Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחירון 2024-סיוויק טייפ אר 346,000

OranRoer

פוסטים מומלצים

לפני שעה, הרקוליטו כתב:

אני כבר ארבע שנים עם רפידות אנדלס סמי קרמיות. הן לא נגמרות ובולמות בכל פרמטר יותר טוב מהמקוריות.

איך הן מתפקדות בתחילת נסיעה ("קרות"), ומבחינת צווחות/חריקות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.1.2024 בשעה 13:42, OranRoer כתב:

היום סתם נכנסתי לראות אולי הורידו את המחיר ב2024  בשביל למכור קצת

הם העלו ל346,000!!!!!!!!

מאיר כאילו באמת לא רוצים למכור רכב אחד פרט למה שהגיע במשלוח הראשון? 

מה שאני לא מבין בשרשורים מהסוג הזה הוא ההתמקדות ביבואן כמי שמוביל את התמחור. ברוב המקרים זה קשור ליצרן ולזמינות הרכבים.

הרכב הזה מבוקש ובמחסור בכל העולם. בכל מקום המחירים שלו גבוהים משמעותי מהמודל הקודם. המכסות השנתיות נמכרות באופן מיידי וזמני האספקה הצפויים רחוקים מאוד.

https://www.drive.com.au/news/honda-civic-type-r-sold-out-for-18-months/

אז למה שמאיר ימכרו ב 280,000 רכב שהם בקלות מוכרים ביותר?

התיאורייה שמפתחים כאן כאילו 346 זה רק מחיר למראית עין ותמיכה בשוק המשומשות נראית לי מפוקפקת. כי אם יחס הביקוש וההיצע כזה בשאר העולם אז אין סיבה לחשוב שכאן המצב שונה משמעותית.

נכון שאני לא יודע בפועל ורק משער. אבל איכשהו אני חושב שהמסקנה שלי יותר הגיונית מאשר המסקנות המשובשות לפיהן היבואן "לא רוצה למכור מעבר למשלוח הראשון".... נו באמת... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...