Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה לגביי EGT באיביזה טורבו

GT-TURBO
שימו לב! השרשור הזה בן 4999 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב ברשותי איביזה טורבו שנת 2002 טלטלים מחוזקים בוכנות TT מזרקים 440CC האיירפלו מטר מנותק צי'פ של פריליניג

אני גודש כרגע 1.4 בסוף רביעי הEGT באזור 950. עכשיו מיליתי 10 ליטר טולול על טנק מלא 98 והעלתי לאט לאט גדישה עד 1.7 באר והEGT בסוף רביעי 970 כמעט לדעתי זה הרבה מאוד, ויש הרבה שאני שואל אותם אומרים שזה תקין שרוב הוואגים עובדים על טמפרטורות כאלה. עכשיו ככה למדה קידמית לפי הסורק תקלות לא מגיבה האם זה משפיע איך שהוא?

ואני מעלה תמונה של החיישן EGT איפה שהוא ממוקם האם זה תקין 950?

http://www.siz.co.il/my/5mjgwidjynwy.jpg

זה התמונה של מיקום החיישן בסעפת ATP והEGT הוא של גריידי האם ביחס לאיפה שהחיישן ממוקם האם זה תקין?

תודה רבה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיישן נמצא על 2 מעברים,משמע הוא מראה טמפ׳ יותר

חמה ממה שהיה מראה אם הוא היה על הראנר הרביעי נגיד,

וגם ידוע שהסעפת הזאת לא להיט בעיקר בגלל הלחץ שנוצר בה בבוסטים של למעלה מ1.3-4

ואם כל זה המנוע לא אמור להיפגע,רק תבדוק שאין תיקונים גבוהים עם דלק טוב ושלחץ דלק תקין

וסע בלי דאגות.

אם תצטרך עוד משהו דבר איתי בפרטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה קטנה לבילבונג, מה הקשר בין מיקום של החיישן על שני ראנרים לטמפרטורה?

אם הוא יהיה על הראנר הרביעי , והצילינדר הזה יהיה על 950 מעלות, החיישן יראה 950

ואם הוא על שני ראנרים שעל שניהם מראה 950 מעלות , זה אותו הדבר! המיקום משפיע רק על המהירות היתחממות של החיישן והחום אוויר שם. לא על הטמפרוטרה הסופית!

A.R.T Performance

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש על החיישן יותר לחץ,אצלי לדוגמא החיישן נמצא בדיוק על הקולקטור,באמצע.

זה לא מדעי אבל לפי ההיגיון אם הוא באמצע במקום עם הכי הרבה לחץ אז הוא יראה טמפ" גבוהה יותר

מאשר עם הראנר הרביעי ששם יש זרימה יותר טובה ופחות לחצים.

אם יש מישהו שיכול להוכיח אחרת אני אשמח לדעת שזה לא נכון.

תהיה בטוח שהטמפ' היא לא בדיוק מה שמראה החיישן,שוב כמו שאמרתי מקודם-הסעפת הזאת היא לא להיט,מעברים קטנים-בוסטים גבוהים ולחצים בסעפת=היתחממות,הטמפ' בסעפת במקרה הזה לא תואמת את הטמפ" בצילינדר.

לכן אמרתי שייבדוק שאין תיקונים גבוהים מידי ושהלחץ דלק יהיה תקין.זה יותר חשוב מהEGT כרגע.

לא מזמן ראיתי חיישן שנראה בצורת שייבה שטוחה שמרכיבים על הפלאג ותפקידו גם למדוד טמפ" בצילינדר.

