזרתי לנסוע היא ירדה ל-0 מעלות. בגדול גם בתחילת נסיעה הטמפרטורה על 0.
 12. היי חברים, יש לי מגאן 05' בנזין ידנית. לאחרונה הרכב לא מגיע לטמפרטורת עבודה, נשאר על 0 מעלות, ולסירוגין עולה ל90 מעלות וחוזר ל-0. בנוסף, צריכת הדלק גברה לכמעט כפול. זה קרה לי לאורך מיכל שלם, וחשבתי שמדובר אולי בדלק מהול (היה קצת חוסר סחיבה בנוסף), לאחר שמילאתי מיכל חדש בתחנת דלק אחרת, בחצי המיכל הראשון הכל היה תקין, והבעיה שוב חזרה כעת. הרכב לפעמים מגיע ל90 מעלות, ונשאר שם לכמה דקות, ושוב יורד ל0 מעלות, גם בנסיעה עירונית וגם בנסיעה בין עירונית מתנהג בדיוק אותו דבר, גם עם מזגן וגם בלי מזגן. ניסיתי לשלול כל דבר אפשרי ואני לא מצליח להגיע לשום מסקנה. הרכב אחרי טיפול, וטסט לפני חודשיים, כל הפילטרים והפלאגים חדשים. מה יכולה להיות הבעיה? קרה למישהו?
 13. מרגיש שיש משהו ישראלי בשייכות - ה"שלי" הזה. רכב הוא לא נכס ולא השקעה, רכב הוא הוצאה לכל דבר וערכו יורד עם השנים ב99.9% מהמקרים, לכן החשיבות האמיתית של מי הוא בעל הרכב היא אפסית, בעיני לפחות, ובעיני אלפי האנשים שנוסעים היום ברכבי ליסינג. אגב, גם לאלה שלא בוחרים בליסינג והולכים על מסלול מימון יפה של יונדאי/הונדה או כל חברה אחרת, אמנם הם רשומים כבעלי הרכב, אבל כאשר מירב הסכום שייך לבנק/חברת המימון, הרכב הוא לא באמת שלך. אם אתה נהנה מנסועה ממוצעת ברכב בסיסי, כמו אחוז גבוה מהאוכלוסיה בישראל, מסלול הליסינג היבש באוויס/אלבר למשל, משתלם כלכלית הרבה יותר מאשר להחזיק רכב "משלך". כמובן, שלא אני זה שאמנע ממך לדרדר את הרכב שלך מצוק
×
×
 • Create New...