Jump to content

alpine

 • פרסום הודעות

  2,740
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

22 נייטרלי

1 עוקב

אודות alpine

 • דירוג
  חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • עמוד הבית שלכם
  http://www.ecaudio.co.il/

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. תתחדש דני אני מקווה שהגעת למה שרצית, תעלה תמונות של החלק הקידמי שנבין מה עשית שם
 2. דני תתחדש, חשוב שבסופו של דבר יצאת מרוצה וקיבלת בדיוק את מה שדרשת. על הדרך גם עלית ברמת הרכיבים, אחד החלקים החשובים בבניית מערכת שמע היא התאמת הרכיבים לדרישות הלקוח ולא מכירה אוטומטית של ציוד.
 3. ***נערך***, כניראה שהייתי צריך לממן את הבניות על חשבוני אולי גם להעניק ללקוח סופשבוע בחו"ל כולל ביזבוזים ואז בטח היית כותב: יעד גרוע ולא מספיק כסף לבזבוזים... כל המלל שלך מקורו בתאוריה בלבד, ציטוטים מפה קישורים לסרטונים משם, כבר הצעתי לך פעם או פעמיים לנסות "ללכך" את הידיים לפני שתכתוב אולי תבין טוב יותר, אין לך בכלל מושג מה נעשה שם, התגובות שלך הן לגופו של אדם ולא לגופו של עניין. הכל במטרה אחת שהיא מאוד ברורה לא רק לי. אני מציע שאולי תמצא לבחור מתקין טוב יותר ( או פילנטרופ) שיעשה קסם ואז גם זוית הבניה וגם טבעות ההגבהה השתנו וכל זה מבלי לעשות בניות חדשות.
 4. רק רציתי להרגיע את המודאגים והנשמות הטובות לגבי הזווית, הזווית של הוופאר כבר נקבעה ע"י הבניה שביצע המתקין הקודם ולא ע"י ההגבות , אי אפשר לתקן זוית צריך לשנות את הבניה, כל שנותר לי לעשות זה להתממשק למה שביצע המתקין הקודם, כל זוית אחרת והרמקול יהיה מאחרי הדיפון. מעבר לזה הזוית בתמונה קצת מטעה. צריך לראות את מבנה הדלת כדי להבין להיכן זה באמת פונה.
 5. כרגיל, הידע שלך נתמך על תאוריה בלבד. אם היית מפרק את הרמקול ביום גשום היית מגלה שהוא רטוב, בכל דלת נכנסים מים לכן יש פתחי ניקוז בתחתית הדלת. ברכבים מסויימים יש הגנה בצורת ניילון (או פח סגור דוגמאת גולף), על מנת למנוע פגיעה של מים בדיפון עצמו. לגבי הצבע, הוא רק לאסתטיקה (לפעמים מעט הגנה). ברכבים מסויימים קורה שסוגרים את הדלת ורואים את העץ, לכן אני צובע את העץ. לרמקול צריך בסיס טוב ואתה ממליץ על פלסטיק? עם שאר הדברים שכתבת בנוגע להבאת ציוד התקנה למתקין לשם שינוי אני מסכים... נ"ב נכתבו פה כל מיני דברים לגבי תמחור, הניסיון הזה להפחיד לקוחו
 6. בוקר טוב, ראשית אדי תתחדש היה לי כיף לעבוד איתך ותתפלא גם על הרכב (טוב זה עדיין לא יפני מבחינת קלות עבודה אבל זה בסדר...) תודה לכל המפרגנים ולכל אלה שיודעים להעריך עבודה מהי. כמה הבהרות קטנות ( לא מתכוון להכנס לוויכוחים ולהסיט את נושא השרשור) אין ספק שJOYING מכל החברות הסיניות נחשבת בצדק לחברה טובה ביחס למכשיר סיני. היו לי לא מעט ויכוחים עם לקוח שהתקין מכשיר שלהם עם חיבור אופטי. הלקוח זה אחד שיודע "לחפור" מצויין כל נושא אליו הוא נכנס, אחרי שימוש של כמעט שנה הוא הודה שגם האות "הדיגיטלי" בסופו של דבר נשמע מעוות. אין לי מניות בשום מותג ואני גם לא מרוויח יותר על מכירה של מותג, בסופו של דבר
 7. מחפש לרכוש גנרטור קטן מידות, בחיפוש ברשת מצאתי את המוצר הזה, מבחינת דרישות הוא ניראה לי מתאים, אשמח לשמוע את דעת המומחים בעניין או לחילופין אשמח לשמוע ולקבל המלצות על מוצרים אחרים.
 8. אודיו קינג, בדרך כלל יש לך המלצות טובות. אבל 2 הרכיבים הללו הם בטח לא איכותיים והייתי עושה בחירות אחרות. לא חסר מגברי 4 ערוצים איכותיים, במקום להשקיע על תואם מקור שרק יעשה רע למערכת הייתי משקיע את הכסף בהתקנה טובה ובאיטום.
 9. *התשובות במודגש למען הסר ספק אין לי ולא הייתה לי נגיעה (למזלי הרב) במערכת הנ"ל, לא ראיתי את הרכב וגם לא שמעתי אותו. את העובדות שאני יודע אני יודע ממקור ראשון שגם סיפק התכתבויות ותמונות וכן מדפי הפורום כאן והפייסבוק. ניראה שהנושא מוצא מעל ומעבר מבחינתי, קצת קשה לי עם עיוות העובדות ויצירתם מחדש, תהנה מהמערכת שלך.
 10. לא צריך להיות גאון כדי להבין שמשהו כאן לא בסדר כפי שTOM22 שם לב, פותח השרשור משנה את המציאות מרגע לרגע והקוראים הלכו לאיבוד בדרך. פעם היה רעש פעם אין רעש פעם היה קנאק פעם אין קנאק, פעם שמעו טוב כשיצא מהמתקין בפעם אחרת אין באס. פעם יש חשבונית פעם אין חשבונית. לא בכדי פותח השרשור שעבר כמה מתקינים ואת כולם הכתים לא מעז לכתוב מיהו אותו מתקין בשרשרת המתקינים המוכתמים. מהסיבה שכנראה אינו זוכר את ההתרחשויות ולמה הגיע לאותו מתקין ומי עשה מה ואולי מחשש שיהיו תוצאות לכתיבה שלו, אבל יש מי שמסדר לו את ההתרחשויות ואת הנתונים. ידידי היקר כתבתי לך לא פעם ולא רק בפורום זה שאתה צריך התקנה חדשה עוד בטר
×
×
 • תוכן חדש...