Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חושב על לייבא רכב

MikePez

פוסטים מומלצים

אני מתלבט כבר בערך שנתיים על לקנות רכב (כרגע יש לי מאזדה 3 2009 active, פשוט מדהים 0 בעיות כבר 4 שנים אצלי מטפל בו טוב).

צמצמתי את האפשרויות שלי לדגם האחרון של מאזדה 3 (2020+ אם אני רוצה לחסוך לעצמי כסף, אבל אני מעדיף משהו כיף יותר ועדיף ידני) או לקנות מאזדה mx-5 יחסית חדשה (2019).

כן אני יודע שההבדלי מחירים הם פי 2 אבל יש לי תקציב לשניהם, אני פשוט לא רוצה להוציא כמות כזו אבל אני כן מאוד רוצה רכב "ספורטיבי" עם גג נפתח כיפי ואני לא מכיר בארץ משהו חוץ מה-mx-5.

ואז פתאום לפני חודשיים ראיתי ביד 2 רכבים ישנים יותר כמו הקורבט 92 וזה נראה כל כך טוב וזה בתקציב שלי אבל הם אוטומטים ואני ממש אוהב ידני ואז נכנסתי לכל הנושא של ייבוא אספנות מחו"ל.

זה שווה את זה? אפשר להשיג משהו יפה ב100-120 אלף שקל? יש חברה טובה, מוכרת ומומלצת שעושה ייבוא אישי של אספנות? לא ראיתי כל כך הרבה אופציות ב-ebay מבחינת התקציב שלי.

אני פשוט מסתכל על האופציות בארץ וממש מתבאס כל פעם מחדש ורכב אספנות נשמע מדהים, במיוחד אם הוא שמור טוב, יפה וכיפי, אולי הדגם הראשון של ה-mx-5 או mustang ישנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני די בטוח שאם תמשיך לחפש תוכל למצוא גם אספנות ידני בארץ בטווח המחירים הנ"ל.

אתה רוצה את זה בתור רכב יום יומי? כי זה לא הכי מומלץ עקב קושי בהשגת חלפים וידע שהולך מהעולם

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחזוקה של רכב אספנות מיובא בן 30 לא תהיה זהה לתחזוקה של מאזדה 3.

קל וחומר זמינות חלפים.

אם הרכב ישרת על בסיס יומי, אז פחות מומלץ לייבא אספנות.

• רעיון טוב! 1
קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחזוקה של רכב אספנות היא גם הרבה יותר יקרה ,

יש הרבה מערכות ברכב חוץ ממנוע , גיר. 

למשל אם לא החליפו את הקפיצים / ספוג של המושב , אתה תאלץ להחליף אותו בשלב כלשהוא 

ריפודים של הגג / דלתות 

מנעולי דלתות / תא מטען גם נוטים להתיישן ואז צריך להחליף 

מנועי וישרים יכולים לעשות בעיות 

בקיצור אתה תגלה שיש ברכב הרבה מערכות שלא היית מודע לקיומן 

בכל מקרה עדיף תמיד לרכוש רכב בארץ או לפחות לנסוע לראות אותו (או לשלוח משהו שאתה מכיר שיעשה את זה עבורך ) 

על כל אחד שהצליח בקניה מרחוק , יש לפחות עשרה שנפלו. 

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

במקרה הייתי בעלים של קורבט בת 30, רכב אמין מאוד, הייתה תקופה שהשתמשתי בו על בסיס יומי, חוץ מהשריטה שלי להביא את הרכב לשלמות לא באמת החלפתי שום תדבר שבאמת הצטרך החלפה ואת הכל עשיתי לבד, מאוד נוח לעבוד על הרכב. 

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...