Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לרכב חדש ב-150אלף

talcom
שימו לב! השרשור הזה בן 6263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

machinehead אני יודע ש 151 זה לא המחיר של רכב על הכביש ויש להוסיף את הדברים שצינתה. עדין אפשר למתוח מעט את התקציב. אבא שלי היה קרוב מאוד לסגירת עסיקה על האקורד במחיר ממש טוב (על הכביש) אבל המחירים של הביטוח בשמים, הכי יקר שהציעו לו היה בסביבות ה 20 אלף לשנה וצריך גם להתקין איתורן או פוינטר וצריך לשלם להם עוד כ 500 שקל בשנה על השרות שלהם.

Niv A שאמרתי רכב משפחתי, הכוונה הייתה לרכב למשפחה. ב

עקרון אני אישית לא סובל את העיצוב של הפוקס כך שזה לא על הפרק בכלל.

לגבי המזדות, אז התא נוסעים צפוף מדי והנוחות נסיעה לא בשמים.

Johava הראתי לאבא שלי את הג'טה באינטרנט. החשש העיקרי שלו זה השוק של המכונית הזות ברגע שנרצה למכור בעתיד.

אלון

TOYOTA - PRIUS

חסכונית וידידותית לסביבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לדעתי אתה צריך להתרכז בסיוויק 4 דלתותES וג'טה החדשה.

במקרה של אקורד, אין שום יתרון בולט לאקורד "הפשוט" מול סיוויק.

לא בגודל לא בביצועים.

כך נסיעת מבחן על הג'טה, ותשווה לסיוויק.

אין לך מה לחפש אצל מתחרים אחרים.

Omnia mea mecum porto

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח את אבא שלך לראות את הB4. היא זולה ומאוד, מאוד מוצלחת.

בכל מקרה, הג'טה מצויינת גם היא, עם תא נוסעים איכותי ומרווח מספיק, כמו גם מנוע טוב וגיר שישה הילוכים.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיויק 5 דלתות הרבה יותר יקרה מהתקציב שלכם 173 אלף בגרסת הבסיס.

חשבתם אולי לנסות את ה407? רכב מאוד מרווח וממש קצת מעל התקציב שלכם בגרסתו הבסיסית.

:loco:How can I be lost, If I've got nowhere to go?

:loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתם כבר מוציאים סכום כזה על רכב חדש - מומלץ לנסות לברר בפורד מתי הפורד מונדיאו החדשה מגיעה..

אמור להיות בחודשיים הקרובים..

2007-Ford-Mondeo-Sedan-TOP.jpg

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LeonHavkin אני לא יודע עם קראת את כל ההודע אבל כבר פסלתי את ה סיויק 5 דלתות.

חוץ מזה אנשים ממשיך להמליץ לי על רכבים שכבר צינית שהם לא אופציה.

Discover המונדאו החדשה באמת נראת טוב, נראת כמו הכלאה בין פוקס לאקורד.

אבל עדין אנחנו צריכים רכב כמה שיותר מהר.

אלון

TOYOTA - PRIUS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

חברה לצערי עדיין לא רכשנו רכב חדש.

ואבא שלי מתחיל לשגע אותי בנושא (וסליחה שאני משגע אותכם).

הוא ביקר היום בUMI וראה את השברולט מליבו, ורציתי לדעת מה אתם חושבים על הרכב.

אני בעקרון כבר הרבה זמן מנשא למשוך אותו לכיוון ה B4, אבל הוא תמיד אומר לי שה B4 "תחנת דלק" אז עם מישהו פה יכול להעיד אחרת זה ממה יעזור.

חוץ מזה זה נכון ש GM העולמית פשטה רגל? פשוט אני זוכר ששמעתי את איפה שהוא אבל אבא שלי לא מאמין לי. אז עם יש למישהו מקור בנודע לידיע אני ישמח מאוד.

שוב תודה מראש,

אלון

TOYOTA - PRIUS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GM לא פשטה רגל, הם מוכרים הרבה (פחות מטויוטה אבל יותר מכל השאר).

לא יודע מה להגיד על המליבו החדשה, לא קראתי עליה ולא נסעתי בה מה שבטוח היא תצרוך יותר דלק מה-B4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה לצערי עדיין לא רכשנו רכב חדש.

ואבא שלי מתחיל לשגע אותי בנושא (וסליחה שאני משגע אותכם).

הוא ביקר היום בUMI וראה את השברולט מליבו, ורציתי לדעת מה אתם חושבים על הרכב.

אני בעקרון כבר הרבה זמן מנשא למשוך אותו לכיוון ה B4, אבל הוא תמיד אומר לי שה B4 "תחנת דלק" אז עם מישהו פה יכול להעיד אחרת זה ממה יעזור.

