Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אתה יודע שאתה ערס רציני, כש...: (זהירות, שרשור זה מכיל תמונה של בנצי)

Dar
שימו לב! השרשור הזה בן 4446 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 206
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בכל כלל יש יוצא מן הכלל.

לי התכשיט הזה מזכיר איזה תג של רמת גימור או משהו כזה.

בכלליות, אני לא מתחבר לאנשים שמסתובבים עם תג השם שלהם עליהם כאילו הם איזה מוצר ממותג.

(חוץ מחיילים, כן?)

אם סבתא שלי ז"ל, קנתה לי לכבוד גיל 12 (אל תשאל אותי למה...), שרשרת זהב עם תיליון מרובע קטן עם השם שלי, לא תתחבר אלי?:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

את האמת? גם לי קנו כזה בילדות, ובחיים לא הלכתי איתו. לא מבין מה הרעיון של זה, ללכת עם השם שלך. זה נחמד אצל כלבים שיש להם שם על הקולר, לא לאנשים.:lol:

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב ילדים אם אתם רוצים "להתחבר" אחד לשני, תעשו את זה בלי להרוס שרשור מצחיק.

ובשביל לשמור על רוח השרשור:

- כשאתה חושב שזה בסדר להיות על השמאלי כי יש לך עונדה ו"זה הכי בטוח בשמאלי"

- כשיש פקק לפניה שמאלה, אתה חותך אותו מהנתיב שממשיך ישר, ואם יש שוטר אתה מסביר לו "באמאש'ך עשה ג'סטה. לא מכיר את האיזור התבלבלתי אחינו"

- יש לך מפתח גלגלים באוטו. לא בבגאז'

- אתה לא יודע להגיד "אני הולך הביתה"

- אתה כותב "חמש תלפים"

- אתה הולך עם גופיית סבא מתחת לחולצה, למקרה שיהיה מכות. אסור ללכלך את החולצה

- ביום כיפור אתה שם כיפה לבנה ומברך כל אחד שאתה רואה. גם אם ארבעה ימים לפני זה דקרת מישהו- פתאום אתה צדיק

hagggg55 כתב:

ברשותי אייפון 3gs 32 גיג'ה בערך כ3 חודשים ואין ספק אני נהנה איתו ברמות מטורפות

אני מציע לנסות יחסי מין, לשם קבלת פרופורציה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת? גם לי קנו כזה בילדות, ובחיים לא הלכתי איתו. לא מבין מה הרעיון של זה, ללכת עם השם שלך. זה נחמד אצל כלבים שיש להם שם על הקולר, לא לאנשים.:lol:

האמת היא שגם אני לא מבין את זה, אבל כרגע אני עונד אותה מתוך כבוד, לא יופי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1, זה גם מה שאני חושב. כאילו מה, את/ה חושש/ת שיום אחד תשכח/י את השם? :|

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

עוד כמה:

1. לאחותך בחיים לא יהיה חבר נורמלי, כי אתה מאיים באולר שקנית בהום סנטר על כל הבנים שלומדים איתה בבית הספר.

2. בצעירותך מטרת חייך היתה לא להשאיר תחנת אוטובוס אחת ללא שמשות מנופצות בשכונת מגוריך.

3. בלם היד ברכב נקרא אצלך "ידית פוזה".

4. בקליות שקופות, אנג'ל אייז ומדבקה שחורה על מכסה המנוע ברכב למכירה גורמות לך להציע למוכר יותר מהמחירון.

5. כשבטסט אומרים לך להחליף לוחית רישוי, אתה מצליח לארגן אחת עם הפונט הכי מכוער בעולם.

6. אתה שואל כל חודש בפורומים על ג'אנטים איכותיים לרכב אבל בסוף קונה סט סיני ב1000 ש"ח כולל צמיגים באוטו דיפו.

7. אתה תופס 2 חניות כדי שלא ישרטו לך את האוטו אבל כשמישהו אחר עושה את זה אתה מקלל את כל המשפחה שלו.

8. אפילו כשהאיביזה האוטומטית שנת 97 שלך כבר נחנקת ב120 קמ"ש אתה לא מוכן לזוז מהשמאלי, ומקלל כל מי שעוקף אותך מימין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאתה מהבהב באורות כמו מטורף לרכב שנוסע בנתיב הימני.

לאן אני אלך?לשוליים?

תעקוף.

ושאתה מדבר בלשון רבים שאתה בכלל יחיד.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום כיפור אתה שם כיפה לבנה ומברך כל אחד שאתה רואה. גם אם ארבעה ימים לפני זה דקרת מישהו- פתאום אתה צדיק

יפה! כמו שכבר כתבתי :razz:

בערב יום כיפור אתה מסתובב ברחוב הראשי עם כיפת יהודה סעדו (והמהדרין לוקחים גם את האמסטף לטיול)

קנית טאסות באוטו דיפו והרכבת לבד

השאיפה שלך בחיים לפני זמן קצר הייתה "להביא" איביזה 3 דל' חדשה מהמבצע

ערסים לא קונים, הם מביאים :lol:

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
  • חברי המעגל הראשון

היום ראיתי את זה ונזכרתי בת'רד הזה:

5696489.jpg

לא משנה שהמצב של האוטו על הפנים והכל שבור ודפוק מכל צד, העיקר שיש בקליות שקופות מכוערות ואנטנת כריש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה בן 26 ויש לך דוד בן 11

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...