Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירשור תצפיות רכבים מעניינים

amosbmw

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

בטח הוא מטיל מטבע בכל פעם שהוא צריך להחליט משהו.

• מצחיק 3

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניראה לי שבגלל שהפרטים עברו למחשב הצבע נהיה פרט מישני ולא חשוב כמו פעם

בדוח יכולים לי כתוב לך בצבע=אחר

וברשיון קטנוע שלי פעם היה כתוב הצבע והיום כתוב אחר מה שאומר שאני יכול ליצבוע אותו בכול יום בצבע חדש בלי לעדכן אף אחד

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא הראשון שמעלה גולף דור 4 

בזמנו היא הייתה כוכבת כי ביחס לעיצוב הישן היא הביאה את סיגנון העיצוב החדש+באה בכמה מנועים וכמה סוגי מגנזיום מקוריים וכמה סוגי פנסים אחוריים.וכולי 

אבל מאז כול המכוניות עושים את סיגנון העיצוב חדש ועוד התקדמויות מכניות ואחרות . אז כיום היא לא משהו בטח לא בצורה היבשה שלה

עריכה אחרונה על ידי דובצע
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, yohai71 כתב:

זה נחשב מעניין? כבר עבר את גיל עשרים, לא?

בגדול, זה לא מעניין.

אבל המספר שלה ממש דומה לאחת דומה ידנית, לבנה, שהיתה בבעלותי ב2002.

לרגל התזכורת, בדקתי מה עלה בגורל זאת שלי. 

ירדה מהכביש ב2014. נשארו 37 פעילות ממודל 1999.

• אהבתי 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דור 4 של הגולף תמיד עשה לי את זה, בעיקר כי ראיתי אותה לראשונה בתערוכת הרכב של פרנקפורט בשנה בה הושקה.

מכיוון שאז לא יכולתי להרשות לעצמי את ה holy grail  בדוגמת ה gti הדבר הבא  הכי קרוב לי היתה ה 2 ליטר ידנית.  מאז בוחן מידי פעם את הלוחות על מנת למצוא אחת לא שבורה ולא ״משוברת״ שתגיע איתי לסטטוס אספנות. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פעם שאני רואה את זה, זה משעשע אותי מחדש, איך קונים רכב על במיליוני שקלים ואז צריך להתעסק עם התקנה מקומית של מובילאיי

20240502_084520.jpg

20240502_084608.jpg

20240502_084550.jpg

• אהבתי 3
  • מצחיק 1
קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...