Jump to content

alpine

 • פרסום הודעות

  2,728
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

10 נייטרלי

1 עוקב

אודות alpine

 • דירוג
  חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות)
 • תאריך לידה 14/03/1971

Personal Information

 • עמוד הבית שלכם
  http://www.ecaudio.co.il/

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. *התשובות במודגש למען הסר ספק אין לי ולא הייתה לי נגיעה (למזלי הרב) במערכת הנ"ל, לא ראיתי את הרכב וגם לא שמעתי אותו. את העובדות שאני יודע אני יודע ממקור ראשון שגם סיפק התכתבויות ותמונות וכן מדפי הפורום כאן והפייסבוק. ניראה שהנושא מוצא מעל ומעבר מבחינתי, קצת קשה לי עם עיוות העובדות ויצירתם מחדש, תהנה מהמערכת שלך.
 2. לא צריך להיות גאון כדי להבין שמשהו כאן לא בסדר כפי שTOM22 שם לב, פותח השרשור משנה את המציאות מרגע לרגע והקוראים הלכו לאיבוד בדרך. פעם היה רעש פעם אין רעש פעם היה קנאק פעם אין קנאק, פעם שמעו טוב כשיצא מהמתקין בפעם אחרת אין באס. פעם יש חשבונית פעם אין חשבונית. לא בכדי פותח השרשור שעבר כמה מתקינים ואת כולם הכתים לא מעז לכתוב מיהו אותו מתקין בשרשרת המתקינים המוכתמים. מהסיבה שכנראה אינו זוכר את ההתרחשויות ולמה הגיע לאותו מתקין ומי עשה מה ואולי מחשש שיהיו תוצאות לכתיבה שלו, אבל יש מי שמסדר לו את ההתרחשויות ואת הנתונים. ידידי היקר כתבתי לך לא פעם ולא רק בפורום זה שאתה צריך התקנה חדשה עוד בטרם התחילה סגאת המנחת. לא כתבתי לך שמנחת יפתור לך את כל הבעיות בחיים. לדייק בעובדות זה לא הצד החזק שלך. אדי, תאורתית כפי שכולנו פה בפורום יודעים מנחת זאת לא אופציה איכותית. לא טענתי שזאת אופציה איכותית כלל, אבל כן טענתי שמנחת טוב ישמע טוב יותר מיציאות הRCA של המכשיר הסיני. לא ניסית את האופציה הזאת כלל וכל זאת מתוך השיחות שלנו ומשרשורים קודמים בעניין (ניסית דברים אחרים). אתה קובע שטעיתי מבלי שבדקת, אז בוא תגיד לי מי מקובע? אדי תהיה בטוח שאני עושה ובודק דברים חדשים כל הזמן (מגיעים אלי לא מעט לקוחות עם דרישות לא רגילות כלל) ואתה קובע בהחלטיות שאלו הצדדים האפלים של הניסיון.
 3. למה בכלל JOYING ? הוא מחפש מכשיר שתומך באנדרואיד אוטו לא מכשיר אנדרואיד. לכל המותגים יש מכשירים שתומכים באנדרואיד אוטו/ קאר פליי. ממליץ לך לקנות מותג ולא מכשיר סיני.
 4. אדי, אחדד קצת את דבריי כי אתם טוחנים את הדברים שוב בלי שניסיתם בפועל את מה שאני מכיר מקרוב כל יום. אם היה מדובר בHU איכותי אין ספק שלא מחברים מנחת במקום יציאת RCA. לא כתבתי בשום מקום שמנחת זאת יציאה איכותית. מלכתחילה מי שמתקין מכשיר סיני לא מכוון גבוה ואיכות הסאונד היא בהתאם (ממליץ לך להחליף במהרה את המכשיר הסיני למותג ולהבין כמה גרוע אתה שומע). מאחר ומדובר במכשיר סיני גם אם הוא JOYING שאתם עפים פה עליו (וזה פשוט עצוב). אז המלצתי להתקין מנחת איכותי , מניתי 2 סיבות למה לעשות זאת. במקום זה אתם טוחנים תאוריות בסיסיות שידועות לכל מי שחובב סאונד, מי שמקובע בעניין זה אתם שחוזרים כמו מנטרה מבלי שניסיתם את מה שעשיתי יותר מפעם אחת. אדי עם כל הכבוד אבל JOYING לא קרובה לשום מותג מערבי שאני מכיר. JOYING היא אולי הטובה שבמולטימדיות הסיניות אבל היא עדיין מותג סיני. זה פשוט עצוב לאן הגיע הפורום הזה אם מהללים חברה כמו JOYING.
