Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי ג'ימני, האם זהו לא אמור להיות אסון מוטורי ?

AlonBar
שימו לב! השרשור הזה בן 5666 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לחבר שלי יש ג'ימני ומניסיון האוטו לא מאכזב בשטח אלא ההפך!,

הוא יכול לעשות בית ספר להרבה רכבי שטח,הוא אומנם לא חזק אבל יש לזכור שהוא קטן וקל יחסית לג'יפים האחרים

מה שמביא לו ייתרון,

גם בעירוני הוא לא מאכזב צריכת דלק טובה יחסית נסיעה רגועה בכביש,

לדעתי למישהו שאוהב קצת שטח אבל גם צריך רכב לנסיעות עירוניות והתקציב לא בשמיים זה הרכב,

ואלה שקונים ג'יפים ולא יוצאים לשטח פשוט בזבוז כסף.

הייתי אומר שלרכב 2 חסרונות

1.מנוע חלש רק 1300 וחבל, יש באיטליה למיטב ידיעתי דגם עם מנוע יותר חזק אבל לא מייבאים אותו לארץ

2.קצת צפוף בתוך הרכב

-----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הרכב הכי טוב שהיה לי!

הוחלף רק בגלל גידול במשפחה :-(

אמינות מדהימה ( אפס תקלות ב 5 שנים!) ביטוחים זולים סחירות מעולה והכי חשוב עבירות של עז הרים.

אם היו מוכרים אחד כזה עם 5 דלתות הייתי הראשון להזמין בצבע וורוד אם אפשר (לאישתי)

החלפת בולמים משפרת מאוד את איכות הנסיעה ומי שלא מחפש לנסוע מהר ומחפש רכב קטן, מקסים אם אופי אמיתי זה הדבר האמיתי.

j1.gif

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון

נכון שהג'ימני אינו שיא הפינוק בכביש, ונכון שכל נסיעה בשטח מתחילה ונגמרת בנסיעה (ולפעמים ארוכה) בכביש, אבל מי שקונה אותו רוצה רכב עבירות זול לאחזקה.

אם נתרחק עוד יותר מרכבי הכביש נגיע לסופות ולדיפנדרים. אלה פחות נוחים לנסיעה (ויקרים יותר לאחזקה), אולם, כמו במקרה של הג'ימני, ואפילו יותר, קונים אותם בגלל יכולת העבירות הגבוהה שלהם.

לא שאני מזלזל ברכבי הפנאי (יש לי פורסטר). אלה פשרה בין הכביש לשטח. הם יספקו לא מעט נהגים האוהבים לנסוע בטבע ("ולהתחרע" בכביש, למי שיש פורסטר טורבו...), אולם כאשר מדובר על נסיעה בתנאי עבירות קשה (ויש לא מעט "חולי עבירות"), ולמרות היכולות (היחסיות) של הפורסטר, אין תחליף לרכבי השטח האמיתיים.

בסופו של דבר זה עניין של העדפות.

בברכת גדישה נעימה.

פיני.

עד 27.1.2020 אני עסוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

יהיו לו אם תוסיף לו. בעלות לא גבוהה באופן יחסי.

לפני שעה חזרתי מנחל תבור ובעליה לכוכב הירדן עלה לפני ג'ימני. היה פשוט תענוג להסתכל עליו מאחורה מטפס.

יניב

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לג'ימיני יש אפשרות להתקין נעילה אחורית אוטומטית של לוקרייט.

העלות לא גבוהה במיוחד, ההתקנה קצרה וקלה יחסית והפגיעה בנסיעה מנהלתית על כבישים מזערית.

דיפרנציאל ננעל תורם למשל במקרים בהם אחד הגלגלים נמצא באוויר ללא מגע עם הקרקע. ברכבים ללא נעילת דיפרנציאל (למשל כמעט כל רכבי הכביש הסטנדרטיים שאתה מכיר) כל הכוח שמגיע מהמנוע יעבור לגלגל שמונף באוויר שיסתובב על ריק בעוד הגלגל שעדיין מונח על הקרקע לא יקבל כוח ולא ידחוף את הרכב קדימה.

כאשר נוסעים בשטח קשה או מנסים לטפס מעלה טרשי, נעילת דיפרנציאל כמעט חיונית.

אלו היו 60 שניות על נעילות אורכיות (קידמיות/אחוריות) ברכבי שטח :wink:

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו היו 60 שניות על נעילות רוחביות (קידמיות/אחוריות) ברכבי שטח :wink:

112358

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה לגבי הג'יפים הקטנים האחרים? הם לא בקטגוריה של ג'ימני או סמוראי? דייהטסו פרוזה או טאורוס (נירא לי שככה קוראים לו) ו ה סוזוקי וויטארה הישן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בקטגוריה של הג'ימיני מאיזו בחינה?

הויטארה הישנה, עם קצת שיפורים, יכולה לעבור כמעט כל מכשול שתמצא היום בארץ.

הפרוזה והטריוס לא מגיעים לקרסוליים של הג'ימיני והויטארה מהצד השני.

אבל מצד שני, אני נוטה להאמין שטריוס יהיה הרבה יותר "ידידותי למשתמש" שנוסע בעיקר על כבישים.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'ימני, יומרני ככל שזה ישמע, הוא רכב שטח אמיתי. סרנים חיים, שלדת סולם, וכר נרחב לשיפורים שיכולים להביא אותו לתת פייט ליקרים וחזקים ממנו פי כמה - ביכולת העבירות שלו.

"מיני האמר" יש המכנים אותו, ובצדק כנראה..

לא מזכיר? :-D

hummer_h4.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

בד"כ מתייחסים אליו כאל "מיני דיפנדר", אבל גם האמר זה בסדר :-)

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ג'ימני הוא רכב שטח מצוין,אפשר לקרוא כתבות למשל באתר השטח, ג'יפולוג ואצל אבירם ברקאי

כתבו שם שזה הרכב היחיד ששומר על הנוסחה של הג'יפ המקורי

הוא גם רכב עירוני מצוין,קומפקטי ומשתלב טוב בתנועה,לא מרגיש זוחל או תוקע את הזרימה

בנסיעה בין עירונית הוא בסדר גמור במהירות המותרת אבל כמובן שזה לא מכונית ספורט ויש לנהוג בשיקול דעת ולא להשתולל

אורך /בסיס גלגלים קצר וגובה הם לא מתכון שמקורו בפורמולה 1...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5666 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...