Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נפח תאי מטען, פורשה בוקסטר?

thebaron
שימו לב! השרשור הזה בן 484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי. בודק היתכנות לשכירת פורשה בוקסטר בחו"ל. יש לה שני תאי מטען, אך האם שני טרולים בינוניים/גדולים ייכנסו שם? 

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לה תא מטען אחד בודד מקדימה, מאחורה יש מנוע ומעט מאוד מקום (אולי לתיק גב). טרולי בינוני לא יכנס, אולי קטן יכנס, תלוי מה ההגדרה של קטן.

מקור התמונות: https://www.718forum.com/threads/718c-front-and-rear-trunk-storage-dimensions.15884/

image.thumb.png.7c9f3e20fc24e117338d3a1f08849162.pngimage.thumb.png.90bc5efdaa315bc000e36296373ffd61.pngimage.thumb.png.4ebc4d21a1c652e6865bc210f9e03410.png 

עריכה אחרונה על ידי קאררה

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכם, רק בגלל הטרולים, לצערי נראה לי שאאלץ לבחור רכב אחר, אולי בתצורת 2+2 ולא ספיידר

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 21.1.2023 בשעה 14:44, thebaron כתב:

תודה לכם, רק בגלל הטרולים, לצערי נראה לי שאאלץ לבחור רכב אחר, אולי בתצורת 2+2 ולא ספיידר

אפשרות אחרת (מנסיון אישי) זה לקחת תיק רך (כמו מוצ'ילה לדוגמא) במקום טרולי, כך שתוכל 'לדחוס' את התיק.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...