 5. אני מסלף את דבריך? ככה ניראת ההערכה שלך כלפי מתקין שהיה סופר סבלני איתך? אני מציע שתקרא שוב את מה שכתבת עליו. ולך ביקר התשובות מודגשות
 6. כמובן שאיתך זה שיח חרשים אתה אלוף בלהוציא דברים מהקשרם. איפה כתבתי שמנחת פותר רעשי מנוע? כתבתי שזה מונע ספייקים (בכיבוי והדלקה כדי שיהיה לך ברור יותר) ובמכשירים סינים תקבל איכות טובה יותר עם מנחת מאשר יציאות הRCA. ספר לי בבקשה על הניסיון שלך עם מכשירי מולטימדיה סינים? האם ניסית פעם לראות את מה שכתבתי לגבי התקנת מנחת ושימוש ביציאות הRCA במכשירים הנ"ל?ברור שלא. אתה אלוף התאוריה. התאוריה שלך נכונה באופן כללי לא כשמדובר במולטימדיות סיניות. להבדיל ממך אני מדבר מניסיון ואתה אוהב תאוריה ואוהב להתווכח עם ניסיון של שנים. פותח השרשור לא הגיע אל המתקין לתקן את בעיית הרעשים של המנוע, כדאי שתהייה בקיא בפרטים. המתקין אמר ללקוח שצריך התקנה חדשה שוב אתה לא מדייק. האם אתה יודע מה אמר המתקין ללקוח בטרם התקין לו את המנחת? ברור שלא. אני לא צריך שתעריך את התגובה שלי אלא שתקרא מה כתבתי ותגיב עניינית, ולא תמציא דברים שלא נכתבו. חד משמעית פותח השרשור לא מדייק בעובדות, ואף מכפיש את המתקין שהוא בעצמו כתב שהוא מתקין מומלץ (לא אני כתבתי) ואף שיבח את המתקין גם בהודעות פרטיות וגם בדף הפייסבוק. מאחר שפותח השרשור לא מבין בתחום והתייעץ עם אלפי יועצים מה שהוסיף לבלבול שלו כך שאין לו מושג מה טוב ומה רע. אני מצפה שפותח השרשור ינהג באותה הגינות שנהג בו המתקין וימשוך את מילותיו בחזרה. ז
 7. אז גם אני אנסה לסדר לך. מעניין כמה מכשירים סיניים התקנת במשך חייך כשאתה ממליץ להוסיף ליין דייבר למכשיר סיני. האם שמעת ניסית או התנסת ואם התנסת אז כמה כבר התקנת? כהרגלך אתה תמיד תכתוב ובכתיבה שלך תוכיח את חוסר הידע והניסיון שלך. על פניו הוספה של ליין דייבר אמורה לשפר את היציאה, זה נכון במכשיר "נורמלי". בסיני לפני הוספת ליין דרייבר אתה מקבל כל מיני ספייקים ופיצוצים (לא מדובר בתקלה ככה המכשירים האלה). תוסיף לזה ליין דרייבר ותקבל חגיגה שלמה. לכן במכשירים סיניים לרוב אני מתקין מנחת נורמלי ומקבל תוצאה טובה יותר וזה כמובן מניסיון בניגוד גמור אליך. אולי לא תהייה שליטה על הסאב (ואולי כן תלוי במגבר) אבל הסאונד יהיה הרבה יותר טוב. * לא מדובר ב100 אחוז מהמכשירים הסיניים אבל ברובם המוחלט. *לפותח השרשור אין תקציב ואתה רוצה שיתקין מטריקס או פרוססור באמת פתרון מצויין. אתה לא מכיר את המקרה ואת השתלשלות הארועים, אבל אתה ופותח השרשור מטילים דופי בבעל מקצוע הגון וישר שלא יכול להגיב כאן. הקלות הבלתי נסבלת של הסקת המסקנות מבלי לראות תמונה שלמה היא ספורט לאומי. מי שהוסיף את המנחת לא היה מי שביצע את ההתקנה וגם לא היה אמור לטפל בבעיית הרעשים במסגרת מה