Jump to content

roeiav

 • הודעות

  1,845
 • כאן מאז:

מוניטין

19 נייטרלי

1 עוקב

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  משדרג...
 • איזה רכב יש לך?
  גדול
 • תחביבים
  לשדרג
 • מקצוע
  שידרוגפייל

צפיות אחרונות בפרופיל

3,381 צפו בפרופיל
 1. היה מפגש מטורף, שמעתי כ 8 רכבים שונים, שמעתי אלמנטים שרציתי לרכוש\לשמוע. באמת היה מפגש איכותי. לצערי לא הגעתי עם טוויטר אחד, אבל היה מה לשמוע. מפגש הבא(רמז למארגנים) אגיע יותר מוכן. סליחה לכל מי שרצה לשמוע אצלי ולא הספיק. גם כי הייתי ברכבים שונים, וגם לא התלהבתי להשמיע את המערכת ללא טוויטר, וללא כיוון. זה יעשה אבל לסקאן ספיק. בהחלט התחום גדל והתעורר. כיף אמיתי!
 2. היה לי בעבר רינג רדיאטור של סקאן ספיק הדגם הביתי הגדול. אני יכול להגיד לך שהם באמת מאוד חדים. אבל סופר מפורטים, הייתי שומע שירים שפתאום אני מבין שיש עוד צלילים שלא שמעתי לפני. כן חד וחלק זה עניין של טעם בטוויטר. אני מאוד אהבתי את מה שהיה לי, ולקחתי בחשבון שהם לא היו(אז לפני 10 שנים) מכוונים כלל. יצאתי מיוסי אחרי כיוון ראשוני של חצי שעה, וזה מה אהבתי. אני חושב שהיום אני אנמיך טיפה את החדות של הטוויטר. הטעם שלי גם קצת השתנה, אבל היה לי בעבר סקאן,ומאוד אהבתי. לכן הלכתי על אותם רמקולים כמעט גם היום. אני מתקין את הברליום קודם(כשבוע שבועיים) ואז אחליף לרינג רדיאטור. אעדכן אחרי כיוון
 3. אל דאגה, בקרוב תוכל לשמוע אותם אצלי. אני מרכיב אותם לזמן קצר, ואז אחליף לרינג רדיאטור של סקאן ספיק. מייד אחרי כיוון נפגש.
 4. אני מבין, אז אני מניח שיצא לך לשמוע את הטוויטר בריליום של סקאן ספיק. מה דעתך על הטוויטר הזה?
 5. אדי, אולי פספסתי פה משהו, אבל הטוויטר שלו(לפחות מה שאני רואה בתמונה) זה בריליום סקאן ספיק. למה אין נתונים?
 6. מונו קניתי, רלוונטי
 7. 1000 ש"ח. או החלפה על מגבר מונו חזק\ מגבר 2 ערוצים איכותי
 8. המחיר ירד משמעותית. לינק יותר מפורט: https://www.alpine.co.il/p/Products/SingleView/iLX-700
 9. זה בדיוק מה שאני רוצה להשיג, יש לי תיבה קטנה 25 ליטר, והסאב דורש לפחות 35 ליטר. אעדכן איך נשמע לאחר הוספת הצמר סלעים הסינטטי
 10. UP לינק מזאפ. https://www.al-galgalim.co.il/catalog.php?id=7428&utm_source=zap מחיר לכל השואלים בפרטי- 1500 ש"ח
 11. אייל, מדהים. הבנתי הרבה יותר עכשיו. תודה רבה, אני בטוח שהשירשור הזה יעזור להרבה אנשים. לי הוא עזר מאוד. אעדכן שבוע הבא מניסיון אישי
 12. תודה רבה, אני יודע מה הסיבה שמוסיפים את הצמר הסינטטי. אבל מה שרציתי לדעת זה, מה הפעולה "הכימית"(לא עולה לי המילה הנכונה) אבל מה גורם לרמקול להרגיש שהוא נמצא בחלל יותר גדול? דבר נוסף, כמובן שיוסי אלפיין יעשה את זה. אני כבר למדתי כמה דברים בחיים. אפילו אם זה נראה לי פשוט מאוד, יש אנשי מקצוע, לא סתם הם למדו את המקצוע. יש דברים קטנים שעושים את ההבדל בין התקנה טובה להתקנה מעולה וסופר מקצועית. בעוד שבועיים קבעתי "תור" אצל יוסי, יהיה הפתעות.. מקווה שאצא מרוצה כמו לפני 10 שנים. סקאן ספיק לא אכזבו מעולם-מאמין שגם הפעם.
 13. רציתי לדעת מה עושה בדיוק הצמר סלעים הסינטטי שאומרים שכדי להכניס לתיבה של הסאב. אני רוצה להבין מה קורה שם בתוך התיבה בדיוק, כאשר יש את החומר. חיפשתי בחיפוש בפורום, לא מצאתי.
 14. הייתי הולך על: מגבר טוב פלוס, נניח אודיסון רמה בינונית. סט רמקולים איכותי וטוב שנותן בס עמוק, יחד עם זאת מעולה בגבוהים-פוקל סידרה גבוהה(אם יש מגבר מספיק חזק-מוראל אילייט). מחקתי את הH.U כי אתה עםהמקורי של הרכב. סאב טוב(נגיד אלפיין אחלה סאב) עם מגבר מונו סבבה, חזק,לא חייב להיות הכי איכותי שיש, רק שיהיה לו כוח. התקנה מקצועית זה מאוד חשוב, וכיוון מאוד חשוב. *בגדול אפשר להוציא הרבה יותר מהתקציב הזה, אם הולכים על ציוד יד שנייה.(רוב הציוד שמוכרים פה בפורום זה ציוד מאוד שמור)
×
×
 • תוכן חדש...