Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 41 דקות, פריג'י כתב:

זו לא הפעם הראשונה שמי שמעז למשוך בדש מעילו מסיים מרוח בזפת ונוצות.

גלנט התריע? פוטר.

בעלי התפקידים שהעזו להגיד מילה נגד זוויות הצילום של נתן אשל? סולקו.

https://www.ynet.co.il/economy/article/sjq11nkuur

אפילו ביקורת או שמץ של ביקורת אי אפשר להעביר פה...

זו עוד סיבה למה לא לקוות שהמדינה תציל אותכם ברגע האמת. כי היא לא תהיה שם.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4947

• SlowRide

4828

• פינדר

3858

• m3x7r3m3

2926

איזה ילד אפס אני, עובד, משלם על מקום מגוריי, בלי מאבטחים.

לעומת זאת יש ילד אחר. לא עובד. לא משלם על מקום מגוריו, מקבל אבטחה צמודה נון סטופ, והוא עוד יוצא לחופשות ברגוע שלו. כול הלחץ הזה של לחיות במיאמי בלי לעבוד, מאוד קשה לו. מאוד. 

זה כמו בסיינפלד שקרמר יוצא לחופשה אצל ההורים של ג'רי או:

• אהבתי 1

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צפו עכשיו בחצות וחצי, מופיע שם אפי איתם שטוען שהוא מייעץ לביבי בלי סוף ובסוף מדבר בצורה תאולוגית וכמובן קורא לחילונים עגלה ריקה. באמת שאין עתיד למדינת ישראל ובטח ובטח שלא לפרויקט הציוני. אני שומע את האפס הזה מדבר ומבין שהם פשוט חולי נפש, כמו כל אדם שמאמין באלוהים.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, DareDevil כתב:

אענה לשניכם

אכן המערכת יירטה כמה טילים אבל כמו שכבר כתבתי, המערכת לא מבצעית ולכן היא לא פועלת כל הזמן. מניח שיש אינטרוולים מסוימים שבה היא פעילה.

גם נגמשי האית"ן לא היו מבצעיים בתחילת חרבות ברזל, אבל עובדים יופי בעזה עכשיו.

כשצריך, משתמשים. "זה מה יש ועם זה ננצח".

במלחמת הלבנון השלישית גם אם נרצה וגם אם לא היא תעבוד 24/7.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ועדת החקירה - מצוין. ומצחיק שגם יעלון קיבל את המכתב אזהרה.

לגבי קוריאה - צריך להבין האם זה מחבל פלשתיני שעבר לקוריאה או משהו רציני, יכול להיות זאת סתם כותרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בטח עוד איזה ארגון קיקיוני שקיבל כסף מקטאר.

לא נורא.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי חלק קטן מהעימות של ביבי ולפיד בכנסת, איך החלאה ששמו ביבי עוד מעז להאשים מישהו בהפקרת הביטחון?! אני באמת בטוח שכל מזרקה שיקראו על שמו של ביבי תהרס. האיש ראוי לעונש מוות על בגידה. 

עריכה אחרונה על ידי ch28566
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני לא אוהב האמת זה איך מתווכים לנו (הציבור) איך בדיוק להתכונן.

להעביר הודעות דרך העיריות/צח"י או להוציא איזה מישהו קיקיוני כלשהוא שיבוא לטלויזיה ויספר לנו שצריך להתכונן מבחינתי זה לא משהו.

זה לא מספק מספיק בשביל שמסעודה משדרות תכין את הבית ותתכונן כמו שצריך על מנת לשרוד את המלחמה, גם אם היא הולכת להיות פחות ממה שמספרים לנו.

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי איך מר ביטחון יאפשר לומר לציבור לשמוע את האמת הבאה? אני מדבר נהדר ומפגין ביטחון כמו שאתם הביביסטים שלי אוהבים, אבל בתכלס אני אפס שבזמן הכהונה שלי אפשרתי לאיראן לבנות סביבנו חגורת אש שלא דמיינתם, שיקרתי שהצבא מוכן להכל ולפעולה בכל החזיתות וגם אם נדמה לכם שיש איזה שקט כרגע בתכלס אנחנו במצב המסוכן ביותר למדינת ישראל ואם ינסו לפלוש במקביל מהצפון, מיהודה ושומרון ותהיה התקפה גם מאיראן ועוד במקביל, אין לי מושג איך נצא מזה אבל אני והבנים שלי נהיה בטוחים אז אתם יכולים להרגיש טוב שאנחנו בטוחים (גם על הדרך מנסה לארגן לי, לאשתי ולילדים אבטחה עם רכב ונהגים לכל החיים). 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר היה פה?