שבוצע ברכב ומה שסוכם, פותח השרשור עשה כאן סלט (ולא רק כאן) ולא סיפר את כל התמונה. המתקין שהוסיף את המנחת הציע לפותח השרשור לעשות התקנה חדשה במחיר הגון של 700 ש"ח ולפתור לו את הרעשים. בנוסף היו בהתקנה המקורית דברים ברמת סיכון של שירפה (את הדברים אני יודע לאחר שיחה ותמונות עם המתקין). בסוף אותו טיפול פותח השרשור יצא מרוצה ואף כתב פידבק חיובי בדף הפייסבוק של אותו מתקין. *לאחר שראיתי את התמונות שגם שלח לי המתקין וגם פותח השרשור פרסם, ולנוכח סגאת הרעשים ועודף בעלי המקצוע המעורבים, אין מנוס מלפרק את ההתקנה ולבצע התקנה חדשה. אם אין לך תקציב תעשה מה שהציע לך מתן ותחסוך כמה חודשים. כל פעולה אחרת תעלה לך בכספים מיותרים ומפח נפש מיותר.
 8. אז למה המתקין שם מנחת כשיש יציאות RCA במכשיר? לא בהכרח רצה למכור לך מנחת. היציאות במכשירים הסינים לרוב גרועות, עד כמה שזה ישמע מוזר עדיף לשים מנחת במקום להשתמש ביציאות הגרועות הללו. בלא מעט מקרים היציאה חלשה או שתספק רעשים מסוגים שונים. כניראה שהבחור שהומלץ לך בפשפשוק ידע מה הוא עושה. פתחת כבר 200 שרשורים ב400 מקומות, קיבלת 1000000 תגובות, התייעצת כבר עם כל המתקינים באזור המרכז ואתה ממשיך לחפור. אני מבטיח לך שמרוב דעות אתה תצא מבולבל ועם בזבוז של כספים מיותר.
 9. אם אתה לא רוצה לזרוק את כספך, תפסיק לחפש פתרונות קסם לך למתקין נורמלי שיבצע התקנה נורמלית ולא חיבור מאולתר, מהתמונה שהעלת ניראה שהעבודה חאפרית. כמו שזה ניראה אני גם בטוח שהקומפוננט לא מותקן כראוי וגם אם תפתור את הרעש אתה לא תמקסם את הציוד שלך. אני לא יודע כמה שילמת (אם בכלל) על עבודה כזאת אבל מי שביצע אותה הוא בטח לא מתקין.
 10. כפי שכתבו לך, יש צורך במתאם חיצוני דוגמת PAC.
 11. 1- אני שותף לדעתו של המתקין ולא הייתי מתקין מגברים ישנים ברכב הנ"ל. מגברי קלאס D שמיוצרים היום הם ברמה מעולה ואפשר להגיע איתם לרמת סאונד טובה מאוד. 2-השאלה כמה נוח יהיה לך להשתמש בCD היכן תתקין אותו וכיצד תשתמש בו בצורה נוחה. 3- לגבי התצורה של המערכת, זאת אמורה להיות החלטה שלך נטו, האם אתה מתחבר לתצורה של במת סאונד (קומפוננט+ סאב) או שאתה מעדיף סאונד שעוטף אותך (קדימה אחורה+סאב). ההמלצה שלי היא ללכת על תצורה של קומפוננט+ סאב כך תוכל להשקיע ברכיבים טובים יותר או בהתקנה מושקעת יותר (איטום, בניות וכ"ו) אתה מוזמן לראות התקנה שביצעתי לא מזמן ברכב היברידי מאותה משפחה: https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?683855-%D7%A9%D7%93%D7%A8%D7%95%D7%92-%D7%A1%D7%90%D7%95%D7%A0%D7%93-%D7%91%D7%98%D7%95%D7%99%D7%95%D7%98%D7%94-%D7%A8%D7%90%D7%91-4-%D7%94%D7%99%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%93%D7%99%D7%AA-2019
 12. עבר כמעט חצי שנה מאז, ניראה לי שהבחור כבר קיבל החלטות
 13. זה תואם מקור ולא מולטימדיה מקורית...
 14. אייל התייחסתי לדברים האלה. אני לא מכיר שום רכב יוקרה שעולה כמו משפחתית יפנית. בקיצור פותח השרשור יאלץ להתפשר על סיני או שיגדיל את התקציב.
×
×
 • Create New...