Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב הודעות באגירה מזהה ומגדיר זוחלים ועופות (מומלץ לצלם ליד אבטיח)

לנצ'יהוליסט

פוסטים מומלצים

למרות איכות התמונות זה נראה מאוד דומה לצפע הארצישראלי. העובי, דפוס המעוינים המחוברים ומה שנראה כמו ראש משולש בתמונות; כולם אומרים צפע. זה גם נראה כאילו הוא אכל לא מזמן. העין המקצועית של באגירה ועוד כמה חברי פורום יכולה לזהות טוב ממני.

במקרים כאלו ניתן להתקשר ללוכד נחשים. כאן יש רשימה:

http://www.parks.org.il/ConservationAndheritage/LawAndEnforcement/Pages/AllPermitHoldersPage.aspx

טוב עשית שלא התקרבת לצלם מקרוב. בנוסף, יפה שנתת לו לברוח, מכיוון שאם לא נותנים לו לברוח הוא מכיש. זה היה בגינה פרטית של בית? או סתם ברחוב? באיזה אזור אם אפשר לשאול?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תודה!

אזור תעשייה בצפון הארץ.

יש דרך להבריח נחש כזה? או פשוט לחכות עד שיעלם לבד?

בנוסף, יש סיכוי שהוא השאיר צאצאים?

אלכס.

דרושים מסגרים עם ניסיון בCO2

מחפש כנפונים לטנדר מאזדה 2003-2007

מחפשים מסגר? חפשו בפייסבוק: http://www.facebook.com/profile.php?id=100002187529747&sk=wall#!/profile.php?id=100002187529747&sk=wall

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שהוא ראה אותך, כפי שכבר ראית, הוא מיד מנסה לברוח. כנראה שהוא הגיע בחיפוש אחר טרף [עכברים, חולדות וכדומה]. אתה יישן שם?

אם זו פעם ראשונה לא הייתי מתרגש. פשוט הסתכל לאן אתה הולך ולאן אתה מושיט ידיים [אבנים, דשא, עצים]. נחשים בד"כ לא מטילים ביצים באזורים הומי אדם [הארצישראלי מטיל ביצים, לא יולד ולדות]. רוב הנחשים נוטשים את הצאצאים שלהם, ולכן אי אפשר לדעת אם הוטלו ביצים במקום קרוב.

אגב, אם טעיתי בזיהוי וזה איזה זעמן מטבעות אז אני סתם מטריד אותך, למרות שלי זה נראה כמו צפע. אתה מוזמן לקרוא באינטרנט, יש המון מידע. יש פורום שנקרא סנייקס שמכיל הרבה מידע. יש גם ספרים כמו "נחשים ארסיים וארסי נחשים" של פרופסור אלעזר כוכבא. אני נהניתי נורא מקריאה שלו. יש גם סתם מדריך לזיהוי זוחלים בארץ מאת פנחס אמיתי ועמוס בוסקילה.

בקשר לצפע, תרשו לי להתפעל. מדובר בייצור יפה, סתגלן שמהווה דוגמה יפה לאבולוציה. טורף מדהים.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רוצה להגיד שזה צפע? :shock:

כשתפסתי קו לפני כמה חודשים באזור סוריה, ישנתי במשך כחודש כחצי מטר מתחת למאורה של אותו נחש (היינו ישנים באוהלים)

הוא היה מתחבא בתוך התעלות בבטונדות (אלו ששמים כדי להגן על החיילים)

איזה אדיוט :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלך זו בכלל חגיגה. יש גם את צפע החרמון. הוא אנדמי לאזור הגבול של ישראל,סוריה ולבנון. כלומר זה המקום היחיד בעולם שניתן למצוא אותו. הסיכוי לכך נע איפה שהוא בין לא גבוה לאפס, מכיוון שמדובר בייצור נדיר שנמצא בסכנת הכחדה, אבל לך תדע. רוב הסיכויים שאם נתקלת בצפע, אז זה המצוי [ארצישראלי].

בד"כ הם לא מקימים מאורות בגובה או על עצים, אלא מתחת לאדמה, במערות קטנות או בורות שהם חופרים. ייתכן שבלילות הקרים הוא חיפש מקום חמים לנפוש בו. [אלא אם אתה מתכוון מתחת לבטונדה, ואז זה יותר הגיוני].

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר בבניין -קומה שנייה.

אתמול בלילה שרציתי ללכת לישון בין שידת הנעליים לבין הארון הבגדים שמעתי רעש .

מין גרגור/תיקתוק ארוך ורציף, טיפה צליל מתכתי נמשך במשך חצי דקה ואז היה שקט.

אני לא יודע מה זה ,אני יודע שבוודאות זה היה מתוך החדר ולא מחוץ לבית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רעש היה?

טססססס טטסססססס?

או שיותר קראאאאאאא קראאאאאאאאאא קראאאאאא?

לי פעם היה צ'יקייייייי צ'יקייייייי, אבל בסוף זה היה סתם חרק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכולים. החרק הזה מאוד רועש לדוגמה:

13395344894839.jpg

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...