Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בלמים במיאטה

kuzi
שימו לב! השרשור הזה בן 6812 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

לפני שנה בערך קניתי מיאטה 98. (לא תיכננתי לקנות אבל לקחתי סיבוב ותוך 300 מטר ופניה ימינה ידעתי שזה הרכב בשבילי ) . אבל יש לי תחושה שהרכב לא ממש עוצר. הבלמים לא נושכים והABS נכנס לפעולה ממש מוקדם. הרכב הקודם שלי היה סוזוקי גימני עם צמיגי שטח 50% תחושת העצירה בו היה הרבה יותר טובה. פניתי למוסך מזדה והם החליפו לי רפידות המצב השתפר אבל לא בהרבה. אבל טענו שהבלמים תקינים.

האים התחושה שלי נכונה או פגומה ?

איך אפשר לדעת עם הרכב שלי עוצר כראוי ?

האים יש מה לעשות ע"מ לשפר את הבלמים במסגרת החוקים בישראל ?

האים ניתן לכוון את ה ABS לבכנס לפעולה יותר מאוחר ?

ובכלל האים יש המלצות בנושא ....

לפני יומיים נכנסתי (בעדינות ) ברכב שפרץ לכביש ונעצר. עכשיו אני צריך להחליף פגוש ומכסה מנוע. עצרתי חזק מספיק מבלי להכנס לתחום של ה ABS. ויש לי תחושה שעם הגיפ הקודם הייתי מצליח לעצור בזמן ( ואני מזכיר הוא בערך אותו משקל יותר גבוהה ועם צמיגים בעלי יכולת אחיזת כביש נחותה)

אשמח לתשובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו תוצרת הצמיגים, כמה ק"מ וכמה חודשים הם על הכביש?

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבלמים במיאטות דור ראשון הם באמת לא להיט גדול אך למרות זאת ניתן בהחלט להוציא מהם הרבה יותר ממה שהם נותנים במקור.

הדבר הראשון שאתה רוצה לעשות זה ללמוד להשתמש בהם כמו שצריך וללמוד התחמקות ממכשול, קורס נהיגה מתקדמת ילמד אותך את הנ"ל, וכל המרבה בקורסים מסוג זה הרי זה משובח.

בקשר לרכב עצמו, ענה על השאלות הבאות -

1. האם רפידות הבלם מקוריות של מאזדה ב-100%?
  2. מתי לאחרונה הוחלף נוזל הבלמים?
  3. מתי הוחלפו בולמי הזעזועים (אם בכלל)?
  4. מהו לחץ האויר בצמיגים ובאיזו תדירות אתה בודק אותו?
  5. מתי בוצע לאחרונה ניקוז אויר ממערכת הבילום?

אגב, כשאתה מחליף מכסה מנוע - להתעקש על מכסה מנוע מקורי בלבד!

מכסה המנוע המקורי עשוי מאלומיניום והוא קל בהרבה ממכסים תחליפיים.

אם אתה מעוניין לשפר את הצורה של המיאטה בהזדמנות זו כשאתה מחוייב בהחלפת הפגוש הקדמי, אני מציע לך לבדוק את Racing Beat ובעיקר את הפגוש הקדמי שלהם שנקרא Type 2 שהוא נאה ביותר ומוסיף למיאטה מעט חן אגרסיבי מופנם -

57104b.jpg

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שאני מקבל אחוזים מ-RB ומעניין אותי למכור לך, אבל מה לא מעשי בזה?

פגוש מקורי של מאזדה יעלה לך פחות בדלק מוטורס?

איכות הגימור של מישהו בארץ מסוגלת להגיע לאיכות הגימור המעולה של RB?

לצבוע את הפגוש בכל מקרה תצטרך?

אגב, ג'יימס טאנר מ-RB הוא בחור עלא-כיפאק, אם תגיד לו שאתה צריך הצהרת מכס נמוכה יותר הוא ינסה לעזור לך.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ...

סתם הזמן של לחכות עד שהחלק יגיע .... עלות במישלוח שאני מתאר לעצמי תהיה גבוהה יחסית בגלל הנפח הגדול ... ועד שישוחרר מהמכס ( בזמן שהפקיד שותה תה ומחליט כמה אחוז לקחת) עלול להיות הרבה זמן ..

והאוטו יהיה מושבת .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב הצמיגים שיש לך הם בין הפשוטים שיש... יש לי גם כאלו, צמיגים סבירים, נותנים תמורה טובה למחיר שלהם (200 שקל לצמיג אצל אנטון) אני אישית קניתי אותם בתור משהו זמני לפי החורף...

בכל מקרה, תשדרג את הצמיגים למשהו יותר איכותי...

Scooby WRX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6812 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...