חוץ מזה זה נכון ש GM העולמית פשטה רגל? פשוט אני זוכר ששמעתי את איפה שהוא אבל אבא שלי לא מאמין לי. אז עם יש למישהו מקור בנודע לידיע אני ישמח מאוד.

שוב תודה מראש,

אלון

לפי דבריו של אביך, עם כמות ה B4 הנעים על כבישי ארה"ק, מזמן היינו יושבים פה מחפשים דלק.

ועכשיו קצת רצינות. ל B4 יש פוטנציאל שתייה, אבל גם אז היא לא מגזימה. אני בטוח שאבא שלך לא ייסע כל היום עם דוושה לחוצה עד הסוף מרוב פחד על האוטו. ה B4 של אבי פשוט עושה משולב ובאופן קבוע 11 +. לשני הדודים שלי יש גם מאזדה 6 והונדה אקורד, ושניהם לא מגיעים לתוצאות טובות יותר.

תודה ובהצלחה. ג'ימי.

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין מחפשים?

לפי הדרישות המקוריות בפתיחת השרשור, חייב להמליץ על סיטרואן C5. מרווחת ביותר, נוחה ביותר, בטיחותית. תתפלאו - גם אמינה. סיטרואן התקדמו מאוד בנושא האמינות, וסקרי שביעות רצון אחרונים שהתפרסמו בבריטניה למשל מראים את זה. קניתי באחרונה 2 C5ים למנהלים בחברה. לאחד מהם כבר היתה C5 בעבר והיה מרוצה ממנה מאוד (וגם אני כמי שמשלם את החשבון...) עד שאשתו השביתה אותה בתאונה, שאגב - למרות טוטאל לוס של הרכב הנהגת יצאה ללא פגע.

חסרון היחיד מניסיוננו הוא הסחירות של הרכב - לסיטרואן עדיין שם לא כל כך טוב בארץ, ובזמנו מצאנו קושי למכור אותה במחיר שמתקרב למחירון (מבחינה זו הטוטאל-לוס בא לנו ממש בזמן טוב...). עדיין הנוחות למשפחה והבטיחות הצדיקו מבחינתי לתת אותה לעובדים בכירים בחברה.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיסקובר לקח לי את המילים מהמקלדת.

תנסו "לסחוב" עוד קצת ובקרוב (לפי מה שנאמר לי) צריכה להגיע המונדיאו החדשה.

תבדקו את זה בסוכנויות.

אני סמוך ובטוח שיש למה לצפות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעל (של ההורים) של מונדיאו זה רכב מעולה,סובל מבעיית סחיבה קלה ביחס להונדה אקורד,לדעתי אין מה להשוות בין פוקוס למונדיאו מדובר פה על רמה אחרת של נוחות.שווה לחכות למונדיאו החדשה מה שכן בגלל ירידת הערך הגבוהה שלה יחסית והקריצה לאקורד אני הייתי הולך על האקורד בגלל המנוע החזק יותר (יחסית למשקל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיית הסחיבה במונדיאו שאתה מדבר עליה נובעת מגיר מסרס נוראי ששודך למנוע מצויין.

כמו-כן, בהשוואה שלך לאקורד אתה חייב לזכור גיר 4 הילוכים ישן (מונדיאו) למול גיר 5 הילוכים (אקורד) יחסית חדש.

פורד לבטח לא תשאר מאחור והיא תיישר קו גם בנושא התמסורת כפי שעשו במאזדה עם ה-6 וב-VW עם הפאסאט (6 הילוכים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמת שאני מנשה למשוך את אבא שלי לכיון ה B4 שלדעתי בתקציב שלנו היא התמורה הטובה ביותר לכסף.

אבל אבא שלי חושש שתהיה באוטו הזה צריכת דלק גבוהה בגלל שהיא הנעת 4X4.

אלון

TOYOTA - PRIUS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברי הפורום שלום,

בשעה טובה מכרנו את השברולט אופטרה שלנו,

ורציתי לקבל המלצה לרכב משפחתי חדש.

לגבי דרישות:

בטיחות.

אמינות.

חשוב מאוד שהאוטו היה מרווח מלפנים ומאחור (יש לנו משפחה בריא עם אתם מבינים למה אני מתכוון).

חיסכוניתי בדלק.

האוטו ישמש גם לי (נהג חדש) אז חשוב שהאוטו יראה טוב:wink: .

אשמח לקבל המלצות מחברה הפורום.

אלון

יש NISSAN MAXIMA QX שהיא נוחה, מרווחת, והיא 2.0 ל' והיא מאוד חסכונית.

יש גם NISSAN ALMERA / ALMERA PERFECT 1.8 שהן גם טובות מאוד, ומאוד חסכוניות.

לבחירתך!

כל הנאמר בפורום הינו בגדר הסבר תיאורטי בלבד! (סעיף 14 לחוק יסוד קארספורום/יישום וביצוע פעולות).

וכן. ציון גולן הוא מ-ל-ך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...