...

קראתי עכשיו את מה ששלחה הועדה הממלכתית למלך (או לפחות מה שצוטט בתקשורת). זה מדהים כמה מה שנטען שם מסכם את האיש, כמו שאנחנו מכירים אותו מהריבים הפוליטים שלו. מחליט לבד. בטוח שרק הוא יודע. לא מנהל שום דבר בתהליך מבוקר ומסודר. וכמובן לא טועה אף פעם. איכסוש.

• אהבתי 2
  • מצחיק 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, יבגניפ כתב:

קראתי עכשיו את מה ששלחה הועדה הממלכתית למלך (או לפחות מה שצוטט בתקשורת). זה מדהים כמה מה שנטען שם מסכם את האיש, כמו שאנחנו מכירים אותו מהריבים הפוליטים שלו. מחליט לבד. בטוח שרק הוא יודע. לא מנהל שום דבר בתהליך מבוקר ומסודר. וכמובן לא טועה אף פעם. איכסוש.

זאת בדיוק הסיבה לאיך שזה נראה. בגדול - למדינת ישראל יש 15 שנה מלך. הוא זה שמחליט והוא מחליט לבד. כלפי חוץ, יש תפאורה של דמוקרטיה. כלפי פנים - כשביבי מחליט - זה מה שיהיה. אומנם היו כמה פעמים שהעציצים לא הסכימו איתו אבל זה כחלק מתפאורת הדמוקרטיה.

באיזה מדינה נאורה מאבטחים את הילד בן 32 בכל מה שיש למדינה להציע כשהוא עושה ביד במלון במיאמי?

מכיוון שביבי מחליט על הכל אני לא מבין איך אפשר לנגן את המשפטים - הוא לא ידע, הוא מודר, מה אתם רוצים ממנו - מה עם הצבא והשב"כ?

כאחד שמכיר כמה כאלה במשפחה הקרובה כששמים להם עובדות התשובות תמיד אבל גנץ, אבל לפיד, אבל הצבא וזה אף פעם לא ביקורת על המלך. אולי התרגלו לרצות תמיד את המלך שם במדינה באפריקה. זה לא זמן לבחירות, זה לא זמן לגייס את החרדים , מגיע לביבי כי הוא עומד בלחצים, מי יהיה במקומו ועוד אלף ואחד סיסמאות שאפשר להבין שאין עם מי לדבר בצד השני.

אני באמת מקווה שבאמצעות איחוד של כמה מפלגות ימין נצליח לשלוח אותו לפח האשפה של ההיסטוריה. זה כבר לא משנאה. זה כבר מהמקום שהכל נהיה מושחת ומלוכלך, מונע רק מאינטרסים שזה כבר באמת הופך לסכנה קיומית.

האם יש לי תקווה? פוחד לומר את האמת.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין רציונל אצל הביביסטים. זה פולחן אישיות עם כל המאפיינים הגנריים. גם בברהמ בימים של סטלין זה נע באין האמונה שהוא מנהל את המדינה בפרטים הכי קטנים, לאמונה שהוא פשוט לא יודע מה נעשה במדינה בשמו, ואם רק יגיעו אליו - במכתבים וכו' - הוא יטפל בכל הבעיות.

אה ראיתי עכשיו עוד קטע מהרעיון. ביבי מספר שההורים של שני חיילים שנפלו לאחרונה ברצועה הם "ידידים שלו כבר שנים", ותוך כדי מסתכל בניירת כדי לוודא איך קוראים להם ואיך קראו לחיילים שנהרגו, ומתבלבל בשמות. זו באמת רמה ככ פרימיטיבית של שקרים כבר, שלא יודע מה עוד נשאר. 

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
  • מבאס 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, יבגניפ כתב:

אה ראיתי עכשיו עוד קטע מהרעיון. ביבי מספר שההורים של שני חיילים שנפלו לאחרונה ברצועה הם "ידידים שלו כבר שנים", ותוך כדי מסתכל בניירת כדי לוודא איך קוראים להם ואיך קראו לחיילים שנהרגו, ומתבלבל בשמות. זו באמת רמה ככ פרימיטיבית של שקרים כבר, שלא יודע מה עוד נשאר. 

איך יאמרו הביביסטים? זה בגלל שהוא עייף כי הוא מתעסק 24/7 במלחמה. באותה נשימה יאמרו - תראה לי את גנץ ( הדחליל)/לפיד (החלול) מנהלים ראיון תוך כדי שהם מנהלים מלחמה 24/7.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...