יש למישהו ניסיון עם זה ? אולי מפורומים בחו"ל ? נותן אינדיקציה טובה יותר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיקום תקין אבל לא אופטימלי , היה יותר נכון לשים אותו על הראנר הרביעי

היציאה הזאת בסעפת מיועדת לWG בכלל , אבל לדעתי הקריאה שלך לא מושפעת מהמיקום

950 מעלות זה גבוה ! ואסור להגיע לשם , טמפ' אופטימלית בסוף הילוך לא צריכה להיות מעל 930 מעלות

בילבונג , נראה לי שאתה מתבלבל עם סעפות מקוריות של 1.8T , שם באמת נוצר לחץ מיותר בתוך הסעפת שגורם לEGT לעלות טיפה מעל מה שיש באמת

אם העלית גדישה ועולה לך הEGT לטמפ' מסוכנות אתה צריך להוסיף דלק דרך הצ'יפ (ולא להעלות לחץ בווסת)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היתבלבלתי,לפי התמונה שלו אני מנחש שזו סעפת ATP T25.

אומנם היא יותר גדולה מהמקורית,אבל אל תשכח שגם הטורבו שלו יותר גדול מהמקורי,לכן הלחץ גודל בהתאם.

תאמין לי שמניסיון-בגדישות של 1.4 ומעלה מתחיל להיות בלאגן בסעפות האלה עם כל הGT28 למיניהם.

אתה מוזמן לראות בעצמך-רכב שגודש 1.9 על GT2876 ונוסע ככה כבר שנה עם EGT של 1000 וקצת(חיישן על הקולקטור).כמובן 1.8T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם למדה קידמית דפוקה,גם מאפ מנותק,גם EGT גבוהה ומעלה בוסטים בלי כיוונים.

ובמיוחד בלי ווידבנד,מתכוון בטוח לשבור מנוע.

אל תסמוך על טולול בלי להוסיף דלק במיוחד שאתה מעלה גדישה.

חיב ווידבנד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר לפי דעתי, מה שלא יהיה,זה גבוה,לפני שאתה מעלה בוסטים,תסדר את הלמדה ואת כל מה שצריך ואז תעשה כיוונים דרך הציפ לא דרך ווסת כמו שנאמר כאן אגב תתחדש מקווה שתהנה עם הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה תודה לעוזרים אני עכשיו רוצה לעשות לוג לראות אם יש תיקונים בהצתה הורדתי את הוואג קום יש לי כבל כחול מישהו יכול להסביר לי במפורט איך אני עושה את זה? תודה רבה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה קטנה חיברתי מחשב נייד עם וואג קום לראות תיקונים. בהתחלה היה לי תיקונים של 9 בהצתה. אחר כך עשיתי איפוס תקלות ויצאתי לסיבוב בלילה 2 לפנות בוקר בערך להפתעתי 1.5 באר וכמעט ואין תיקונים אולי 2 בהצתה והאוטו שרף את ההילוכים כולל רביעי חמישי והEGT לא עבר את ה900 מה יכול להיות השתנה? האם זה בגלל שעשיתי איפוס תקלות? האם בגלל הקור? ועוד משהו שפתחתי מכסה מנוע שמתי לב שהוואקום של הווסת לחץ דלק(ווסת מקורי שיושב על החנוכייה) היה קרוע קצת האם זה בגלל זה? ועוד שאלה אם נוסעים ללא וואקום של הווסת זה נותן יותר דלק או שלא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי איפוס תקלות האוטו נוסע יותר עשיר,וכן הלחץ דלק יעלה קבוע גם בסרק.

תיתן כמה לחיצות ותכבה מנוע ככה 4-5 פעמים ותראה שהיה שינוי בתיקונים והדלק.

תלחץ מ 2500 סל'ד ותראה מה התיקונים בעומס.

חבל על האוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אחריי איפוס תקלות האוטו נוסע טוב יותר אי אפשר לעשות את זה שישאר ככה כל הזמן כמעט ולא היה תיקונים אבל עדיין מוזר בטורים נמוכים יש תיקונים של 9 בטורים גבוהים אין. ושוב רציתי לשאול אם אני נוסע בלי הואקום של הוסת לחץ דלק המקורי מה קורה בלחיצה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4999 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...